ترفندهای موبایل و کامپیوتر

چگونه دایرکت اینستاگرام را بدون سین خوردن بخوانیم؟

( رای: 0 امتیاز: 0 )

چگونه دایرکت اینستاگرام را بدون سین خوردن بخوانیم؟

برای اینکه دایرکت اینستاگرام خودمون رو بخونیم ، بدون اینکه سین بخوره و طرف مقابل متوجه بشه که ما پیام را خوندیم ، دو تا راه داریم 1-راه اول این است که از ابزار های خود اینستاگرام برای خوندن مخفیانه دایرکت ها ( با استفاده از قابلیت Restrict ) و 2- روش دوم این است که از یک اپلیکیشن جانبی برای اینکار استفاده کنیم .

  • در روش اول ما از قابلیت محدود کردن اینستاگرام استفاده میکنیم برای مثال یک نفر در دایرکت ما 2 پیام ارسال کرده است من این دایرکت را از همانجا باز نمیکنم و آیدی فرد را در قسمت سرچ ها میزنم و پیداش میکنم و میرم داخل اکانتش و وقتی وارد اکانت فرد مورد نظرتان میشوید ، سه نقطه ی بالا سمت راست را تپ کنید و گزینه ی محدود کردن ( Restrict ) را انتخاب کنید ، حالا یک پنجره ی جدید برای شما باز میشود که روی مستطیل آبی رنگ تپ کنید تا پیج مورد نظرتان محدود بشه .حالا که ما این پیج را محدود کردیم اگه بریم در قسمت دایرکت ها ، پیام شخص مورد نظر قسمت Requests ها منتقل میشود . حالا میتوانید به راحتی روی پیام تپ کنید و پیام را بخونید بدون اینکه اون شخص متوجه بشود .

چگونه دایرکت اینستاگرام را بدون سین خوردن بخوانیم؟

خب این یک روش آسان بود برای اینکار اما اگر حوصله ندارید که تک به تک برای همه افراد این کار را بکنید از روش دوم استفاده کنید .

  • توی این روش میتوانید کلمه ی Hide را در گوگل پلی سرچ کنید و روی Hide-blue Ticks or last seen تپ کنید و بعد از اینکه دانلودش کردید وارد برنامه بشوید ، حالا اگر هر کسی به شما پیام دهد در این اپلیکیشن هم می آورد . میتوانید در این جا بخوانید و سین هم نمیخوره .خوبی این برنامه اینه که علاوه بر اینستاگرام ، واتساپ و تلگرام را هم پوشش میدهد .
( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.