زناشویی

۴ مدل پوزیشن قاشقی رابطه جنسی صبحگاهی

۴ مدل پوزیشن قاشقی رابطه جنسی (مخصوص زوجین) +۱۸
هشدار +18

پوزیشن قاشقی برای رابطه جنسی صبحگاهی ایده آل است

پوزیشن قاشقی برای افرادی که میخواهند رابطه جنسی صبحگاهی داشته باشند عالی است. صبح ها بدن هنوز ریلکس است و کسی هم انتظار ندارد که پوزیشن های سخت و یا عجیب و غریب را اجرا کنید. در پوزیشن های قاشقی معمولا مرد پشت زن قرار میگیرد و همچنین یکی از دستان مرد آزاد است تا بتواند به راحتی بدن همسر خود را نوازش کند. اینگونه پوزیشن ها برای رابطه جنسی آرام مناسب است. در پوزیشن قاشقی مرد میتواند به راحتی گردن همسر خود را هنگام رابطه جنسی ببوسد. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه باشید.

همچنین بخوانید : همه چیز در مورد رابطه مقعدی از پشت

۴ مدل حالت های مختلف پوزیشن قاشقی رابطه جنسی (مخصوص زوجین) +۱۸

 • حالت کرم بروله
  برای انجام این حالت از پوزیشن قاشق زن باید به روی پهلو دراز بکشد، دست های خود را بالا بیاورد و پا ها نیز از قسمت زانو ها هم و از یکدیگر فاصله داشته باشد. مرد یکی از پا های خود را روی ران زن میاندازد و پای دیگر خود را صاف قرار میدهد. سپس با یک دست باسن همسر خود را میگیرد و از پست دخول میکند. این پوزیشن برای مرد هایی که دوست دارند در حالت خوابیده پای خود را روی زن بیاندازند و رابطه جنسی داشته باشند ایده آل است.
 • حالت بیزِت
  در این شکل پوزیشن قاشقی زن به پهلو دراز کشیده و بالا تنه خود را کمی بالا میاورد و بر روی آرنج خود تکیه کرده، پا ها را از زانو خم کرده و اندکی به هم فشار میدهد. مرد نیز پشت او قرار میگیرد و با یک دست لگن زن را گرفته و یک پای خود را بین پا های زن میگذارد. در این پوزیشن مرد میتواند سینه و واژن زن را لمس کند و گردن و گوش هایش را ببوسد.
 • حالت پیوند
  اگر میخواهید این پوزیشن را انجام دهید، همسرتان باید به پهلو دراز کشیده، پا ها را از زانو خم کرده و به میزان زیادی از هم باز کند. مرد پشت زن قرار گرفته، یکی از پا های خود را روی لگن زن قرار داده و دخول میکند. همچنین مرد میتواند با یک دست سینه های همسر خود را تحریک کرده و با دست دیگر سر او را گرفته و گردنش را ببوسد. زن هم میتواند دست خود را روی ران مرد قرار دهد و به آرامی آن را ماساژ دهد.
 • حالت قاشق
  این پوزیشن برای صبح ها زمانی که مردان دچار نعوظ صبحگاهی شده اند و همسرشان در نزدیکی قرار دارد، بسیار عالی است. برای انجام این شکل ازپوزیشن قاشقی زن به روی پهلو دراز کشیده و پا راست خود را کمی از قسمت زانو خم میکند. مرد پشت زن میخوابد و با یکی از دستان خود کمر او را گرفته و یا واژن همسرش را تحریک میکند. پا های مرد نیز دقیقا مثل زن است یعنی پای راست اندکی خم شده و پای چپ صاف است.

همچنین بخوانید : ۷ پوزیشن جنسی مناسب برای آلت تناسلی کوچک

( رای: 2 امتیاز: 1.5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.