مجله خبریپیشنهاد ویمگزریپورتاژ

پویش سراسری من محمد را دوست دارم

کمپین سراسری تغییر تصویر پروفایل به #من_محمد_را_دوست دارم

در روز های گذشته و برای چندمین بار در سال های اخیر، مجله فرانسوی چارلی هبدو اقدام به انتشار تصویری موهن از پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد صلوات الله علیه کرد. این اقدام با واکنش مسلمانان جهان روبرو شد؛ اما امانوئل مکرون رئیس جمهور گستاخ فرانسه به بهانه آزادی بیان و با حمایت از انتشار این تصویر اقدام به توهین به مسلمانان کرد.

در ایران؛ امت رسول الله، واکنش های مختلفی به این جسارت بی شرمانه داشتند اما در یکی از تازه ترین شیوه های ابراز ارادت به پیامبر رحمت حضرت محمد (ص) فعالان فضای مجازی با راه اندازی پویش/کمپین #من_محمد_را_دوست دارم ، اقدام به تغییر سراسری تصویر نمایه پروفایل خود در حساب شبکه های مجازی خود کردند. شما نیز میتوانید با استفاده از یک ربات تلگرامی ابراز ارادت خود به حضرت محمد (ص) و انزجار از هتاکان به ساحت مقدس ایشان را اعلام کنید.


شما میتوانید با استفاده از این روبات (https://t.me/ProfileImgBot) عبارت «من محمد را دوست دارم» را  با چهار قالب متفاوت به عکس پروفایل خودتون اضافه کنید.

لینک ورود به ربات

T.me/ProfileImgBot


نمونه تصاویر ساخته شده با ربات تلگرام بعد از الصاق طرح کمپین به تصویر پروفایل

همچنین بخوانید : عکس پروفایل دخترانه من محمد را دوست دارم


راهنمای ورود و استفاده از ربات تغییر عکس پروفایل

با استفاده از این روبات (https://t.me/ProfileImgBot)عبارت «من محمد را دوست دارم» را به عکس پروفایل خودتون اضافه کنید. با این روبات کمتر از ده ثانیه ساخت عکس ازتون وقت میگیره 👈 @ProfileImgBot

  • بعد از کلیک کردن بر روی آدرس ربات T.me/ProfileImgBot به صبحه زیر هدایت می شوید
  • بر روی گزینه Start/شروع کلیک کنید

  • سپس بر روی گزینه ساخت تصویر پروفایل کلیک کنید

  • تصویر پروفایل شما با اضافه شدن عبارت من محمد را دوست دارم آماده است


کاریکاتور روززنامه وطن امروز از رئیس جمهور هتاک فرانسه

در پی اسلام ‌هراسی و اهانت رئیس جمهور فرانسه به پیامبر اسلام، روزنامه ایرانی وطن امروز اقدام به انتشار طرح کارتونی از رئیس جمهور فرانسه کرده است که در حال حاضر این طرح کارتونی در تایم‌لاین فرانسوی‌ها دست به دست شده و مورد توجه کاربران واقع شده است. این طرح در رسانه های بین المللی وحتی مردم فرانسه بازتاب گسترده ای داشت.

کاریکاتور مکرون روزنامه وطن امروز
کاریکاتور مکرون روزنامه وطن امروز

 

( رای: 3 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.