زناشویی

آیا ما برای همه کاره جنسی بودن طراحی شده ایم ؟

نقش ما در رابطه با مسائل جنسی

یک ایده‌ی خاص در کلیت دیدگاه امروزی ما درباره‌ی روابط [جنسی] نفوذ کرده‌است: اینکه زنان و مردان همیشه روابط انحصاری جفتی داشته‌اند. در حالی که احتمالا قبل از شروع عصر کشاورزی انسان‌ها روابط چندگانه‌ای داشته‌اند. کریستوفر  رایان (نویسنده) ما را در طول مسیری از شواهد و مدارک بحث انگیزی که نشان دهنده‌ی انحصارناپذیری طبیعی در رفتار و تمایلات جنسی انسان است، پیش می‌برد، با این امید که یک درک متفاوت و دقیق به تبعیض، شرم و انتظارات غیرواقعی‌ای که منجر به نابودی روابط می‌گردد، پایان بخشد.امروز قصد دارم سخنرانی‌ام را روخوانی نکنم و با دعوت کردن شما به همکاری کردن در آن حسابی روی عصاب «کریس» راه بروم. خیلی خوب. آیا با من هستید؟ بله. بله. خوبه.

راهنمای شروع رابطه جنسی و تجربه اوج لذت جنسی

آیا می دانید چطور باید رابطه ی جنسی خود را شروع کنیم ؟آیا می دانید برای داشتن یک رابطه ی جنسی لذت بخش و دلپذیر چه مقدماتی را باید انجام دهیم ؟ آیا می دانید چه وقت باید رابطه ی جنسی را شروع کنیم ؟ وقتی ارتباط جنسی میانتان برقرار شد و حس و حال عشق بازی درونتان شکل گرفت و گرمِ گرم شُدید ، وقت آن است که شروع کنید .

بسیاری از زوج ها عادت می کنند بگذارند رابطه جنسی همین طور شانسی اتفاق بیفتد ، یا امیدوارند همسرشان وقتی میلش به اندازه ی کافی قوی شد خودش پیش قدم شود . اما چنین رویکردی اغلب باعث می شود با وجود اینکه احتماً هر دو طرف حس و حال این کار را دارند هیچ کدام پا پیش نگذارند ، چون مجبورند خودشان حس و حال همسرشان را حدس بزنند . باید راهی بیابید تا بتوانید از میزان تمایل همسرتان به رابطه ی جنسی مطلع شوید . برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مقاله ی روابط جنسی لذت بخش با بکارگیری 7 بازی شیطنت آمیز را مطالعه کنید . در روابط زناشویی نوع روش از زوجی به زوج دیگر متفاوت است و به حس و حالی که در آن هستید و نوع رابطه ی جنسی که مایلید داشته باشید بستگی دارد . بعضی وقت ها ممکن است روشی ظریف و ملایم را ترجیح دهید ، حال آنکه در شرایطی دیگر ممکن است بخواهید جسورانه تر عمل کنید . تغییر روش می تواند تعاملات جنسی را لزت بخش و دلپذیر نگه دارد .

چندین روش جالب برای شروع یک رابطه ی جنسی لذت بخش
چندین روش جالب برای شروع یک رابطه ی جنسی لذت بخش

آشنایی با دنیای جنسی مردان

چیز پیچیده ای نیست ؟ اتفاقا خیلی پیچیده است حتما فکر میکنید و بر این باورید  خود را در اختیار همسرتان قرار داده و خودش همه کارهای لازم را انجام میدهد ! اینگونه نمیباشد.دنیای جنسی مردان بسیار گسترده و پیچیده است و برای اکثر خانم ها غیر قابل حدس ، خانم ها به صورت غیر ارادی تمایل به خود نمایی دارند و آقایان نیز  بصورت غیر ارادی جذب این خودنمایی ها میشوند و البته قوه تخیل آقایان در این لحظه فعال میشود.جنس مذکر در طول زندگی خود بارها و بارها  ذهن خود را درگیر فکر کردن به رابطه جنسی میکند ، خیالپردازی جنسی در مردان گسترده و دقیق است ، این گستردگی باعث شده است سلیقه های مختلفی را شامل شود در نتیجه مردی زن چاق میپسندد و از زن چاق تحریک میشود و مردی دیگر زنی لاغر ، مردی جذب  زنان با موهای بلوند میشود و مردی جذب زنی با موهای تیره ، مردی جذب پوست سفید و مردی جذب زنی با پوست گندمی ، اینکه همه خانم ها تلاش در تغییر صورت ، اندام ، رنگ پوست ، رنگ موی خود دارند و از یک الگو پیروی میکنند لزوما به جذب همه مردان منجر نمیشود.

