مجله اینترنتی

همه چیز در مورد فتیش و فتیشیسم

فتیش یا فتیشیسم چیست؟

. در فتیش پا مرد با لیسیدن پا و مکیدن انگشتان پای زن هورمون هیپوتالاموس را تحریک کرده و در پی آن زن به شدت تحریک می گردد تا جایی که امکان ارضا شدن خیلی زیاد می گردد .

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز و به نقل از زوج باز، کلمه فتیش در زبان انگلیسی به معنی بت می باشد . سلیقه هایی که در زمینه جنسی وجود دارد فتیش نامیده می شود . به طور مثال یک نفر پوست سفید را دوست دارد و دیگری پوست سبزه را می پسندد . بعضی از افراد از دیدن جورابهای ساق بلند در پای همسرشان لذت می برند یا بعضی ها از دیدن لباس های زیر همسرشان لذت می برند .

اختلال فتیشیسم، فتیش چیست؟ - مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ...

فتیش (فتیشیسم) چیست ؟

معمولا افرادی دارای فتیشیسم هستند که نسبت به جنس مخالف احساسات بسیار زیادی دارند و در رابطه جنسی از اینکه طرف مقابل از آن ها لذت می برد ، لذت می برند . این افراد از ارضاء شدن طرف مقابل بسیار لذت می برند . رایج ترین فتیش ، فتیش پا می باشد . در فتیش پا مرد با لیسیدن پا و مکیدن انگشتان پای زن هورمون هیپوتالاموس را تحریک کرده و در پی آن زن به شدت تحریک می گردد تا جایی که امکان ارضا شدن خیلی زیاد می گردد.

فتیش در رابطه جنسی کارهای غیر رایج می باشند و نه غیر عادی . مثلا بوسیدن پای زن ها با توجه به اینکه نورونهای عصبی و حسی زنان بر خلاف مردان در تمام سطح بدن پخش شده است می تواند به زن ها احساس لذت بخشی بدهد . پای زن ها عضو بسیار زیبای بدن زن می باشد که بوسیدن و ماساژ دادن آن به زن ها آرامش خاصی می دهد البته بعضی از زن ها از اینکار ابراز ناراحتی می کنند که این می تواند به دلیل کثیف بودن پا باشد یا به خاطر این باشد که زن فکر می کند این کار از مردانگی مرد می کاهد .به عقیده شخصی من فتیش به خاطر حسرت های جنسی ایجاد می گردد . به نظر بنده افراد به دلیل عدم دستیابی جنسی و شکست های ارتباطی و جذابیتی از رابطه جنسی انتظاراتی را پیدا می کنند که بر پایه حسرت می باشد تا واقعیت . در این مرحله افراد در اثر فشار دچار یک خود تخریبی می گردند که در راستای مسائل اینگونه نمود می کنه و افراد چنین برخوردهایی با اونها را ترجیح می دهند. در واقع آنها از این رفتار لذت نمی برند بلکه در واقع از خود بخاطر مسائل یاد شده انتقام می گیرند.

اگر همسر شما علاقمند به رابطه فتیش می باشد بهتر است تمامی قسمت های بدن را کاملا تمیز و اصلاح کنید . لاک ناخن انگشت های پا فراموش نگردد . اگر شما به این رفتار شوهرتان علاقه مند هستید بیان کنید که چقدر از این رابطه لذت می برید . از انواع فتیشیسم ها ، به فتیشیسم باسن ، فتیشیسم ادرار و … می توان اشاره کرد .

( رای: 2 امتیاز: 3.5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.