زناشویی
موضوعات داغ

چگونه یک زن باردار می شود

پوزیشن مناسب برای سریع تر باردار شدن

پوزیشن مناسب برای بارداری

وضعیت سنتی بهترین حالت برای باردار شدن است زیرا بسیار راحت بوده و تماس دو بدن در آن بهتر است. دو طرف رودرروی هم هستند و تمام مدت می‌توانند همدیگر را بوسیده یا در آغوش گیرند. در این حالت زن می‌تواند آزادانه حرکت کند و مرد می‌تواند با بلند کردن خود با دست‌هایش یا بالا کشیدنبدنش بااستفاده از زانوهایش، بخشی از وزن خود را از روی زن بردارد.

پوزیشن سکس میشنری

همچنین بخوانید : مدل رابطه جنسی (مخصوص زوجین) +۱۸

راه های سریع تر باردار شدن

وضعیت سنتی یکی از بهترین وضعیت‌های رابطه‌ جنسی برای باردار شدن سریع‌تر است. این وضعیت برای بارداری مطلوب ‌ترین حالت است گرچه تقریباً در هر حالت از رابطه جنسی می‌توان باردار شد.

در این وضعیت که جزء قدیمی‌ترین حالت‌ها برای رابطه‌ جنسی است، زن با پاهایی باز شده به پشت می‌خوابد و هر دو زانوی خود را خم می‌کند و کف پاها را محکم روی زمین قرار می‌دهد. سپس مرد روی او می‌خوابد. البته این حالت پایه مدل‌های دیگری هم دارد: مثلاً زن یک یا هر دو پای خود را بلند می‌کند و مرد یا آنها را در دست می‌گیرد و یا آنها را روی شانه‌های خود قرار می‌دهد؛ یااینکه یکی یا هر دو زانوی خود را باز می‌کند.
برای لقاح نیز این حالت بهترین حالت برای باردار شدن است زیرا وقتی زن به پشت می‌خوابد، واژن رو به پایین است و رفتن اسپرم به داخل آن و گذشتن از گردنه رحم و وارد شدن به رحم راحت‌تر صورت می‌گیرد. یکی دیگر از فواید این حالت این است که این امکان را فراهم می‌کند که آلت مرد عمیق‌تر وارد واژن زن شود تا اسپرم بعد از انزال مستقیم‌تر وارد گردنه رحم شود. وقتی می‌خواهید در بهترین حالت رابطه جنسی باردار شوید، و احتمال باردار شدن خود را پس از انزال افزایش دهید، این نکات را رعایت کنید:

همچنین بخوانید :۷ پوزیشن جنسی مناسب برای آلت تناسلی کوچک

  • مرد باید آلت تناسلی خود را تا حد امکان بیشتر به عمق واژن فرو برده تا کمترین میزان از مایع انزال شده بیرون از واژن بریزد.
  • پس از بیرون کشیدن آلت، مرد می‌تواند به آرامی دو لب دستگاه تناسلی زن را به سمت هم فشار دهد تا مایع انزال شده از آن بیرون نریزد.
  • زن باید برای 20 تا 30 دقیقه بعدی همانطور به پشت دراز بکشد.
  • بهتر است که زیر کمر او بالشی قرار گیرد تا لگن او کمی از روی زمین بلند شود.
  • طبیعی است که وقتی زن از جای خود بلند می‌شود کمی از مایع انزال شده از واژن بیرون بریزد اما این احتمال بارور شدن او را کاهش نمی‌دهد زیرا در این نقطه بیشتر اسپرم‌هایی که در واژن مانده‌اند زنده نیستند. به همان دلیل، به پشت خوابیدن زن بیشتر از 30 دقیقه احتمال بارور شدن زن را بیشتر نمی‌کند.

همچنین بخوانید: ۴ مدل پوزیشن قاشقی رابطه جنسی

مدل های زیر برای باردار شدن سریع می تواند به شما کمک کند:

  1. اگر یکی از زوجین کمر درد دارد و یا از اضافه وزن رنج می برد بهترین حالت رابطه جنسی برای آنان خوابیدن دو طرف به پهلو کنار یکدیگراست. در این حالت مرد در پشت زن قرار می گیرد و آلت خود را درون واژن زن می نماید ، این رابطه می تواند رودر رو نیز صورت گیرد.
  2. در این حالت اسپرم در گردنه رحم ذخیره می گردد و یکی از بهترین پوزیشن ها برای بارداری سریع است . در این پوزیشن زن روی زمین دراز می کشد ویا زانو می زند و مرد از پشت در حالی که زانو زده و وزن خود را کنترل می کند آلت جنسی خود را وارد واژن زن می کند .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.