مجله آموزشی
موضوعات داغ

آموزش پاپوش بافتنی

فیلم آموزشی گام به گام بافتنی

( رای: 1 امتیاز: 5 )

آموزش بافت پاپوش آسان و زیبا

اگر از آن دسته افرادی هستید که هنوز بلد نیستید بافتنی ببافید، پیشنهاد می‌کنیم هرچه زودتر این هنر دستی را یاد بگیرد. اگر فکر می‌کنید بافتنی بافتن فقط مختص مادرها و مادربزرگ‌هاست، سخت در اشتباهید. این هنرِ دستیِ ارزشمند چنان بر روح و جسم اثر می‌کند که حیف است دخترخانم‌های جوان از فواید شگفت‌انگیز آن بی‌نصیب بمانند.

لیست قیمت پاپوش زنانه | ترب

شروع بافت

این بافت رو با سه تا دونه شروع میکنیم.یدونه رو از زیر میبافیم و به میل سمت چپ اضافه میکنیم بدون اینکه میل رو در بیاریم یا نخ رو تغییر بدیم دوبارره یکی دیگه رو هم میبافیم و به میل سمت چپ اضافه میکنیم.الان ما سه تا اضافه کردیم به این صورت بافتیم اگر بخوایم بیشتر ببافیم لازم هست قبلش سانتی متر بزنیم و اندازه بگیریم.حالا این سه تا دونه رو از زیر میبافیم سپس یک رج میبافیمو بعد از رج دوم یعنی یک رج در میون لازم هست یدونه به اول و یدونه هم به آخر اضافه کنیم تا قسمت پنجه که پهن میشه لازم هست بافته بشه.برای این کار ابتدا دونه ی اول رو برمیداریم و به روش ژته ی کور اضافه اش میکنیم یعنی بافتمون بسته خواهد بود توری نمیشه.یدونه برای بافت زیر داریم و اضافه گردن آخری رو قبل از دونه ی آخر انجام میدیم.

پنجه

چند مدل پاپوش با بافت ساده دو میل - گفتمان - مامی گپ

وقتی یک رج اضافه کردیم الان دونه های ما شدن 5تا برای رج های بعد یک از زیر همون تعدادی که اضافه کردیم رو میبافیم.کلا از زیر میبافیم ابری یا رکن پنجه ی پا به صورت رکن هست دوباره یدونه اضافه میکنیم  یعنی دونه ی اول و قبل از دونه ی اخر و دوباره یک رج اضافه میکنیم تا اندازه ی پنجه ایی که میخوایم دربیاد.دوباره اضافه میکنیم یک ژته ی کور و قبل از اینکه دونه ی آر را ببافیم یدونه اضافه میکنیم.یک رج میبافیم و ما فرض میگیریم این دونه های ما اندازه ی پنجه ی پامون شده.

کناره های پا

آموزش بافت پاپوش زیبای زنانه مرحله به مرحله

برای بافت دامه ی پنجه ما اول کار سه الی 4 تا ابری یا رکن میبافم باقی کار رو هر جور که خواستیم میبافیمم.که من اینجا ساده بافی رو انتخاب کردم تا به سه تای اخری برسیم و اون سه تا رو ابری میبافیم.تا به اندازه ی بلندی پا ادامه میدیم و سپس یک 8 رج ابری میبافیم تا بلندی کار از کف کار جدا بشه.وقتی که اون 8 رج رو بافتین تا بلندی رو جدا کنید لازمه همون بافتی که پس از پنجه انجام دادین دوباره ببافین تا برسید به انتها و کم بشه و حالت پنجه به خودش بگیره و سپس به هم وصل میکنیم.

( رای: 1 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.