پیشنهاد ویمگززناشویی

۲۴ روش ویژه برای لوندی در بانوان

چند روش برای لوندی برای خانمها

چند روش برای لوندی

ناز و اشوه ی زنانه-ناز کردن برای شوهر – طعم شیرین موفقیت

۱.رقص. رقصیدن باعث میشه ناخودآگاه حالت عشوه گرانه ای به خودت بگیری. توی مهمونی های زنونه هم که میری به حرکات خانوم ها خصوصا موقع رقصیدن دقت کنحالت دستها و صورتشون (با این گزینه موافقم نه صرفا برای لوندی . رقص یکی از نشانه های بارز زن بودن هست . نشاطی که کسب میکنیم و به دیگری منتقلش میکنیم ) 

۲.فیلمهای شرقی (هندی، کره ای، عربی! ) نگاه کن و به ژستهای خانم ها دقیق شو.
۳.وقتی به کسی نگاه میکنی یه لبخند خیلی کمرنگ و ملایم بزن. حس خوبی به طرف مقابل میده و تو رو جذاب تر میبینه.( یک یکی از اصول ادب و زن بودن است و ربطی به لوندی ندارد )
۴. هرگز! با صدای بلند نخند، بلند حرف نزن و بی وقفه هم صحبت نکن. بین جملاتت مکث کن و فاصله های چند ثانیه ای بنداز. (باز هم اصول ارتباطی . مطمئنا زن و مردی که اصوصل ارتباطی بلد باشه ناخودآگاه جذاب خواهد بود )
۵. موقع راه رفتن روی قدمهات تمرکز کن تا هم اندازه، کوتاه و مستقیم باشن چشمات به کفشت و راه رفتنت بدوز . این کار برای تناسب اندام هم خوبه و یه جور مدیتیشنه. 
۶.دستها خیلی مهم هستن. سعی کن ناخنهات رو مرتب و تمیز نگه داری و اجازه بده یه کوچولو بلند باشن که یعنی حواست به زیبایی دستهات هست. یه انگشتر شیک و طریف هم حتما داشته باش. 
۷.گاهی کمی لوس باش. مثلا اگه ناخنت شکست شدیدا ابراز ناراحتی کن یا اگه کسی چیز ناخوشایندی گفت یه اخم کوچولو کن و روتو برگردون.
تبصره: اجازه داری با دیدن هرموجود زنده ای غیر از انسان، جیغ بنفش بکشی: ( خوبه ! البته اگر ظرافت باشه نه لوس شدنهای تهوع آور )
۸.در موارد معدودی می تونی مثل بچه ها رفتار کنی. مثلا درقبال دریافت کادو از همسر جیغ بکشی. یا وقتی اشتباهی کردی بچگانه حرف بزنی. اما زیاد این کارو نکن که هم خز میشه هم ساده فرضت می کنن.
۹. با موهات یا گردنبندت بازی کن. گوشواره های بزرگ بنداز که وقتی سرت رو تکون میدی تاب بخورن. زیرلب آواز بخون.( نیاز نیست تاب بخورن یا بزرگ باشن بنطرم مناسب و شیک باشن مهمتره )
۱۰شامپو و صابون و لوسیون و روغن و سرم مو و… بخر و همیشه از همشون استفاده کن. ناخودآگاه به آدم حس لطافت و زنونگی میده.( باز این مساله بحث نظافته نه اغوا )

