ترفندهای شبکه های اجتماعی

چگونه اکانت اینستاگرام خود را پاک یا غیر فعال کنیم؟

( رای: 2 امتیاز: 5 )

قبل از پاک کردن اکانت اینستاگرام نکاتی هست که لازم به ذکر است و حتما بخوانید :

1.پس از اینکه اکانت خودرا پاک کردید دسترسی به مخاطبین دایرکت ها عکس ها و فیلم ها تمامی مطالب آن پیج غیر ممکن خواهد بود حتی توسط خود اینستاگرام.
2.پس از حذف اکانت دیگر نه شما و نه هیچ کس دیگری قادر به ساخت اکانت با این مشخصات( اسم و حتی ایمیل ) نخواهد بود. اگر ایمیل دیگری ندارید حتما قبل از دیلیت اکانت ایمیل خود را تغییر دهید اگر غیر معتبر باشد هم مهم نیست.
3.اگر به طور موقت قصد محو شدن از اینستاگرام را دارید میتوانید اکانت خودرا برای مدتی غیر فعال کنید که آموزش آن هم داده شده است.

 دی اکتیو کردن و غیر فعال کردن موقت اکانت اینستاگرام

قدم اول

برای دی اکتیو کردن و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام ابتدا لازم است به وب سایت https://www.instagram.com مراجعه کنید سپس طبق عکس شماره یک گزینه ی log in را کلیلک کرده و بعد مطابق عکس شماره دو نام کاربری و پسوورد خودرا وارد کنید و بعد مانند عکس شماره سه وارد صفحه خود میشوید و میتوانید تمام عکس ها و فیلم های داخل پیج خود را ببینید.در این بخش با کلیک بر روی آدمک سمت راست میتوانید به راحتی به صفحه ی شخصی خود بروید

همچنین بخوانید : چگونه پیج هک شده اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

آموزش غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام
آموزش غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

قدم دوم

پس از رفتن به صفحه ی شخصی خود میتوانید با کلیک بر روی Edit profile طبق عکس 4 وارد تغییرات پروفایل خود شوید مانند عکس شماره 5 سپس به انتهای صفحه بروید و بر روی گزینه ی Temporarily disable my account طبق عکس شماره 6 کلیک کنید تا وارد صفحه ی غیر فعال کردن اکانت اینستا شوید.

آموزش غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

قدم سوم

پس از ورود به صفحه ی تغییرات پروفایل با صفحه ایی شبیه به عکس شماره 7 مواجه خواهید شد.در عکس شماره 8 مشاهده میکنید که اینستاگرام از شما دلیل غیر فعال شدن را میخواهد که شما اگر مطمئن هستید برای این کار گزینه ی  Just Need a break را انتخاب کنیدسپس از شما دوباره رمز عبور میخواهد که با وارد کردن رمز عبورتان در پایین صفحه بر روز گزینه ی Temporarily disable account که در یک کادر قرمز رنگ است کلیک کنید. مانند عکس شماره 9 اینستاگرام از شما تایید دوباره میخواهد و با کلیلک بر روی Ok این کار را انجام دهید

آموزش غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

در صورتی که در نهایت با تصویری مطابق تصویر پایین رو به رو شدید یعنی کار را درست انجام داده ایید و صفحه ی شما به کلی ممحو شده تا زمانی که خودتان به اینستا برنگردید هیچ اثری از شما در اینستا نخواهد بود.

آموزش غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

نویسنده فاطمه زهرا امینی/مجله سرگرمی مگز

( رای: 2 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.