همچنین بخوانید :چند پوزیشن خاص در رابطه جنسی⚠️ این کلیپ صرفا جهت اموزش میباشد🔞

موارد جذب و تحریک پذیری مشترک در آقایان

 • لحن صحبت کردن زنان:

اگر چه گفته میشود مردان بیشتر با نگاه و دیداری تحریک و جذب میشوند اما فراموش نکنید مردان قوه خیالپردازی قوی دارند ، همه ما آدمها بر اساس روابط اجتماعی و برخوردهایی که در طول زندگی با افراد مختلف داریم از هر صدا یک تصویر ذهنی ایجاد میکنیم این تصویر سازی برای مردان به شدت زنان نمیباشد  ، اما لحن صحبت کردن باعث میشود مرد تصویری از طرف مقابل خود ایجاد کند ، صدای زن برای مرد میتواند محرک جنسی باشد  ، پس خانم های محترم در فرآیند تحریک کردن همسر خود لحن و تون صدای خود را تغییر دهید همچنین در روابطه جنسی با همسرتان سکوت اختیار نکنید ، با صداهای تحریک آمیز اورا به کارهایی که از آن لذت میبرید تشویق کنید.

 • بوی عطر

در تبلیغات عطرها دیده ایم که عنوان میشود استفاده از این عطر باعث جذب جنس مخالف میشود ، اما لزوما در مورد همه یکسان نیست ، همیشه از همسر خود در مورد بوی عطر خود سوال کنید و به سلیقه وی عطر خریداری کنید ، همیشه از یک نوع عطر استفاده کنید ، خصوصا قبل از رابطه زناشویی به مقدر کم و ملایم استفاده کنید.

 • لباس

بد نیست بدانید یک زن عریان تحریک پذیری کمتری نسبت به یک زن نیمه عریان برای مردان بهمراه دارد ، بارها در مشاوره ها شاهد هستیم که خانمها عنوان میکنند لباسهای خیلی باز بر تن میکنند اما همسر آنها تحریک نمیشوند ،  لباس نقش مهمی در تحریک جنسی و جذب شوهر شما ایفا میکند ، لباس های باز برای هر اندامی باعث جذابیت مردان نمیشود ، مردانی که اندام بلند برای آنها مهم است ، لباسهایی که شما را بلند نشان دهد با رنگ های تیره میتواند باعث جذابیت شما برای شوهرتان بشود.اگر همسر شما از آندسته از مردانیست که از پوست سفید خوشش می آید ، لباس تیره بر تن کنید تا رنگ پوست شما بیشتر نمود کند ، معمولا رنگهای سیاه و قرمز برای مردان جذابیت جنسی بیشتری بهمراه دارد  در این خصوص برای اطلاع از سلیقه شوهرتان با او صحبت کنید.

 • موی سر

خداوند در آفرینش انسان  تنوع ایجاد کرده است و از طرفی سلیقه های مختلف ، مردی از موهای فر ، مردی از موهای موج دار ، مردی از موی سیاه و مردی دیگر از موی بلوند ، خیلی از خانم ها موهای خود را بلوند کرده  و متوجه میشوند که نگاه های بیشتری به سمت آنها کشیده میشود ، لزوما این نگاه ها نشانه این نیست که شما جذاب هستید بلکه بعلت تفاوت رنگ موی سرتان با رنگ موی اقوام ایرانی دیگران به شما خیره شده اند پس هر نگاهی را نشانه جذابیت خود برداشت نکنید کما اینکه در کشورهای غربی زنان مو سیاه با پوست بدن برونزه نگاه های بیشتری را به خود جذب میکنند این نگاه ها بواسطه تفاوت است نه جذابیت.نکته مهم و کلیدی برای اینکه مردان جذب شما شوند نیاز نیست صورت و بینی و لب و گونه و مو و رنگ مو و رنگ پوست و اندام خودتان را تغییر دهید و یک خانم مصنوعی شوید اجازه ندهید دیدگاه ابزاری به شما شود  ، اجازه دهید فردی که شما جزء سلیقه های وی هستید شما را همانگونه که هستید  انتخاب کند و شان خود را حفظ کنید.

 • اندامهای بدن

بسته به تخیلات جنسی مردان  متفاوت است ، اما خداوند زن را موجودی لطیف و با احساس آفرید ، تمامی گلبرگهای یک گل زیبا هستند ، بدن زنان از انگشتان پا تا موی سر میتواند جاذبه جنسی و محرک جنسی برای مردان باشد ، اما در همه مردان یکسان نیست ،شما بعنوان یک زن لازم است در این خصوص با شوهرتان صحبت کنید چرا که همانطور که ذکر شد در همه مردان یکسان نبوده  بعنوان مثال شاید موی سر برای مردی محرک و برای مردی عادی باشد و ….

همچنین بخوانید : در زمان رابطه جنسی باید از این کلمات استفاده کنید!

