مجله بانوانبارداری

برای پسر شدن بچه و جنین چه کار هایی بکنیم ؟

جنسیت جنین چگونه تعیین می شود؟

تئوری اصلی استفاده از موقعیت های جنسی مختلف برای بارداری هر جنسیتی بر این واقعیت استوار است که سلول های اسپرم مرد و زن چگونه حرکت می کنند.

برای آن که فرزند شما پسر باشد باید سلول های اسپرم مرد که حاوی کروموزوم Y هستند، با کروموزوم X در سلول تخمک زن ترکیب شوند تا نطفه یک پسر با کرومزوم (XY) تشکیل شود. از طرف دیگر، اگر سلول های اسپرم مرد که حاوی کروموزوم X است با کروموزوم X سلول تخمک ترکیب شود، نطفه یک دختر با کروموزوم (XX) تولید می شود. یکی دیگر از تفاوت های اصلی که سلول های اسپرم مرد با اسپرم زن دارند این است که سلول های اسپرم مردانه کوچکتر هستند، اما در مقایسه با سلول های اسپرم زنانه سریع تر شنا می کنند. از سوی دیگر، سلول های اسپرم زنانه اندکی آهسته تر هستند، اما سخت تر هستند و عمر طولانی تری نسبت به سلول های اسپرم مرد دارند.

برای پسر شدن بچه و جنین چه کار کنیم
برای پسر شدن بچه و جنین چه کار کنیم

برای پسر شدن بچه و جنین باید اسپرم مرد سریعا به تخمک قابل باروری برسد زیرا کروموزوم Y عمر کوتاهی دارد و اگر مسیر رسیدنش به تخمک طولانی شود از بین رفته و در صورت بارداری جنسیت فرزند دختر می شود. به همین دلیل موقعیت های رابطه جنسی در رساندن سریع کروموزوم Y به تخمک زنانه یعنی کروموزوم X نقش دارند.

همچنین بخوانید : نشانه های پسر بودن جنین

پسر شدن بچه و جنین چه کار هایی بکنیم ؟

 1. رابطه جنسی از پشت
  این روش به عنوان “سبک سگی یا داگی” شناخته شده است و به زوج ها کمک می کند تا شانس بیشتری برای پسردار شدن داشته باشند زیرا آلت مردانه نفوذ بیشتری خواهد داشت و احتمال رسیدن کروموزوم Y به کروموزوم X افزایش می یابد.
  همچنین بخوانید : آموزش صحیح رابطه جنسی اصولی، مقاربت و دخول
 2. داشتن رابطه جنسی در حالت ایستاده یا نشسته
  داشتن رابطه جنسی در حالت ایستاده یا نشسته باعث می شود نفوذ به صورت عمیق تر انجام شود. در نتیجه اسپرم مردانه سریع تر تخمک زنانه را بارور می کند. نظریه دیگری که درباره این حالت وجود دارد این است زمانی که دراز کشیده نیستید، اسپرم مجبور است در جهت مخالف گرانش شنا کند و این باعث می شود اسپرم مرد سریع تر نسبت به اسپرم زن شنا کند و احتمال پسردار شدن را افزایش دهد.
 3. موقعیتی را انتخاب کنید که ارگاسم برای خانم آسان تر باشد، مانند نشستن زن روی مرد
  صرف نظر از توجه به لذت بخش تر بودن رابطه جنسی برای خانم ها در این حالت، انتخاب موقعیتی که به زن اجازه دهد ارگاسم راحت تری داشته باشد می تواند منجر به پسردار شدن شود.

همچنین بخوانید : فال بارداری شیخ بهایی پسر یا دختر شدن فرزند زن باردار و حامله

آیا میتوان با تغذیه تعیین جنسیت کرد ؟

با تغذیه می‌توان تا حدودی جنسیت جنین را مشخص کرد، اما این روش اصلا قطعی نیست. با تغذیه می‌توان فضای واژن را به سمتی پیش برد که اسپرم‌هایی که حاوی کروموزوم X یا Y هستند به تخمک برسند تا آن جنسیتی که مد نظرشان است، شکل بگیرد.

( رای: 1 امتیاز: 5 )

از طريق
مطالب مرتبط
منبع
تعیین جنسیت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.