زناشوییمجله بانوان

۱۰ رفتار اشتباه زنان در حین رابطه جنسی

اشتباه زنان در حین رابطه جنسی

اشتباه زنان در رابطه جنسی

رابطه جنسی سالم و رضایت بخش در دوام و استحکام زندگی مشترک موثر است. اگر رابطه رضایت بخشی بین زوجین وجود داشته باشد، بیشتر مسائل و موضوعات اختلاف‌برانگیز از بین می‌رود، اما در صورتی که رابطه جنسی رضایت بخش نباشد، رابطه سرد و یکنواخت باشد، جزئی‌ترین و پیش‌پا افتاده‌ترین مسائل نیز به یک اختلاف بزرگ و حل‌نشدنی تبدیل می‌شوند.اگر احساس می کنید رابطه جنسی تان لذت بخش نیست و یا سرد و یکنواخت شده است. شاید ریشه این مشکل به دلیل رفتارهای اشتباه زن در حین رابطه جنسی باشد، یعنی همیشه اشتباه از جانب مردان نیست. در این مقاله رفتارهای اشتباه زنان در حین رابطه جنسی را مورد خطاب قرار می دهیم. با ترک این اشتباهات زنانه می توانید رابطه جنسی تان را لذت بخش تر کنید. همراه باشید.

10 کاری که در طول رابطه جنسی نباید انجام دهید

1- تظاهر به ارگاسم شدن

یکی از اشتباهات زنان، تظاهر به ارگاسم است . اگر از رابطه جنسی لذت نمی برید و فقط تظاهر به ارگاسم می کنید، بهتر است به شریک جنسی تان بگویید که می خواهید رابطه جنسی را متوقف کنید. این به شما توانایی صحبت در مورد رابطه جنسی، فرصت گفتگو در مورد خواسته هایتان می دهد، و به هر دوی شما انتظارات واقع گرایانه را فراهم می سازد.

اگر شما بیش از حد بخاطر شریک تان تظاهر به ارگاسم کنید، آن وقت خودتان هیچ گاه متوجه نخواهید شد که خودتان واقعا چه چیزی دوست دارید و از رابطه چه می خواهید.

2- بیان نکردن خواسته های جنسی

اگر فکر می کنید که همسرتان می تواند ذهنیت شما را بخواند سخت در اشتباهید. همسرتان کسی نیست که بتواند ذهن شما را بخواند و خواسته های درونی تان را بداند. این کار باعث ناامیدی و نارضایتی بیشتر در رابطه جنسی می شود. شما باید به همسرتان بگویید چه چیزی دوست دارید و از رابطه چه چیزی می خواهید.

اما در بیان نیازهایتان در هنگام رابطه جنسی از کلمات تمسخر آمیز، انتقادی یا ناشایسته پرهیز کنید.

بیان نیازها و خواسته ها حین رابطه جنسی و بیان آنچه که دوست دارید ، کاملا متفاوت از بیان کلمات انتقادی و ناشایست در مقابل حرکات عشقتان است، فهم این نکته دشوار نیست.

3- نقش بازی کردن در حین رابطه جنسی

گاهی اوقات برخی افراد در رابطه جنسی نقش بازی می کنند به حدی که حضور واقعی خودشان را فراموش می کنند. زنان گاهی با نقش بازی گمان می کنند همسرشان را بیشتر شیفته خود می کنند . مثلا نقش یک زن ضعیف و خجالتی ، نقش یک زن سبک و جلف یا نقش یک شخص زورگو با رفتار خشونت آمیز ، اما این کاملا اشتباه است.

به جای رول بازی سعی کنید انرژی تان را برای ابراز احساسات واقعی تان بکار ببرید و نیاز هایتان را علنی و شفاف سازید.

4- مقایسه کردن

نتیجه مقایسه کردن خود با دیگران چیزی جز افسردگی و ناامیدی نیست. اگر خودتان را با عشق قبلی همسرتان مقایسه کنید و یا اگر همسرتان را با عشق های قبلی تان مقایسه کنید، از رابطه دلسرد و نا امید خواهید شد. این رفتار اشتباه را کنار بگذارید. خودتان یا عشق تان را با کسی مقایسه نکنید و از رابطه با شریک جنسی فعلی تان لذت ببرید. هر رابطه می تواند تجربیات جدید و منحصر به فرد خودش را داشته باشد.

5- استرس داشتن

مطمئنا، مغز شما بزرگترین ارگان جنسی شماست، اما اگر ذهن تان درگیر مشکل یا مسئله ای باشد، مغز می تواند بزرگ ترین تزریق کننده بی حسی به اندام تناسلی تان باشد. فشار روحی و استرس می تواند عشق و صمیمیت و رابطه جنسی لذت بخش و تحریک پذیری را تحت تاثیر قرار دهد و باعث عدم رضایت در رابطه جنسی شود.

