عکس و کلیپ استوری

کلیپ استوری زیبا برای پدر و مادر + متن

استوری روز پدر برای وضعیت

دریای پایداری، پدر! بهار از پیشانی سبز تو رویید؛ تابستان از پیشانی سبز تو رویید؛ تابستان از داغ غم هجران تو گُر گرفت؛ پاییز از اشک‌های ندیده‌ات رنگ باخت
زمستان، از غربت تو بر خود لرزید و تو ای پدر! همیشه در ذره ذره وجودم جای داری. همیشه دوستت دارم پدر.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
ای نغمه زیبای زیستن پدر! اینک در روز پدر قلب مهربان، چشمان نجیب، لبان ذاکر، پیشانی سبز و دستان پاک تو را می‌بوسم. همیشه دوستت دارم پدر.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
پدر، ترنم تربناک هستی! ما طلوع نان را در دستان تو به تماشا نشستیم؛ روشنای پاکی را از میان لبان ذاکرت جستیم؛ زلال پاکیزه عشق را از چشمه‌سار چشمان تو نوشیدیم و هستی را از تو وام گرفتیم. پدر! خستگی‌ها از جانت به دور و شانه‌هایت پرتوان باد. روزت مبارک.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
پدر، ای دریای شکیبایی؛ من بوی نان را از دستان تو، عطر مهربانی را از چشمانت، شمیم دعا را از لبان ذاکرت و نور حق را در پیشانی تو دیدم. همیشه در کنارم جاری باشی الهی. همیشه دوستت دارم؛ شاهد است خدا…
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
سوگند مقدسم پدر! نام تو آمیزه‌ای است از: رنج، رحمت، راح، مهربانی، محبت و محنت. نام تو را بر پیشانی سبز هستی حک کردم و تبسم ترد خداوند را به تماشا نشستم. روزهایت آفتابی باد و روزت مبارک.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
اسطوره درد و ایمان پدر! ای وهم لطیف عشق، تجسم عینی ایمان و تبلور عینی اخلاص. ای تمامیت عینی گذشت، ای همه ایثار، ای که به پیکر نادیده‌ام دیدار بخشیدی؛ دستان پرنورت را می‌بوسم و دوستت دارم.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
پدر! تو ترنم متبرک معرفتی در کویر زندگی‌ام؛ رویش سبز آگاهی هستی در سنگلاخ ندانستن‌ها؛ عینیت یافتن انسانیت متعالی هستی در نی نی چشمان کودک دیروز. من ایثار را در دستان سبز تو رؤیت کردم و مهربانی و عشق را از چشمان تو آموختم. همیشه سبز باشی پدر جان. روزت مبارک.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
پدر ای سراج راهم! چشمان تو چلچراغ شب‌های تاریک تنهایی من است و دستان تو آمیزه‌ای از عشق و رنج؛ لبان تو رحمت است و قلب تو چشمه‌سار محبت. باری نهال قامتم برگرفته از تن خسته توست؛ در لحظه لحظه بودنم همیشه جاری هستی. همیشه دوستت دارم پدر. روز پدر مبارک.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
روز پدر روز خوب نیکی‌ها، روز شیرین مهربانی‌ها و روز معطر دوست داشتن‌هاست. به شعف پای‌کوبانیم و دست افشان… روزت را شادباش می‌گویم پدر جان.
در پایان روز پدر را به همه پدران سرزمینمان تبریگ گفته و امیدواریم مجموعه متن تبریک روز پدر مورد پسند شما قرار گرفته باشد. لازم به ذکر است مجموعه متن‌های تبریک روز پدر ادبی از کتاب پیامی برای تمام فصول زندگی نوشته محمود نامنی انتخاب شده بودند و در آنها تصرف و تلخیص صورت گرفته بود.

در ویمگز بخوانید :  متن تبریک روز مادر
به این مطلب امتیاز دهید :
به این مطلب امتیاز دهید
( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.