آموزش کاربردی

چگونه رمز دوم پویا بانک کشاورزی را بگیریم؟

( رای: 1 امتیاز: 5 )

چگونه رمز دوم پویا بانک کشاورزی را بگیریم؟؟؟

برای فعالسازی رمز پویا ، قدم اول ورود به وبگاه بانک کشاورزی دریافت ، نصب برنامه ، ثبت نام ( در اپلیکیشن ریما ) است . در این مرحله باید یک رمز با مشخصات گفته شده تعریف کنید ، شماره تلفن همراهتان را وارد کنید و منتظر باشید تا پیامک کد تایید برایتان ارسال شود . قدم بعدی وارد کردن رمز توکن است که باید به یکی از شعب بانک کشاورزی مراجعه کنید . گزینه ی فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف را انتخاب کنید . بخشی از رمز در رسید بانکی بهتون داده میشود و همان لحظه هم بخش دوم رمز به صورت پیامک ارسال میشود . وارد برنامه شوید و 2 رمز را وارد کنید . نرم افزار هر 60 ثانیه یک رمز جدید برایتان ارسال میکند و میتوانید با امنیت بیشتر از خدمات کارتتان بهره مند شوید .

نکات و پیش نیاز ها :

  • برای استفاده از نرم افزار رمز یک بار مصرف، کاربر باید ساعت و تاریخ تلفن همراه خود را روی حالت خودکار Automatic date and time تنظیم کند. برای این کار می تواند در بخش مربوط به تنظیمات Settings گوشی خود، تنظیمات روز و تاریخ Date and time گوشی را بر روی حالت خودکار قرار دهد.حتماً تنظیمات گوشی روی حالت خودکار تنظیم شود. اگر تنظیمات زمان و تاریخ دستگاه کاربر روی حالت خودکار نبا شد، این برنامه به درستی کار نخواهد کرد و رمزهای تولید شده برای کارتهای بانکی نامعتبر خواهد بود.
  • نسخه اندروید تلفن همراه باید بالاتر از 4.2 باشد.
  • تلفن همراه شما نباید ROOT شده باشد.
  • شماره تماس وارد شده در درگاه برای دریافت توکن باید با شماره تماس وارد شده برروی نرم افزار هنگام ثبت نام یکسان باشد.

شما می توانید برنامه رمزپویا کشاورزی را از سایت رسمی بانک کشاورزی و یا از وبسایت ایران اپ به آدرس برنامه رمزپویا ریما کشاورزی، دانلود و سپس بر روی گوشی همراه خود نصب کنید.

ب. فعال سازی ریما کشاورزی در موبایل های آیفون ios

نکات و پیش نیاز ها :

  • برای استفاده از نرم افزار رمز یک بار مصرف، کاربر باید ساعت و تاریخ تلفن همراه خود را روی حالت خودکار تنظیم کند.

برای این کار می تواند در بخش مربوط به تنظیمات Settings گوشی خود و در منوی عمومی General تنظیمات روز و تاریخ Date and time گوشی را بر روی حالت خودکار قرار دهد.

  • حتماً تنظیمات گوشییی روی حالت خودکار تنظیم شییود. اگر تنظیمات زمان و تاریخ دسییتگاه کاربر روی حالت خودکار نبا شد، این برنامه به در ستی کار نخواهد کرد و رمزهای تولید شده برای کارتهای بانکی نامعتبر خواهد بود.
  • نسخه iOS تلفن همراه باید بالاتر از 8.0 باشد.
  • تلفن همراه شما نباید ROOT شده باشد.
  • شماره تماس وارد شده در درگاه برای دریافت توکن باید با شماره تماس وارد شده در نرم افزار هنگام ثبت نام یکسان باشد.
( رای: 1 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.