مجله آموزشی

آموزش کیف بافتنی با قلاب

( رای: 5 امتیاز: 3.6 )

آموزش کیف بافتنی با قلاب جدید و آسان

این نوع بافت از قسمت دسته شروع میشه 10 الی 12  بستگی به سلیقه ی شماست دونه سر میندازیم و باز به قدی که دلخواه شماست 10 ال 12 سانت میبافین و بعد از یک سمت یک دونه یک دونه اضافه میکنید . برای ایم کیف ما حدود 23 تا سر انداختیم و داخل میل نگه داشتیم و دسته ی بعد رو شروع کردیم و جمعا دونه هامون میشه 46تا .

آموزش کیف بافتنی با قلاب
آموزش کیف بافتنی با قلاب

تقسیم بندی میکنیم . ما اینجا پیچ هارو 6 تا میندازیم . به این شکل که 6 تا رو 6 تا زیر و به همین منوال میریم جلو . برای اینکه کیفمون رو بزرگترش کنیم از کناره های پیچ شروع میکنیم هر رج رو یک دونه اضافه میکنیم . هر اندازه که بخوایین کیفتون بزرگ تر باشه میتونین بهش دونه اضافه کنین بعد از اینکه اضافه کردیم میرسیم به عرضی که خواستیم.

همچنین بخوانید : آموزش پاپوش بافتنی

میتونین به همون ترتیبی که بافتین برمیگردین و حالا برعکس سری قبل شروع میکنین و میرین بالا. اینحوری کیف یک تیکه خواهد شد . اگر دیدین این روش براتون سخت هست و ممکنه اشتباه کنین میتونین دو تیکه ببافین فقط لازمه حتما یک اندازه باشن .

بندینک

برا یبندینک از میل جورابی استفاده میکنیم یعنی 5 میل و اگر نداریم از میل گرد استفاده میکنیم.سه تا دونه سر میندازیم و میاریم سر میل و دوباره شروع میکنیم سه تا دونه بافتن دوباره میبریم اون سر میل یعنی یکبار ته میل و یکبار سر یل شروع به بافتن سسه تا دونه میکنیم.و به این ترتیب میتونیم بندینک کمربند دسته ی کیف گل سر و خیلی چیزای دیگه ببافیم که بافتش یک حالت لوله ایی داره پس لازمه دوسر میلمون حتما باز باشه

دکمه

آموزش کیف بافتنی با قلاب
آموزش کیف بافتنی با قلاب

دکمه ی کیف رو هم خودمون میتونی ببافیم.شروع میکنیم به پایه کوتاه زدن و مهره هایی که میخوایم داخلش بدیم رو داخل نخ میکنیم و سلیقه ایی مهره هارو وارد بافت میکنیم و گرد میبافیم . کمکم پایه هارو اضافه میکنیم و بعد هم کم میکنیم و اگر نیاز بود داخلش رو با الیاف پر میکنیم.

پیچ

آموزش کیف بافتنی با قلاب
آموزش کیف بافتنی با قلاب

پیچ ها بستگی به سلیقتون داره که هر 8 رج یکبار یا 10 رج یکبار میتونین این پیچ رو به کیفتون بدین.سه تا دونه ی کناری رو که در پشت کار هست با سه تا دونه ی دیگه جاشو عوض میکنین و اول میل میندازین و شروع به بافتن میکنین .

( رای: 5 امتیاز: 3.6 )

از طريق
آموزش بافت اشارپ
منبع
بافت کیف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.