برنامه عصر جدیدمجله سرگرمی
موضوعات داغ

خوانندگی فوق العاده نگار اجرای آخر قسمت اول پرشیاز گات تلنت

مسابقه ی persias-got-talent

پرشیاز گات تلنت : Persia’s Got Talent یا به‌طور کوتاه PGT ، یک مسابقه تلویزیونی است که امتیاز آن از مجموعه گات تلنت توسط شبکه ام‌بی‌سی پرشیا خریداری شده و در حال پخش است . این برنامه هر هفته جمعه‌ها ساعت ۲۲ از شبکه ام‌بی‌سی پرشیا پخش می‌شود .

در این شو افراد استعدادهای درخشان خود را با قضاوت داوران کشف می‌کنند . این برنامه استعدادهای خوانندگان ، رقاصان ، شعبده‌بازان ، آکروباتیک‌بازان ، کمدین‌ها ، نوازندگان ، ذهن‌خوانان ، ریاضی‌دانان ، بیت باکسینگ‌بازان و ژیمناستیک‌کاران ایرانی و در کل هر استعداد نمایشی شگفت‌انگیز در تمام سنین را کشف می‌کند .


فصل اول این برنامه در استکهلم سوئد فیلمبرداری شد که محل اقامت جمعیت زیادی از فارسی‌زبانان است. در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ اولین قسمت این مجموعه پخش شده . 

این قسمت  اولین قسمت از فصل اول است که شامل ۱۱ قسمت است .

جایزهٔ نفر اول ۱۰۰٫۰۰۰ یورو (۱٫۶۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان) و جایزهٔ نفر دوم ۲۵٫۰۰۰ یورو (۴۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان) است. پرشیاز گات تلنت از معدود سری‌های گات تلنت است که به مقام دوم نیز جایزه‌ای اختصاص می‌دهد.

داوران فصل اول پرشیاز گات تلنت ابی ، مهناز افشار ،  آرش و نازنین نور هستند . پرشیاز گات تلنت با اجرای فرزان اطهری و تارا گرامی پخش می‌شود .

با ما همراه باشید .

در این قسمت از مسابقه ی هیجان انگیز پرشیاز گات تلنت همه ی سالن ایستاده ، نگار رو به خاطر اجرای زیباش تشویق میکنن و ابی جداگانه و خاص براش ایستاد و تشویقش کرد .

Image result for نگار پرشیاز گات تلنت
برنامه ی پرشیاز گات تلنت را با ما ببینید .

مسابقه ی پرشیاز گات تلنت – قسمت اول – کامل

به این مطلب امتیاز دهید :
( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.