ترفندهای موبایل و کامپیوتر

چگونه ورد پرس را بر روی هاست نصب کنیم؟

( رای: 1 امتیاز: 5 )

چگونه ورد پرس را بر روی هاست نصب کنیم؟

در مرورگر خود سرچ می کنیم ( ورد پرس ) وارد سایت wp-persion.com می شویم . روی دکمه ی ” دریافت نگارش 5/3 ” می زنیم . دوباره دکمه ی دریافت نگارش را فشار میدهیم . دو فایل شروع به دانلود میکند . شما باید یک host و دامین خریداری کنید و آن را توسط یک نیم سرور مچ بکنید . در پنل مدیریت ادمین روی file manager میزنیم . روی pablic-Html تمام فایل های داخل پوشه های داخل پوشه دانلود شده را در این پوشه قرار دهید .در پنل مدیریت ادمین host خود گزینه ی msql managmen در بخش create new datebase گزینه ها رو پر میکنیم و create را میزنیم . در ورد پرس نام پایگاه داده ای که ساختید را بنویسید و مشخصات دیگر را همین ترتیب پر کنید .

راه اندازی نصب
در بخش اطلاعات مورد نیاز ، عنوان سایت و نام کاربری و رمز عبور خود را بنویسید . گزینه ی نمایش به موتور های جست و جو را فعالی میکنیم . تا وقتی که سایتمان کامل طراحی شده است به بروزر ها نمایش داده نشود . برای ایجاد تغیرات mywp/wp-admin را سرچ کنید و بعد از زدن یوزر نیم پسورد تغیرات را اعمال کنید .

اگر بعد از بازکردن آدرس سایت در مرورگر با صفحه بالا مواجه شدید پس به این معنی است که تمامی کارها را با موفقیت انجام دادید و مشکلی در فایل‌های وردپرسی شما و… وجود ندارد.

( رای: 1 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.