راهنمای شروع رابطه جنسی و تجربه اوج لذت جنسی
راهنمای شروع رابطه جنسی و تجربه اوج لذت جنسی

شخصیت مردان در رابطه جنسی

شاید شوهر شما در اجتماع فردی جنتلمن باشد ، اما لزوما بدین معنا نیست که در رختخواب نیز یک جنتلمن باشد ، مانع عملی کردن خیالپردازیهای جنسی او نشوید و اجازه دهید خودش را رها کند ، شخصیت اکثر مردان در رابطه جنسی بسیار متفاوت تر از رفتار روزانه آنها میباشد ، شاید از رفتارهایی خوششان بیاید که حتی شما تصورشم نمیکردید.

 • اگر شوهر شما دچار اختلال جنسی است

در ابتدای ازدواج و آغاز فعالیت جنسی ، شاید همسر شما در کمتر از 3 دقیقه دچار انزال شود ، این فرایند در ابتدای دوره فعالیت جنسی غیر طبیعی نمیباشد هر چه تعداد دفعات نزدیکی بیشتر و  فواصل بین انجام آن کمتر باشد مدت زمان انزال شوهرتان افزایش میابد.

 • تظاهر به ارگاسم نکنید

اونطور که فکر میکردید نبود ؟ تحریک شدید اما لذت نبردید و ارگاسم را تجربه نکردید ؟  اگر به تازگی فعالیت جنسی خود را آغاز کرده باشید غیر طبیعی نیست شما به زمان نیاز دارید مدت زمان پیشنوازی را افزایش دهید ، تظاهر به ارگاسم ظلمی در حق خودتان و همسرتان است چرا که مردان به مرور  متوجه آن میشوند و احساس ناتوانی به آنها دست میدهد ، ارگاسم نیاز به تمرین دارد.

 • ممکن است از دخول لذت نبرید

اگر با شوهرتان رابطه دخولی داشتید اما از این طریق به ارگاسم نرسیدید ، تعجب نکنید ، نگران نباشید اوضاع کاملا طبیعی است  70 درصد خانم ها از طریق کلیتوریس ارگاسم را تجربه میکنند نه دخول.

 • استرس دشمن رابطه جنسی

اضطراب ،ترس ،استرس ،از دشمنان جدی رابطه جنسی وتحریک پذیری میباشند، شوهرتان فردا صبح چطور باید بیدار شود و به سر کار برود ؟ شاید برای شما ساده باشد خب پا میشه میره سر کار اما کیفیت رابطه جنسی برای زن و مرد مشروط به آمادگی ذهنی میباشد ، دغدغه های کاری و روحی بر تحریک پذیری و میل جنسی موثر است شاید وقتی دیگر مناسب باشد ، رابطه جنسی صرفا دخول و انزال نیست و میتوان در شرایطی با معاشقه هر چند کوتاه زنان را تا شبی دیگر آرامش داد.

 • شوهرتان بعد از رابطه جنسی زود میخوابد

زنان بعد از رابطه جنسی نیاز به توجه و نوازش دارند ، اما به شما میگوئیم فعل و انفعلات شیمائی بدن مردان بعد از رابطه جنسی و ترشح دوپامین باعث خواب آلودگی آنها و خستگی آنها میشود بد نیست بعد از رابطه جنسی با نوشیدنی و یک ماساژ سراغ او بروید به شرطی که احساس خواب زیاد نداشته باشد.

 • اگر مشکلی در روابط زناشویی هست پیگیری کنید

اگر در خصوص رابطه جنسی و رابطه زناشویی با همسرتان دچار مشکل هستید یا نیاز به آموزش دارید حتما پیگیر شوید ، از مشاور کمک بگیرید یا در دوره های آموزشی ویژه زوجین شرکت کنید اجازه ندهید مشکلات مانع آرامش ، آسایش و لذت زندگی شما شود.موارد مذکور را به کار گیرید تا شوهرتان جذب شما شود چرا که شما خوشبخت ترین زن دنیا خواهید بود اگر شوهرتان دوستتان داشته و جذب شما شود.