6- بیش از حد فکر کردن

آیا در حین رابطه جنسی بیش از حد فکر می کنید، مثلا: آیا همسرم ارضا می شود؟ آیا من خوبم؟ همسرم به چه فکر می کند؟ آیا این حرکت درست است؟ آیا اندام من را دوست دارد؟ این اشتباهات را کنار بگذارید. فکر کردن زیاد باعث دور شدن شما از یک رابطه صمیمی و لذت بخش می شود، زیرا نیاز مداوم شما به کنترل وضعیت باعث می شود احساسات و عواطفتان در رابطه کمرنگ شده و لذتی از رابطه نبرید.

لحظه ای که صداهایی در مغزتان می پیچد و شما را به سمت خود می کشاند. رابطه جنسی را قطع کنید و کمی صبر کنید و با آمادگی فیزیکی و عاطفی یک رابطه لذت بخش را شروع کنید.

7- نگرانی در مورد ظاهرتان

اگر در طول رابطه جنسی به این فکر می کنید که چگونه به نظر می رسید این افکار مزاحم شما را از لذت جنسی باز می دارد و ارگاسم شدن تا حد زیادی کاهش می یابد. سعی کنید قبل از رابطه ظاهرتان را آراسته و مرتب کنید اما در طول رابطه به هیچ چیز فکر نکنید. خودتان را دوست داشته باشید و سعی کنید اصلا به چربی های روی شکمتان یا آرایش صورتتان فکر نکنید بلکه به رابطه جنسی لذت بخش متمرکز شوید. از طرفی مردان دوست ندارند همسرشان مدام در مورد ظاهرش نگران باشد.

8- مجهول و غیرفعال بودن در رابطه جنسی

یکی دیگر از اشتباهات زنان در حین رابطه غیر فعال بودن آنهاست. شما فرهنگ زندگی جنسی تان را با شریک جنسی تان خلق می کنید، بنابراین سعی کنید در رابطه جنسی نقش فعالی داشته باشیدمجهول و بی تحرک نباشید. بهتر است که گاهی شروع کننده رابطه جنسی باشید، برای یک رابطه جنسی لذت بخش تخیلات و تصوراتتان را به کار اندازید و همچنین پویا و فعال باشید و بدنتان را به جنبش در بیاورید.خیلی از خانم ها متاسفانه موقع رابطه زناشویی خود را تنها در اختیار همسرشان قرار می دهند و هیچ فعالیتی انجام نمی دهند ، طبیعی است که بعد از چند ماه همسرتان نسبت به شما سرد شود، در حین رابطه جنسی فعال باشید و رابطه را مدیریت کنید.

9- هیجان و اشتیاق نداشتن

اگر به اندازه روزهای اول ازدواجتان شور و هیجان ندارید سعی کنید به رابطه جنسی تان تنوع ببخشید با تغییر لباس یا تغییر مکان رابطه و یا تغییر پوزیشن به رابطه تان تازگی ببخشید. مردان بیشتر جذب زنانی می شوند که انرژی و شور و هیجان داشته باشند.

10- رد کردن پیشنهادات جدید همسر

کاملا طبیعی است که زوجی بخواهند با ایجاد تنوع به رابطه‌شان تازگی بدهند. اگر همسرتان می‌خواهد چیز جدیدی را در رابطه تان تجربه کند و تنوعی ببخشید به این معنی نیست که از زندگی جنسی با شما خسته شده است. اشتباه رفتار نکنید و ناراحت نشوید.مانع عملی کردن خیال پردازیهای جنسی همسرتان نشوید اجازه دهید در رابطه راحت باشد ، شخصیت اکثر مردان در رابطه جنسی کاملا متفاوت است. شاید از رفتارهایی خوشش بیاید که حتی شما تصورش هم نمی کردید. پس ناراحت نباشید اما اگر پیشنهادی باشد که برایتان دشوار است می توانید آن را نپذیریذ.دوستان عزیز از این که با مجله دلگرم همراه بودید سپاسگزاریم. می توانید نظرات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

( رای: 1 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. یکی از دلائلی را که مردان از رابطه زناشوئی با همسر خود شکایت دارند این است که همسر شان خجالت می کشد با شوهر خود بازی کند ( خوب حال دهد) لذا مردانی که رابطه جنسی با زنان فاحشه دارند اظهار میدارند با توجه به اینکه از نظر ظاهری هم همسرانشان از این گونه زنان خوشگل باشند اما از رابطه جنسی با زناه فاحشه راضی ترند چرا که می گویند اینان (زنان فاحشه) بهتر حال میدهند . لطفا این موضوع را برای دیگران بیشتر توضیح دهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.