مجله آموزشی
موضوعات داغ

مدل کیف بافتنی با قلاب

آموزش کیف بافتنی

( رای: 2 امتیاز: 3 )

آموزش بافت کیف جدید با قلاب

بیشتر خانم های ایرانی به قلاب بافی و کارهای هنری علاقه دارند, از آنجایی که قلاب بافی بسیار ساده است اکثر خانم های ایرانی به آن تسلط دارند و با قلاب بافی چیزهایی مانند کیف, پاپوش, لباس و… میبافند. کیف های که با قلاب بافی میتوان بافت مدل های متنوعی دارند از کیف بافتنی دخترانه تا کیف دستی مجلسی زنانه, اگر به کیف های قلاب بافی علاقه دارید و دنبال ایده برای بافت کیف هستید با ما همراه باشید.

مدل کیف بافتنی با قلاب

این نوع بافت از قسمت دسته شروع میشه 10 الی 12  بستگی به سلیقه ی شماست دونه سر میندازیم و باز به قدی که دلخواه شماست 10 ال 12 سانت میبافین و بعد از یک سمت یک دونه یک دونه اضافه میکنید.برای ایم کیف ما حدود 23 تا سر انداختیم و داخل میل نگه داشتیم و دسته ی بعد رو شروع کردیم و جمعا دونه هامون میشه 46تا.

تقسیم بندی میکنیمی.ما اینجا پیچ هارو 6تا میندازیم.به این شکل که 6تا رو 6تا زیر و به همین منوال میریم جلو.برای اینکه کیفمون رو بزرگترش کنیم از کناره های پیچ شروع میکنیم هر رج رو یک دونه اضافه میکنیم.هر اندازه که بخوایین کیفتون بزرگ تر باشه میتونین بهش دونه اضافه کنین بعد از اینکه اضافه کردیم میرسیم به عرضی که خواستیم.

میتونین به همون ترتیبی که بافتین برمیگردین و حالا برعکس سری قبل شروع میکنین و میرین بالا.اینحوری کیف یک تیکه خواهد شد.اگر دیدین این روش براتون سخت هست و ممکنه اشتباه کنین میتونین دو تیکه ببافین فقط لازمه حتما یک اندازه باشن

بندینک

آموزش بافت بند کیف با تریکو | سایت قلاب بافی پریسا

برا یبندینک از میل جورابی استفاده میکنیم یعنی 5 میل و اگر نداریم از میل گرد استفاده میکنیم.سه تا دونه سر میندازیم و میاریم سر میل و دوباره شروع میکنیم سه تا دونه بافتن دوباره میبریم اون سر میل یعنی یکبار ته میل و یکبار سر یل شروع به بافتن سسه تا دونه میکنیم.و به این ترتیب میتونیم بندینک کمربند دسته ی کیف گل سر و خیلی چیزای دیگه ببافیم که بافتش یک حالت لوله ایی داره پس لازمه دوسر میلمون حتما باز باشه

دکمه

آموزش بافت دکمه گرد تزیینی با قلاب • مجله تصویر زندگی | Reverse single crochet, Crochet tutorial, Crochet stitches tutorial

دکمه ی کیف رو هم خودمون میتونی ببافیم.شروع میکنیم به پایه کوتاه زدن و مهره هایی که میخوایم داخلش بدیم رو داخل نخ میکنیم و سلیقه ایی مهره هارو وارد بافت میکنیم و گرد میبافیم. کمکم پایه هارو اضافه میکنیم و بعد هم کم میکنیم و اگر نیاز بود داخلش رو با الیاف پر میکنیم.

پیچ

بافت بلوز زنانه شنل دار - مابانو

پیچ ها بستگی به سلیقتون داره که هر 8 رج یکبار یا 10 رج یکبار میتونین این پیچ رو به کیفتون بدین.سه تا دونه ی کناری رو که در پشت کار هست با سه تا دونه ی دیگه جاشو عوض میکنین و اول میل میندازین و شروع به بافتن میکنین.

( رای: 2 امتیاز: 3 )

از طريق
آموزش بافت اشارپ
منبع
بافت کیف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.