همچنین بخوانید :تفاوت اوج لذت جنسی در زنان و مردان

چه کسی باید رابطه جنسی را شروع کند ؟ زن یا مرد

زوج‌هایی که از رابطه جنسی باز می‌ایستند، معمولاً به خاطر کند شدن مرد است. مرد به دلایل مختلف از شروع کردن رابطه جنسی دست می‌کشد؛ ولی یکی از مهم‌ترین دلایلش شاید بیش از اندازه شروع شدن رابطه جنسی از طرف زن باشد.شروع کردن‌های مدام رابطه جنسی از جانب زن نه تنها کم کم خود او را دچار احساس حرمان خواهد کرد، بلکه مرد نیز به تدریج به رابطه جنسی داشتن با او بی‌علاقه می‌شود. اکثریت زنان نمی‌داند اگر بیش از آنی که مردان در پی‌شان هستند، خودشان در پی مرد باشند،‌ مرد سرانجام منفعل می‌شود. اگر گاه گاه کمی نواختن و سر در پی مرد گذاشتن مزه‌ی خودش را دارد و مرد می‌فهمد که زمان مناسبی است که زن را دنبال کند، ولی تکرار این عمل،‌ بی‌آن که مرد دربیابد علاقه‌ی او را به رابطه جنسی خاموش می‌کند.وقتی زن بیش از حد مسئولیت آغاز کردن رابطه جنسی را به عهده گیرد، باعث کاهش تدریجی انگیزه‌ی مرد می‌شود. زن مرتباً بخش مردانه‌اش را نشان می‌دهد؛‌ پس مرد به سمت بخش زنانه و پذیرنده‌ی خود رانده می‌شود. چنین عدم تعادلی به تدریج شور و حرارت جنسی را در زندگی زناشویی می‌فرساید. معمولاً مرد حتی نمی‌فهمد که چه بر سر شور و حرارت جنسی‌اش آمده؛‌ و بدتر این که ممکن است به اشتباه فکر کند دیگر همسرش برایش جذابیتی ندارد. توجه دارید! یک فقدان تعادل ساده می‌تواند به بحرانی جدی بینجامد. بنابراین، زن با علامت فرستادن و به طور غیرمستقیم رابطه جنسی خواستن، به درستی می‌تواند از بخش مردانه‌ی شوهرش حمایت کند- بخشی که زن آرزوی آن را دارد و در خیالِ دنبال شدن توسط آن به سر می‌برد. جالب است که خود مردان نیز نمی‌دانند سماجت زیاد زن یا پیش‌دستی‌اش در رابطه جنسی می‌تواند موجب افول انگیزه‌ی آنان شود. بعضی از مردان در ابتدا از سماجت زن خیلی خوششان می‌آید؛‌ منتها پس از چندی متحیر می‌شوند که چرا دیگر مجذوب آن زن نیستند یا چرا ناگهان زنان دیگر برایشان جذاب‌تر می‌شوند.

زنی که در رابطه جنسی سمج است، در ابتدا عالی به نظر می‌رسد. شاید به خاطر این که مرد به این طریق از خطر رد شدن و طرد شدن در امان می‌ماند؛ ولی این کافی نیست. مرد از ماهیت خود دور شده، مسیر اشتباهی را جلوی خود گرفته، پس صدمه‌اش را خواهد دید. زنان معمولاً شکایت می‌کنند که مایل به پیش‌دستی برای شروع رابطه جنسی نیستند،‌ ولی وقتی می‌بینند مرد هم منتظر همین نشسته، خود را ناگزیر به آن می‌بینند.توصیه‌ام این است که به جای شروع کردن رابطه جنسی ، زن می‌تواند توجه‌اش را به فرستادن این پیام برای مرد معطوف کند که اگر مرد رابطه جنسی را شروع کند، با خطر طرد شدن رو به رو نیست. هر از گاه شروع کردن رابطه جنسی برای زن مسئله‌ای ندارد. مسئله وقتی آغاز می‌شود که شروع کردن‌هایش مستمر شود. در این صورت، رابطه جنسی خواستن مرد کمتر و کمتر شده،‌ و در طی زمان، علاقه‌اش را از دست می‌دهد.

راهنمای شروع رابطه جنسی و تجربه اوج لذت جنسی
راهنمای شروع رابطه جنسی و تجربه اوج لذت جنسی

ماساژ جنسی را فراموش نکنید!

ماساژ علاوه بر تاثیرات مفیدی که روی بدن دارد، میتواند نقش تحریک کنندگی نیز داشته و لذت رابطه جنسی را دو چندان نماید. ماساژ ارتباط جسمی زن و مرد را بیشتر کرده، ضمن برانگیختگی جنسی موجب میشود تا آنها لذت بیشتری از رابطه جنسی با یکدیگر ببرند. در خانمهایی که مشکل ارگاسم دارند یا اینکه دیر به ارگاسم میرسند، ماساژ بدن نقش مهمی در تسهیل ارگاسم دارد و در این امر بسیار کمک کننده است.ماساژ علاوه بر تاثیرات مفیدی که روی بدن دارد، میتواند نقش تحریک کنندگی نیز داشته و لذت رابطه جنسی را دو چندان نماید. ماساژ ارتباط جسمی زن و مرد را بیشتر کرده، ضمن برانگیختگی جنسی موجب میشود تا آنها لذت بیشتری از رابطه جنسی با یکدیگر ببرند. در خانمهایی که مشکل ارگاسم دارند یا اینکه دیر به ارگاسم میرسند، ماساژ بدن نقش مهمی در تسهیل ارگاسم دارد و در این امر بسیار کمک کننده است.

