آموزش کاربردی

چگونه بلیط استادیوم بخریم؟

( رای: 0 امتیاز: 0 )

چگونه بلیط استادیوم بخریم؟

بهترین و مطمئن ترین راه برای رزرو بلیط استادیوم آزادی یا خرید بلیط ورزشگاه آزادی خرید بلیط الکترونیکی با استفاده از کارت ملی و کارت عضویت الکترونیک است که به تازگی توسط فدراسیون فوتبال سامانه ای برای آن راه اندازی شده است که به تصویب شورای تأمین استان تهران رسیده است.

چگونه بلیط استادیوم بخریم؟

ابتدا وارد سامانه pin90.ir شده و ثبت نام میکنید و آدرس ایمیل (اجباری ) شماره تلفن همراه و کد ملی و جنسیت و … را وارد کرده و ثبت نام میشوید . سپس وارد سامانه شده در صفحه بازی را مشاهده میکنید که کدام دو تیم با هم بازی دارند ، سپس نوبت میرسد به انتخاب جایگاه که بر اساس رنگ مشخص شده اند و قیمت هر کدام جلوی آن آمده است . بعد در قسمت انتخاب صندلی رفته ، که فروخته شده ها و صندلی های خالی قابل مشاهده است که به راحتی میتوانید انتخاب کنید . بعد از انتخاب ما ، در پایین صفحه انتخاب ما مشخص میشه و باید افزودن به سبد خرید را بزنید ، بعد از افزودن باید باز کد ملی ، تاریخ تولد و نام و نام خانوادگی را وارد کنید . با هر کارت بانکی 4 بلیط قابل خریداری است ولی باید مشخص شه که این بلیط را برای چه کسی میخرید .

تماشاگر حتما باید کارت ملی همراهش داشته باشه تا گیت برایش باز شود . از طریق Qr کدی که روی گوشی موبایلشون هم هست میتوانند وارد شوند .

( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.