مجله آموزشی

آموزش ایده ای برای جعبه (روز پدر و روز مرد)

( رای: 0 امتیاز: 0 )

جعبه کادو قلب با گل‌های کاغذی

این جعبه نیاز به الگوی خاصی ندارد و به راحتی می‌توانید آن را درست کنید.
۱. مرحله اول کشیدن الگو است. برای تمیز کار کردن ابتدا روی یک کاغذ سفید الگو بکشید و سپس روی مقوای اصلی منتقل کنید. دو قلب یکی برای در جعبه و یکی دیگر کف آن نیاز دارید. اگر مقوای شما ضخامت و استحکام کافی را ندارد، از دو مقوا برای کف جعبه استفاده کنید. نوارهای مستطیلی برای دیواره‌های جعبه ببرید. همان‌طور که در شکل می‌بینید این نوارها چهار عدد هستند. دو نوار مستطیلی که از وسط تا خورده‌اند، در قسمت بالا و پایین قلب چسبانده می‌شوند و نوارهای کوتاه‌تر فاصله این دو را پر خواهند کرد.
ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ ﻗﻠﺐ + الگوهای متنوع
۲. حالا نوبت چسباندن دیواره‌ها از داخل است. چسبی که می‌توانید استفاده کنید، چسب حرارتی، چسب مایع یا چسب نواری شفاف است.
قلبی را که برای کف جعبه درنظر گرفته‌اید روی یک سطح صاف محکم قرار دهید. از مستطیل بالایی و پایینی یعنی همان‌هایی که از وسط تا کرده‌اید، شروع کنید. بعد از محکم شدن آنها فاصله این دو را با مستطیل‌های کوچک‌تر پرکنید. اگر طول مستطیل‌ها بلند بود، الان وقت چیدن اضافات است. هم‌پوشانی مقواها در حد یک سانت کافی است.
ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ ﻗﻠﺐ + الگوهای متنوع
۳. اکنون نوبت زیباسازی جعبه با چسباندن گل‌های کاغذی بر روی در آن است. شما از هر رنگی برای ساختن گل‌ها می‌توانید استفاده کنید اما رنگ‌های صورتی پررنگ و قرمز مناسب‌تر هستند.
ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ ﻗﻠﺐ + الگوهای متنوع
۴. چسب نواری و چسب حرارتی نیاز به وقت اضافه برای چسبیدن ندارند اما اگر از چسب مایع استفاده کرده‌اید، یک ساعت صبر کنید تا چسب‌ها خودشان را محکم بگیرند.
ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ ﻗﻠﺐ + الگوهای متنوع
۵. در پایان هدیه‌ای را که آماده کرده‌اید، داخل جعبه بگذارید. می‌توانید از یک روبان برای بستن در جعبه کمک بگیرید.
( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.