روش های دیوانه کردن مردان در رابطه جنسی

خیلی از مردان با شنیدن صدای شما در موقع نزدیکی خیلی تحریک می شوند. پس اگ شما هم حس می کنید که نیاز دارید جیغ بکشید، پس نیاز نیست خودتان را کنترل کنید. با این کار، علاوه بر تحریک همسر به او کمک خواهید کرد که بداند شما از چه کاری لذت می برید. اگر به خواسته مردان و نیازهای آنها در رابطه جنسی توجه کنید، رابطه شما بسیار با لذت خواهد بود و همین باعث صمیمت بیشتر شما می شود و پایه های زندگی زناشویی را محکم نگه می دارد. بر خلاف آنچه که گفته می شود، آقایان در هر لحظه آمادگی رابطه را ندارند و باید تحریک شوند. اگر چه همیشه شفافیت و صحبت کردن با همسر در مورد خواسته های جنسی خوب و کمک کننده می باشد، ولی این کار عملا از آنچه که شما فکر می کنید سخت تر می باشد. پس شاید بهتر باشد برای ساختن یک شب رویایی و یک رابطه جنسی خوب در کنار همسرتان کمی در رابطه با خواسته مردها در رابطه بیشتر بدانید. در این مطلب نکاتی را گردآوری کرده ایم که به شما کمک می کند مرد خود را بهتر بشناسید.

خواسته و نیازهای مردان در رابطه جنسی

 • پوزیشن های مختلف

اگر شما و همسرتان از پوزیشن های تکراری و کلاسیک (مرد روی زن) استفاده می کنید، پس بهتر است دیگر پوزیشن ها را هم امتحان کنید و در حالت های خود تنوع بدهید تا لذت بیشتری ببرید. نیازی نیست که خودتان را زحمت بدهید و کاری را کنید که دوست ندارید ولی اگر نظر شما هم به انجام دادن رابطه جنسی ناگهان در اتاق پذیرایی است پس این کار را انجام دهید.

 • راهنمایی کنید

یک خواسته مردها در رابطه جنسی این است که همسرشان به رابطه جنسی مانند یک پروژه گروهی نگاه کند و هر دو در آن برای گرفتن نمره ا ی عالی (در اینجا همان ارگاسم) سرمایه گذاری کنند. بنابراین زمانی که هم گروهی شما دست به کار می شود برای رسیدن به این نمره عالی به او کمک کنید. مدیریت را به عهده بگیرید و او را راهنمایی کنید که دستش را کجا بگذارد، چه بکند و چگونه شما را به ارگاسم برساند. این کار می تواند در شب های آتی نیز به هر دوی شما بسیار کمک کند.

 • مرد دلش می خواهد ببیند

مرد به همان اندازه که رابطه جنسی برایش لذت بخش دلش می خواهد رابطه و بدن شما را ببیند. پس در هنگام آمیزش تا جایی که ممکن است به حس بینایی همسرتان کمک کنید. مثلا می توانید در مثابل یک آینه نزدیکی کنید. در این صورت می توانید خودتان را در هنگام انجام کارها ببینید و این می تواند برای شما بسیار جذاب باشد.

همچنین بخوانید: ۱۰ حقیقت درباره رابطه جنسی مقعدی

 • فانتزی جنسی
روش های دیوانه کردن مردان در رابطه جنسی
روش های دیوانه کردن مردان در رابطه جنسی

آقایان ممکن است فانتزی های جنسی زیادی داشته باشند و آن را با شما به اشترام بگذارند. آنها ترحیح می دهند که شما پیشقدم شوید. در ابتده به یکدیگر قول دهید که قضاوت نمی کنید و سپس می توانید هر کدام سناریویی بنویسید و در یک جعبه بیندازید. حالا هر بار می توانید به صورت تصادفی یکی را بردارید و شروع کنید. در صورتی که هر دوی شما با صحبت کردن در مورد فانتزی ها راحت هستید. می توانید به سادگی در این مورد مذاکره کنید.

 • صدای جنسی را دوست دارند

خیلی از مردان با شنیدن صدای شما در موقع نزدیکی خیلی تحریک می شوند. پس اگ شما هم حس می کنید که نیاز دارید جیغ بکشید، پس نیاز نیست خودتان را کنترل کنید. با این کار، علاوه بر تحریک همسر به او کمک خواهید کرد که بداند شما از چه کاری لذت می برید. همانطور که گفتیم مردان از به ارگاسم رساندن همسر خود لذت می برند، پس با این کار می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

همچنین بخوانید: ۵ کاری که در اولین رابطه جنسی خود نباید انجام بدهید!

