مجله آموزشی

آموزش مدل آناناسی برای اشارپ

( رای: 3 امتیاز: 4.3 )

آموزش مدل آناناسی برای اشارپ و شال

شروع بافت آناناسی

برای شروع بافت آناناسی ما به 4 پایه احتیاج داریم . چهار پایمون شامل دوپایه دو زنجیره و دو پایه میشود.برای بافت اناناس اول لازم هست 6 تا پایه بلند رو به صورت دوتا دوتا که بین هر دو تا دو تا زنجیره هست روی کارمون پیاده کنیم . برای ردیف بعدی 4 پایه یی کنارمون رو میبافیم. سپس سه تا زنجیره و دوباره یک چهار پایه میبافیم.این بافت آناناسی برای اشارپ هم خوب هست.اول تمامی اناناس ها با دو پایه شروع میشه و با 4 پایه کناره ی کارمون رو میبافیم.

آموزش مدل آناناسی برای اشارپ
آموزش مدل آناناسی برای اشارپ

مرحله دوم

برای بافت آناناس لازم هست تعداد پایه هامون فرد باشند.5 تا 7 تا 9 تا 11تا.ما اینجا 5تا میبافیم. دوباره 4 پایمون رو میبافیم برای آناناس بعدیمون و یک پایه برای ردیف بعدیمون داریم.پایه بلند های وسط کار ما 9عدد هستن . برای ادامه ی بافت سه تا زنجیره و یک پایه کوتاه رو زنجیره های ردیف قبل دوباره سهتا زنحیره وسط پایه بلند ها و روی زنجیره ها سه تا زنجیره و یک پایه بلند تا آخر کار ادامه میدیم.

همچنین بخوانید : آموزش بافتنی با ميل گرد سیمی

برای بافت ریف دوم از وسط سه تا زنجیره هامونپایه کوتاه میخوره و دوباره سه تا زنجیره و یک پایه کوتاه و این تکرار میشه تا آخر . هر ردیف که ا از وسط بافت رو شروع میکنیم برای ردیف بعدی دونه دونه خونه ها کم میشه تا به یک دونه میرسه.

چهار پایه

چهار پایمون دوتا پایه بلند دوتا زنجیره و دوتا پیه بلند هست. که به این 4پایه ها میگیم پیکوت یا گره تزیینی.

( رای: 3 امتیاز: 4.3 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.