زناشویی

۱۰ حقیقت درباره رابطه جنسی (خانم ها به همسر خود بگویند)

رابطه جنسی مقعدی

۱۰ حقیقت درباره رابطه جنسی مقعدی (خانم ها به همسر خود بگویند)
رابطه جنسی مقعدی و از پشت به چند دلیل نسبت به رابطه واژنی حساسیت بیشتری دارد. بطور مثال واژن خود به خود خاصیت روان کنندگی دارد اما مقعد اینگونه نیست، یعنی رابطه مقعدی را خیلی آرام باید انجام دهید. در ادامه 10 نکته ای که همسر شما باید درباره رابطه مقعدی بداند را آورده ایم.

1. احساس مدفوع کردن

خانم ها هنگام رابطه مقعدی مخصوصا اگر با تجربه نباشند، احساسی به آن ها دست میدهد که انگار در حال مدفوع کردن هستند. بنابراین اگر چنین اتفاقی برای شما افتاد باید به همسر خود بگویید و او هم حق ندارد بخندد.

2. ممکن است کمی کثیف کاری بشود!

هیچ راهی وجود ندارد که بتوان 100 درصد تضمین کرد هنگام رابطه مقعدی مدفوع کثیفی ببار نیاورد. بنابراین به شوهر خود از قبل اخطار داده و احتمالات را برای او بگویید.

3. خیلی باید آرام دخول کند.

هنگام دخول مقعدی خیلی باید محتاط بود. ابتدا باید کم کم دخول کرد و به مرور و با عادت کردن زن به این نوع رابطه، میتوان با سرعت بیشتری رابطه جنسی را ادامه داد.

4. همیشه دستمال داشته باشید.

همانطور که گفته شد هنگام رابطه جنسی مقعدی باید انتظار کثیفی را داشته باشید، بنابراین حتما همیشه در کنار خود به اندازه کافی دستمال بهداشتی داشته باشید که در صورت بوجود آمدن شرایط اضطراری از آن استفاده کنید.

5. از ابزار های ایمنی استفاده کنید.

حتما از کاندوم استفاده کنید، نه تنها به دلیل اینکه باعث نظافت بیشتر میشود بلکه به دلیل اینکه رابطه مقعدی نسبت به رابطه واژنی خطرات بیشتری دارد.

6. رابطه مقعدی همیشگی نیست.

خیلی از زوج ها تنها در شرایط خاص رابطه مقعدی دارند و برخی نیز تنها یک بار اینگونه رابطه جنسی را امتحان میکنند. بنابراین به همسر خود بفهمانید که صرفا به چون یکبار چنین رابطه ای داشتید، دلیل نمیشود که هر روز اینگونه درخواستی داشته باشد.

7. بازی مقعدی!

خیلی اوقات مرد ها هنگام رابطه جنسی واژنی دوست دارند با مقعد همسر خود بازی و آن را تحریک کنند اما شما ممکن است اینکار را دوست نداشته باشید، بنابراین به همسر خود بگویید که چون یک بار رابطه مقعدی داشتید، دلیل نمیشود که هر کاری دوست داشت با مقعد شما انجام دهد.

8. رابطه مقعدی با رابطه واژنی متفاوت است.

باید به همسر تان بگویید که هنگام رابطه جنسی مقعدی نمیتواند مثل رابطه واژنی و با همان سرعت و قدرت دخول کند. همانطور که پیش تر هم گفتیم، رابطه مقعدی خیلی باید با آرامش و با رعایت حال شریک جنسی تان انجام شود.

9. هر پوزیشنی برای رابطه جنسی مقعدی مناسب نیست.

باید بدانید که نمیتوان از هر پوزیشنی برای رابطه مقعدی استفاده کرد. برای مثال پوزیشن دختر گاوچران برعکس خیلی مناسب این نوع رابطه نیست اما پوزیشن سگی و یا پوزیشن میشنری برای رابطه جنسی مقعدی مناسب تر هستند.

10. ژل روان کننده

حتما هنگام رابطه مقعدی از ژل روان کننده مقعدی استفاده کنید. هیچ محدودیتی در استفاده از ژل روان کننده ندارید، هر چقدر دوست دارید و با آن راحت هستید. هر چه بیشتر استفاده کنید، بهتر است. استفاده کردن از ژل روان کننده رابطه مقعدی را برای شما بسیار آسان تر میکند.


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

۱۰ حقیقت درباره رابطه جنسی مقعدی (خانم ها به همسر خود بگویند)

۱۰ حقیقت درباره رابطه جنسی مقعدی (خانم ها به همسر خود بگویند)

( رای: 1 امتیاز: 1 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.