 • تنوع به خرج دهید

اشتیاق خود را نسبت به رابطه جنسی با همسرتان نشان دهید. ایجاد تنوع و تمایل به امتحان کردن کار های جدید به همسرتان نشان می دهد که شما هم به اندازه او می خواهید که شبی رویایی را بگذرانید. تنوع شامل ایجاد تغییر در سرعت، فشار یا پوزیشن است.

 • مردان گاهی نمی خواهند هیچ کاری انجام دهند

در طول آمیزش معمولا بیشتر فعالیت بدنی به عهده مردان است، اما گاهی به استراحت نیاز دارند. بنابراین خوب است که گاهی شما او را روی تخت بیاندازید و اگر علاقه مند هستید با رابطه جنسی دهانی به او خوشامد بگویید و بعد پوزیشن هایی را امتحان کنید که خود شما حرکت و سرعت را کنترل می کنید.

 • عشق بازی کنید

بله آمیزش خوب است، اما کمی عشق بازی قبل از رفتن به اصل مطلب باعث ایجاد صمیمیتی عمیق میان شما و همسرتان می شود. متخصصان می گویند اگرچه همسر شما شروع کننده چنین رابطه ای نباشد، اما ادامه دهنده خواهد بود. مردان از عشق ورزیدن، عشق گرفتن و درست مانند زنان از تجربه یک رابطه جنسی آرام و عمیق لذت می برند.

 • شروع کننده باشید

یکی از شایعترین شکایات مردان این است که همیشه آن ها باید شروع کننده رابطه جنسی باشند. مردان هم مثل شما دوست دارند بدانند که خواستنی هستند و شما به آن ها جذب شده اید. شروع کردن رابطه جنسی به شوهر شما این پیغام را می دهد که او را می خواهید. اینگونه علاوه با افزایش اعتماد به نفس او، کمک خواهید کرد با آرامش خاطر بیشتر از هم آغوشی با شما لذت ببرد.

 • فعالانه مشارکت کنید

یکی از خواسته های مردان در رابطه جنسی این است که شما نیز در تختخواب فعال باشید. مشارکت کردن بدان معناست که نیاز های او را مثل خودتان ببینید، حرکت کنید و عضلات واژن خود را شل کنید. همچنین می توانید با دستانتان بازو های او را فشار دهید، بدن همسرتان را به سمت خودتان بکشید، یا با لب هایتان تن او را نوازش کنید. همه این کار ها به معنای عشق و علاقه شما نسبت به همسرتان خواهد بود.

همچنین بخوانید: ۷ پوزیشن جنسی مناسب برای آلت تناسلی کوچک

 • ارگاسم و اوج لذت جنسی شما مهم است
ارگاسم و اوج لذت جنسی شما مهم است
ارگاسم و اوج لذت جنسی شما مهم است

همانقدر که مردان به فکر خودشان هستند، برای رساندن شما به ارگاسم هم تلاش می کنند. دادن لذت جنسی به یک زن خود به تنهایی برای یک مرد و احساس مردانگی اش ارضا کننده می باشد. به همسر خود اجازه دهید که شما را ارضا کند. نیازها و حساسیت های خود را به او بگویید تا در این مسیر به او کمک کرده باشید.

 • مرد نوازش می خواهد

در رابطه تمام توجه خود را صرف رسیدگی به آلت تناسلی مرد می کنید در حالیکه مردان نقاط حساس زیادی در بدن خود دارند. نقاط زیادی در بدن یک مرد وجود دارد که نسبت به لمس شدن حساس هستند و به مرد لذت می دهند برای مثال به قسمت داخلی ران و صورت می توان اشاره کرد. علاوه بر اینها بیضه و فاصله میان مقعد و بیضه ها هم به دلیل اینکه انتهاب اعصاب در آنجا قرار دارد و نوازش آن قسمت ها با دست بسیار تحریک کننده می باشد.

 • اشتباهات خانمها در هنگام رابطه جنسی

اما اگر می خواهید که رابطه جنسی شما واقعا دگرگون شود و همیشه رویایی باشد، پس باید این اشتباهات زنانه را در موقع رابطه انجام ندهید.

  • اشتباه شماره ۱: منتظر می مانید تا سرحال شوید و آمادگی رابطه جنسی را داشته باشید.

