مجله سرگرمی

چگونه مخ دختر ها رو بزنیم ؟

( رای: 0 امتیاز: 0 )

چگونه با دختر ها ارتباط برقرار کنیم و به ان ها نزدیک تر شویم ؟

شاد کردن و سرگرم کردن برای دختر ها مهم ترین کاری استبرای این که مخ دختر ها رو بزنیم باید انجام دهید ، آنها منتظر فردی هستند که برایشان شادی ، سرگرمی و ماجراجویی را بیاورد .
همه ی ما انسان دو ذهن داریم یکی ذهن راست و یکی ذهن احساسی و به آن یکی ذهن منطقی میگویند . ذهن احساسی ذهنی است که قبل از تولد پر است و کسی به ما یاد نمیدهد . مثل گریه کردن بچه ها وقتی گرسنه هستند . ذهن منطقی ذهنی است که به آن تعلیم و تربیت میکنیم و به ما زشت و زیبا و خوب و بد را یاد میدهد و اکتسابی است . در زن ها بیش از 80 درصد تصمیم ها توسط ذهن احساسی گرفته میشود پس هیچگاه به دنبال پیدا کردن دلیل منطقی نباشید همواره سعی کنید با این ذهن ارتباط نزدیک بگیرید . در قدم اول شما احتیاج دارید جذابیتی در دلش ایجاد کنید یعنی آن را بدست خودتان جذب کنید و بعد از این کار در قدم دوم شروع به ایجاد رابطه کنید (عمیق تر از رابطه ی قبل ) در سطحی باشد که احساس کند تو همدمش هستی و میتواند با تو راحت باشد . اگر شما توانستید این دو مرحله را انجام دهید هیچ دختری نمیتواند جلوی شما مقاومت کند .میپرسید چرا ؟ ببینید اگر او شما را دوست داشته باشد و فکر کند که شما محبوب و معشوق آن هستید مطمئنا عاشق شما میشود . پس همیشه سعی کنید اول جذب کنید بعد اقدام به ایجاد رابطه کنید . اول از همه کاری کنید که او پیش شما احساس آرامش کند وقتی احساس آرامش میکند که هر دوی شما ریلکس باشید و مهم نیست قبل از نزدیک شدن به شما چه احساسی داشته باشد . وقتی با یک دختر دارید صحبت میکنید 85 درصد به حرفایی که میزنید بستگی ندارد بلکه دختر ها حداکثر به 15 درصد حرف های شما گوش میدهند و همش به حرکات و نحوه و تن صدای شما توجه میکنند . پس توجه کنید که حرکاتتون 85% کاره !

همچنین بخوانید : کدوم دسته از پسرها واسه دخترا جذاب ترن؟

مخ دختر ها رو بزنیم

پس چی بگم مهم نیست بلکه چطور بگم مهمه . این را بدانید که همواره باید ریلکس باشید و از سری راهکار هایی که کمک میکند شما ریلکس باشید عبارتند از :

  1. اگر روی صندلی نشستید به عقب برید و لم بدید.
  2. اگر سرپا هستید آروم حرف بزنید و حرکاتتون آهسته باشه ، خنده ای روی لباتون داشته باشید و تماس چشمی با طرف مقابلتان را اصلا قطع نکنید .

برای بهتر متوجه شدن این مسئله تا آخر ویدئو با ما همراه باشید .

همچنین بخوانید : نشانه‌های علاقه دختر به پسر در فضای مجازی

( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.