عکس و کلیپ استوری

استوری روز پدر برای وضعیت + متن

( رای: 0 امتیاز: 0 )
دریای پایداری، پدر! بهار از پیشانی سبز تو رویید؛ تابستان از پیشانی سبز تو رویید؛ تابستان از داغ غم هجران تو گُر گرفت؛ پاییز از اشک‌های ندیده‌ات رنگ باخت
زمستان، از غربت تو بر خود لرزید و تو ای پدر! همیشه در ذره ذره وجودم جای داری. همیشه دوستت دارم پدر.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
ای نغمه زیبای زیستن پدر! اینک در روز پدر قلب مهربان، چشمان نجیب، لبان ذاکر، پیشانی سبز و دستان پاک تو را می‌بوسم. همیشه دوستت دارم پدر.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
پدر، ترنم تربناک هستی! ما طلوع نان را در دستان تو به تماشا نشستیم؛ روشنای پاکی را از میان لبان ذاکرت جستیم؛ زلال پاکیزه عشق را از چشمه‌سار چشمان تو نوشیدیم و هستی را از تو وام گرفتیم. پدر! خستگی‌ها از جانت به دور و شانه‌هایت پرتوان باد. روزت مبارک.
استوری روز پدر برای وضعیت
پدر، ای دریای شکیبایی؛ من بوی نان را از دستان تو، عطر مهربانی را از چشمانت، شمیم دعا را از لبان ذاکرت و نور حق را در پیشانی تو دیدم. همیشه در کنارم جاری باشی الهی. همیشه دوستت دارم؛ شاهد است خدا…
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
سوگند مقدسم پدر! نام تو آمیزه‌ای است از: رنج، رحمت، راح، مهربانی، محبت و محنت. نام تو را بر پیشانی سبز هستی حک کردم و تبسم ترد خداوند را به تماشا نشستم. روزهایت آفتابی باد و روزت مبارک.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
اسطوره درد و ایمان پدر! ای وهم لطیف عشق، تجسم عینی ایمان و تبلور عینی اخلاص. ای تمامیت عینی گذشت، ای همه ایثار، ای که به پیکر نادیده‌ام دیدار بخشیدی؛ دستان پرنورت را می‌بوسم و دوستت دارم.
( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.