اگر شما رابطه جنسی را به تعویق بیندازید تا زمانی که مغز و بدن شما برای شروع آن آماده شود، احتمالا در اغلب مواقع سرحال نخواهید شد. دلیلش این است که بسیاری از زنان تا زمانی که وارد عمل نشوند، احساس تمایل به رابطه جنسی نمیکنند.دکتر اسکات هالتزمن میگوید: “تحقیقات نشان می دهند که عشقبازی، و حتی فقط لمس کردن، باعث میشود بدن شما ارسال پیام به مغز را برای فعال شدن میل جنسی، تسریع بخشد”.حتی اگر احساس میکنید برای برقراری ارتباط جنسی آماده نیستید، این بدان معنا نیست که تحریک نمیشوید. دکتر مادلین کاستلانوس میگوید: “حتی زنان جوان تر ممکن است دریابند که واژن آنها به اندازه ای که دوست دارند لیز نمیشود. اگر این مشکل برای شما پیش می آید، سعی کنید در طول عشقبازی، از پمادهای موضعی که بدین منظور طراحی شده اند، استفاده کنید”.

همچنین بخوانید: رابطه جنسی بین زن و شوهر در اسلام و روایات

  • اشتباه شماره ۲: لذت همسر خود را در اولویت قرار می دهید.

رابطه جنسی زمان خودخواه بودن است. صرف تمام انرژی خود برای لذت بردن همسرتان موجب نمیشود شما بهتر عشق خود را ابراز کنید. این کار موجب میشود شما کمتر ارضا شوید، و این مسئله می تواند به ضرر هر دوی شما باشد.کاستلانوس میگوید،”به لحاظ بیولوژیکی، زنان نیازهای دیگران را در اولویت قرار میدهند. اما این غریزه می تواند عامل مخرب زندگی جنسی آنها باشد.”

راه حل: سرعت رابطه را کمتر کنید.”زنان دیرتر از مردان به اوج لذت جنسی میرسند، و اغلب حتی دیرتر تحریک میشوند. کاستلانوس میگوید، “این مسئله مشکلی ایجاد نمیکند. احساس گناه نکنید. لذت شما شریک زندگیتان را سرحال می آورد.” به همان اندازه مهم است که با خودتان و شریک زندگیتان در مورد آنچه در شما تاثیر دارد، صادق باشید. پوزیشن خاصی را دوست ندارید؟ با همسرتان صحبت کنید. برای داشتن رابطه جنسی در ساعت ۱۰:۰۰ شب، خیلی خسته هستید؟ در عوض برای رابطه جنسی قبل از ظهر برنامه ریزی کنید.

  • اشتباه شماره ۳: فکر می کنید همسرتان باید همیشه برای رابطه جنسی آماده باشد.اگر همسرتان تمایلی به داشتن رابطه جنسی ندارد، و یا نمی تواند نعوظ داشته باشد، به این معنا نیست که او به شما علاقه ندارد و یا زن دیگری را می خواهد.هالتزمن میگوید، “استرس، خستگی و افسردگی، به همان شیوه ای که می توانند میل جنسی یک زن را تحت تاثیر قرار دهند، می توانند میل جنسی یک مرد را نیز کاهش دهند. مردان پس از به اوج رسیدن میل جنسی “دوره ریکاوری” دارند، و این زمان معمولا با بالا رفتن سن طولانی تر میشود.”
  • اشتباه شماره ۴: اجازه میدهید تصویر بدنتان بین شما و رابطه جنسی خوب بایستد.
روش های دیوانه کردن مردان در رابطه جنسی
روش های دیوانه کردن مردان در رابطه جنسی

آیا می خواهید دلیل خوب دیگری برای عشق ورزیدن به خودتان آن طور که هستید، داشته باشید؟ این کار زندگی عشقی شما را بهبود می بخشد. تحقیقات نشان می دهند زنانی که تصویر قوی از خود دارند رابطه جنسی بیشتری دارند، و هنگامی که در برابر همسر خود برهنه هستند بیشتر احساس راحتی میکنند، و حتی نسبت به کسانی که در مورد خود احساس خوبی ندارند، ارگاسم بیشتری دارند.هالتزمن میگوید، حقیقت این است که “اکثریت مردان کشش پرشوری نسبت به همسران خود دارند، و برای داشتن رابطه جنسی با آنها مشتاق هستند”. “مردان نگران این مسائل نیستند که همسر آنها چه پوشیده است، دوش گرفته است یا نه، و یا وزن ایده آل دارد یا نه.”اگر نیاز به تقویت روحیه دارید، خودتان را تحقیر و سرکوب نکنید، منتظر نمانید تا همسرتان با یک تعریف شما را خوشحال کند. در عوض، سوالات مثبت بپرسید، مثلا “آیا فکر می کنی امشب از داشتن رابطه جنسی با من لذت می بری؟” یا ” فکر میکنی جنسی ترین قسمت بدن من کجاست؟”

همچنین بخوانید : ۱۸ ترفند شگفت انگیز روابط جنسی از دید مردان (خانم ها بخوانند)

  • اشتباه شماره ۵ : از تخیلات و تصورات خود استفاده نمی کنید.

