ترفندهای موبایل و کامپیوتر

چگونه ورد پرس را بر روی هاست نصب کنیم؟

( رای: 0 امتیاز: 0 )

چگونه ورد پرس را بر روی هاست نصب کنیم؟

در مرورگر خود سرچ می کنیم ( ورد پرس ) وارد سایت wp-persion.com می شویم . روی دکمه ی ” دریافت نگارش 5/3 ” می زنیم . دوباره دکمه ی دریافت نگارش را فشار میدهیم . دو فایل شروع به دانلود میکند . شما باید یک host و دامین خریداری کنید و آن را توسط یک نیم سرور مچ بکنید . در پنل مدیریت ادمین روی file manager میزنیم . روی pablic-Html تمام فایل های داخل پوشه های داخل پوشه دانلود شده را در این پوشه قرار دهید .در پنل مدیریت ادمین host خود گزینه ی msql managmen در بخش create new datebase گزینه ها رو پر میکنیم و create را میزنیم . در ورد پرس نام پایگاه داده ای که ساختید را بنویسید و مشخصات دیگر را همین ترتیب پر کنید .

راه اندازی نصب
در بخش اطلاعات مورد نیاز ، عنوان سایت و نام کاربری و رمز عبور خود را بنویسید . گزینه ی نمایش به موتور های جست و جو را فعالی میکنیم . تا وقتی که سایتمان کامل طراحی شده است به بروزر ها نمایش داده نشود . برای ایجاد تغیرات mywp/wp-admin را سرچ کنید و بعد از زدن یوزر نیم پسورد تغیرات را اعمال کنید .

چگونه ورد پرس را بر روی هاست نصب کنیم؟

اگر بعد از بازکردن آدرس سایت در مرورگر با صفحه بالا مواجه شدید پس به این معنی است که تمامی کارها را با موفقیت انجام دادید و مشکلی در فایل‌های وردپرسی شما و… وجود ندارد.

( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.