ویژگی زن مورد علاقه مردان چیست؟(۱۸ ویژگی طلایی)- ویکی روان

۱۱. مردها نیاز دارن مدام از قدرتشون و مهارتهای مردانه شون استفاده کنن تا احساس خوبی در زندگی داشته باشن … و اگه این وسط یکی اون مهارتها رو ببینه و بابتش تحسینشون کنه که دیگه نورٌ علی نور! …مهمه که یه زن این مهارتها رو بشناسه و در اون مواقع پا توی کفش همسرش نکنه . سایت #عشق ابدی
۱۲.بهش فرصت بدید از قدرت بدنیش برای رفاه خانواده ش استفاده کنه. این لذت رو ازش دریغ نکنید . مثلاً موقع خرید، بیشترکیسه ها باید دست همسر باشه، یا یک وقتها در شیشه آبلیمو یا خیارشور رو بدید اون باز کنه، یا مثلاً موقع خونه تکونی کارهای سخت رو از اون بخواید و حتماً حتماً بعد از انجام اون کارها ازش به قدر کافی و وافی تشکر کنید. و بگید که اگه کسی به اون قدرتمندی کنارتون نبود، معلوم نبود چی به سرتون میومد! (
۱۳.وقتی با هم بیرون هستید بذارید اون راهنمای مسیر باشه و مرتب بهش نگید از اینور برو یا از اونور نرو … این راه نزدیکتره و اون راه ترافیکش سنگینه و از این حرفها! 
۱۴ یه جاهایی که بحث مردونه هست، حتی اگه اطلاعات زیادی دارین، خودتون رو قاطی نکنین و به روی خودتون نیارین. دقت کنید که این فرق داره با اینکه توی ذوقش بزنین! … اگه همسرتون به اون موضوع خیلی علاقه داره، با دقت به حرفهاش گوش بدین و با هیجاناتش همراهی کنید، ولی هی اظهار فضل نکنید … چه عیبی داره؟ بذارین احساس دانا بودن بکنه، چون نتیجه این حس دانایی در دراز مدت به نفع زندگی خودتونه.
۱۵. اصطلاحات کوچه بازاری و پسرونه جزو مسائل مردونه هستن و مخصوص خود مردها! پس اونها رو به هیچ عنوان توی حرفاتون به کار نبرید … چون به شدت جذابیت زنونه تون رو پیش همسرتون از بین میبره.
۱۶.تو خرید و یا کار اداری و … اجازه بدین همسرتون جلو بره و صحبت کنه 
۱۷.وقتی مریض میشین، تا جایی که ممکنه خودتون تنهایی دکتر نرید. بذارید همسرتون ببردتون، داروتون رو بگیره و … بذارین از اینکه داره از عشقش مراقبت میکنه لذت ببره. درست مثل یک باغبان که از مراقبت از گلهاش لذت می بره.
۱۸. نصف بیچارگی زنها از وقتی شروع شد که دستشون توی جیب خودشون رفت و حس کردند دیگه نیاز مالی به مردها ندارند.  در صورتی که یکی از نیازهای مرد پول خرج کردن برای کسانیه که دوستشون داره. و جالب اینه که بعد، خود این پول خرج کردن باعث میشه اونها رو بیشتر دوست داشته باشه و این دور همینطور ادامه پیدا میکنه … اگه شما بهش اجازه ندین براتون پول خرج کنه، میره کس دیگه ای رو پیدا میکنه و براش پول خرج میکنه. دیگه خود دانید! ( البته باید گفت کمک مالی به همسرتون خیلی خوبه . اما اگر شما هم پول دراوردین بدین ایشون کارت بکشه  سایت عشق ابدی
۱۹.ناخنهاش همیشه یک کم بلند و مرتب باشه.  حتماً از زیور آلات ( گردنبند و گوشواره و … ) استفاده کنه.(نشانه زن نه لوندی )
۲۰.بجای لباسهای اسپرت، دامن و لباسهای مدل دار بپوشه. ( بجز یک وقتهایی برای تنوع، یا وقتی که مطمئنه شوهرش اصلاً فقط لباسهای اسپرت دوست داره، که کمتر مردی اینطوری هست
۲۱. توی خونه حتماً حتماً صندل پاشنه دار (بیشتر از ۵ سانت) بپوشه که هم باعث میشه ساق پا فرم بهتری بگیره و هم خود به خود باعث میشه آدم مجبور بشه برای حفظ تعادلش هم که شده حرکاتش رو با آرامش و طرافت بیشتری انجام بده.(
۲۲. همیشه غذا کم توی ظرفش بکشه. طوری که همسرش مجبور بشه همیشه خودش به زور براش باز هم بریزه. این هم خیلی مهمه. باید همیشه شوهر آدم فکر کنه باید به زور یه چیزی رو توی حلق آدم بکنه وگرنه خودش اهل خوردن نیست.
۲۳.با این حال هیچوقت غذاش رو تا ته نخوره و اگه شده یه قاشق ته غذاش بذاره و بگه وای دیگه جا ندارم! 
۲۴. لباس مردها مستقم به احساسشون وصله! یعنی به کسی که لباسشون رو مرتب میکنه ناخودآگاه وابستگی عاطفی پیدا میکنن و به قدری ازش ممنون میشن که سعی میکنن در اولین فرصت چند برابر جبران کنن.

در ویمگز بخوانید :  فواید طبی روابط زناشویی
به این مطلب امتیاز دهید :
به این مطلب امتیاز دهید
( رای: 0 امتیاز: 0 )

منبع سایت : مطالب مرتبط

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
بستن
بستن