کاستلانوس میگوید، زوج هایی که به طور منظم رابطه جنسی دارند شادتر هستند و بیشتر احتمال دارد با یکدیگر بمانند. برای حفظ جرقه برای رابطه جنسی (و حفظ پیوند قوی)، اگر مدتی طولانی است که با یکدیگر هستید، نیاز به “خیال بافی” دارید. توهمات باعث تحریک شما میشوند، و اجازه می دهند تا برخورد جنسی ارضا کننده ای با همسر خود داشته باشید. این کار بُردی دو طرفه است.

با انجام دادن این مراحل شما تما بهترین رابطه جنسی را خواهید داشت و هیچ وقت از لذت با همسرتان سیر نمی شوید.

رابطه جنسی ایده آل چه ویژگی هایی دارد؟

آیا از رابطه زناشوئی با همسرتان لذت میبرید؟آیا همیشه رابطه جنسی شما رضایت تان را بهمراه دارد؟اگر جواب منفی است چه راه حلی اندیشیده اید؟آموزش رابطه جنسی و زناشوئی یک راه حل اصولی برای دستیابی به رضایت جنسی است.اما هدف از این آموزش فقط کسب لذت جنسی نیست بلکه بهبود روابط عاطفی میان زن ومرد را هم در پی دارد.عدم رضایت جنسی میتواند مشکلات زیادی را به دنبال داته باشدو چه بسا زندگی مشترک به طلاق و شکست بیانجامد.به همین دلیل مهم لازم است آگاهی و اطلاعات خود را در این زمینه کامل کنید و پیشاپیش از بروز مشکلات و اختلافات جلوگیری کنید.

نکاتی که باید در یک رابطه جنسی ایده آل رعایت کنیم کدامند؟در این بخش برخی از ویژگی های یک رابطه خوب و نرمال راباهم بررسی میکنیم.

 • شرایط محیطی:

بهترین مکان برای برقراری یک رابطه جنسی خوب اتاق خواب است.یک اتاق خواب باید برای ما احساس امنیت و آرامش به همراه داشته باشد.باید مطمئن شویم که از بیرون دید ندارد.بهتر است چیدمان و رنگ و نور اتاق خواب جذاب و چشم نواز باشد.پخش یک موسیقی آرام و استفاده از عطرهای ملایم نیز توصیه میشود.در عین حال از خلاقیت خودتان نیز بهره ببرید.

 • عشق بازی قبل از رابطه جنسی:

معاشقه کردن با همسر برای لذت بیشتر و ارگاسم بهتر نقش تعیین کننده دارد.عشق بازی سبب تحریک زوج ها و افزایش رابطه عاطفی بین آنها میشود.باید قبل از عشق بازی از علایق و نقاط حساس بدن همسرتان اطلاع داشته باشید.

 • همسرتان را دوست داشته باشید:

در یک رابطه جنسی موفق زوجین نسبت به یکدیگر حس خوبی دارند و به هم علاقه مند هستند.در صورتی که احساس خوبی به همسرتان نداشته باشید رابطه جنسی موفقی نخواهید داشت. رابطه جنسی باید باعث ایجاد حس علاقه شود . پس در حفظ عشق و علاقه بین خود و همسرتان کوشا باشید.

 • رابطه جنسی ایمن و بهداشتی:

یکی از مهمترین جنبه های رابطه زناشوئی رعایت بهداشت و پیشگیری از انتقال بیماری است.ابتدا باید از سلامت جسمتان مطمئن شوید و در صورت لزوم از کاندوم استفاده کنید.خانمها بهتر است از دوش مکرر واژینال اجتناب کنند زیرا باعث افزایش بیماریهای مقاربتی میشود.برای جلوگیری از بارداری از روشهای مختلف استفاده کنید مثل کاندوم.اسفنج.دیافراگم.یا آی یو دی و …البته با نظر پزشک میتوانید بهترین راه را برگزینید.بهتر است قبل از رابطه جنسی دوش بگیرید.زیرا بهداشت ضعیف باعث کاهش میل جنسی میشود.عطر و ادکلن را نیز فراموش نکنید.تمیزی دهان و دندان و استفاده نکردن از سیگار و الکل از دیگر نکات بهداشتی است.

 • رابطه مقعدی:

رابطه مقعدی میتواند به درخواست دو طرف صورت بگیرد . اما در بسیاری از مواقع زن لذتی ازاین رابطه نمیبرد بلکه برایشدردناک نیر خواهد بود.همچنین توجه داشته باشید که این گونه رابطه عوارض زیادی را در پی خواهد داشت.

 • همزمانی در ارگاسم:

در یک رابطه خوب زن ومرد به طور همزمان به ارگاسم میرسند و یا در فاصله زمانی کوتاه.گاهی ممکن است زن در اولین رابطه ارگاسم را تجربه نکند و شاید هرگز!بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید.

( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.