زناشویی

زن باردار تا چند ماهگی میتواند رابطه جنسی داشته باشد؟

سکس و رابطه جنسی در بارداری

🍓در کل رابطه جنسی و سکس در بارداری منعی ندارد و تاهفته ۳۸ بارداری هم مجاز به نزدیکی هستید. اما قبل از داشتن رابطه جنسی حتما با پزشک معالج مشورت کنید و اجازه بگیرید.

🍀آیا دخول واژینال به حاملگی آسیب می زند؟

راهنمای رابطه در بارداری : پوزیشنهای جنسی مناسب برای دوران بارداری ...🍁به عبارت ساده، خیر. در حین دخول، رحم کمی حرکت می کند و این حرکت را احساس می کنید. در حقیقت، رحم در دوران بارداری بیشتر حرکت می کند. در بارداری جنین فوق العاده محافظت شده است و سیستم فیلتر مخصوص خودش را دارد. اگر به شما توصیه نشده است استراحت لگن داشته باشید، رابطه جنسی مشکل ساز نخواهد بود. استراحت لگن برای مواردی مانند دهانه رحم بی کفایت و یا جفت سرراهی تجویز می شود. با این حال ، یک مطالعه نشان داد ۸۰ درصد از مردان نگران “صدمه وارد شدن به جنین” هستند. در صورت لزوم، همسر خود را با خود به ملاقات بعدی بیاورید. همسر شما می تواند صحبت های متخصص را بشنود و در خصوص عدم تماس آلت تناسلی با جنین مطمئن شود .

 

🍀آیا رابطه جنسی در طول بارداری مجاز است؟

🍁جنین در حال رشد توسط مایع آمنیوتیک در رحم و عضلات قوی رحم محافظت می شود. در صورتی که مشکلاتی مانندزایمان زودرس یا مشکلات جفت نداشته باشید، فعالیت جنسی بر جنین تاثیر نمی گذارد. اما حاملگی می تواند بر راحتی و میل جنسی شما تاثیر بگذارد. .

🍀آیا رابطه جنسی در حاملگی باعث سقط جنین می شود؟

🍁رابطه جنسی در دوران بارداری باعث سقط جنین نمی شود. بیشتر سقط جنین ها به دلیل طبیعی نبودن رشد جنین رخ می دهند.

🍀بهترین پوزیشن های جنسی در دوران بارداری چیست؟

🍁تا زمانی که موقعیت های جنسی در دوران بارداری باعث ناراحتی شما نشوند مجاز هستند. رابطه جنسی دهانی در دوران بارداری بی خطر می باشد. با پیشرفت حاملگی ، روش های مختلف را آزمایش کنید تا بهترین حالت را پیدا کنید. از خلاقیت خود استفاده کنید تا از رابطه جنسی لذت ببرید.

🍀 چه زمانی پس از زایمان می توانم سکس داشته باشم؟

🍁همانطور که در یک مطالعه اشاره شد، توصیه می شود حدود شش هفته پس از زایمان رابطه جنسی را شروع کنید. خانم هایی که مشکلات و عوارض کمی دارند (در صورتی که شکاف یا عفونت وجود ندارد) غالباً قبل از آن رابطه جنسی را شروع می کنند.

به این مطلب امتیاز دهید :
( رای: 0 امتیاز: 0 )

منبع سایت : کلیپهای بارداری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.