زناشویی

چگونه رابطه جنسی سالم تر و مثبتی داشته باشیم ؟ +۱۸

آموزش رابطه جنسی سالم

نتیجه تصویری برای چگونه رابطه جنسی سالم تر و مثبتی داشته باشیم ؟از ترس ما از بدن زنان تا ترس از لغت “نوک پستان”، ایده‌های ما در خصوص رابطه جنسی نیاز به بروز رسانی دارد. این موضوع را مربیان رابطه جنسی (زنان خنده رو)، تیفانی کاگوره موگو و سیفومئزه کوندایی بیان می‌کنند. این دو نفر ضمن ترویج مثبت اندیشی در خصوص رابطه جنسی، به ما پیشنهاد می‌دهند که برای کسب معرفت جنسی قدیمی و مدرن، به آفریقا نگاه کنیم و همچنین به ما نشان می‌دهند که چگونه می‌توانیم ایده‌های مشکل ساز در خصوص رابطه جنسی را که تا کنون در درون ما نهادینه شده و واژه لذت را از دیدگاه خود تعریف نموده‌اند را از خود دور کنیم. (این سخنرانی حاوی مطالب جنسی است)

 

۴ مدل پوزیشن قاشقی رابطه جنسی (مخصوص زوجین) +۱۸هشدار +۱۸

۰۰:۰۰ [ بخاطر محتوی جنسی در سخنرانی رعایت رده سنی بیننده توصیه می‌شود] تیفانی کاگوره موگو: خب. حالا که شروعکردیم، دیگر راه برگشتی نیست.

۰۰:۰۸ (خنده حضار)

۰۰:۰۹سیفومئزه کوندای: سلام دوستان. ت‌ک‌م: سلام به همگی.

۰۰:۱۱ت‌ک‌م: خب، پس شما فکر می‌کنید که درباره رابطه جنسی می‌دانید. احتمالاً نمی‌دانید، و ما اینجا هستیم تا به شمابگوییم که نمی‌دانید.

نتیجه تصویری برای چگونه رابطه جنسی سالم تر و مثبتی داشته باشیم ؟

۰۰:۱۸س‌ک: اینجا هستیم تا به شما بگوییم که مهم نیست اهل کجا هستید، از ابوجا گرفته تا آلاباما، از دوبی گرفته تا مرکز شهر لندن، رابطه جنسی تغییریافته و می‌یابد. و لازم است این موضوع را درک کنیم اگر می‌خواهیم آن را ایمن و جذاب نگه داریم.

۰۰:۳۲ ت‌ک‌م: پس حالا، عمل مالیدن بدن‌های لخت ما به یکدیگر دچار تغییراتی شده است. و این تغییرات از میلیون‌ها ایده تاثیر پذیرفته‌اند. حتی شما به‌عنوان فردی بالغ، نظرات نهادینه شده‌ای درباره رابطه جنسی دارید که هرگز آن‌ها را به چالش نمی‌کشید. برخی از آن‌ها خوب، بعضی بد، و بعضی خیلی خیلی عجیب هستند.

۰۰:۵۰(خنده حضار)

۰۰:۵۲س‌ک: پس وقتی می‌گذارید که کسی باسن شما را لخت ببیند، تا حالا به این موضوع فکر کرده‌اید که چگونه ایده‌هایی که در درون شما است بر این موضوع اثرخواهد داشت که دوست دارید آنها آرنجتان را غلغلک داده یا رانتان را ببوسند یا نامرب‌النوعی را فریاد بزنند؟ اگر می‌خواهیم بهترین زندگی از لحاظ رابطه جنسی را داشته باشیم باید به ارزیابی و مراقبتدرونی بپردازیم.

۰۱:۱۲ت‌ک‌م: و می‌خواهیم بگوییم چطور زندگی جنسی عالی داشته باشید، قبول؟ اما اولین کاری که باید انجام دهید این استکه عقاید بد در خصوص رابطه جنسی را از خود دور کنید.

۰۱:۲۰س‌ک: درباره چیز‌هایی که لازم به تغییراند فکر کنید.

۰۱:۲۳ت‌ک‌م: و چیز‌هایی که با تمام تازگی‌هایشان لازم است بپذیریم. پس قصد داریم شما را به سفری درباره رابطه جنسیببریم: بخش‌های بد رابطه جنسی، فعالیت‌های جنسی تاریخی برجسته و آینده رابطه جنسی.

۰۱:۳۶
س‌ک: با لحاظ کردن هفت میلیارد انسان با حالی که در این سیاره زندگی می‌کنند، واضح است که انسان‌ها به مدت طولانی و به میزان زیادی این مدل رابطه جنسی را داشته‌اند. اما به معنی این نیست که این کار را به خوبی انجام می‌دهیم. در صدر فهرست توی ذهنم: فرهنگ تجاوز است.

۰۱:۵۳نتیجه تصویری برای چگونه رابطه جنسی سالم تر و مثبتی داشته باشیم ؟ت‌ک‌م: چگونه فرهنگ و سنت، ایده‌های لذت بردن را محدود می‌کند.

۰۱:۵۷س ک: یا حتی این تفکر که نوک پستان لایق رفتاری مشابه یک دی جی با پیچ صدا، هنگام بالا بردن صدا است.

۰۲:۰۴ت‌ک‌م: درست چیزی است که از آن کهیر می‌زنم.

۰۲:۰۷س‌ک: از رابطه جنسی خیلی می‌ترسیم.

۰۲:۱۲ت‌ک‌م: و به کسی نیاز داریم که به خاطر این ترس ما سرزنش شود. دخول به واژن زنان و واهمه ما هر بخش از آناتومی آن‌ها، مگر فقط ما باشیم که از حالت سکسی‌شان استفاده کنیم.

۰۲:۲۳س‌ک: به آن فکر کنید. می‌توانید راحت به فردی مراجعه کنید و بگویید: «آرنج من آسیب دیده است.» اما سعی کنید نزد فردی رفته و بگویید، «ببخشید، در واژنم احساس سوزش عجیبی دارم، می‌دانید از کجا می‌توانم پماد ضد سوزش واژن پیدا کنم؟» و خواهید دید چقدر خوب پیش خواهد رفت.

۰۲:۳۸(خنده حضار)

۰۲:۳۹ت‌ک‌م: خوب پیش نخواهد رفت. یکبار من دوستانم را به چالش کشیدم و خواستم تا به سوپرمارکت بروند و به غریبه‌ها کلمه “ران” را بگویند. هیچکس این کار را نکرد، اگرچه آن‌ها به‌راحتی می‌توانند در خصوص مرغ یا بوقلمون صحبت کنند.

۰۲:۵۲(خنده حضار)

۰۲:۵۳س ک: پس چندین ایده فرهنگی و تاریخی عمیقاً در وجود ما رخنه کرده است، که حتی نمی‌فهمیم بطور عجیبی موقع شنیدن “نوک پستان”چقدر جا می‌خوریم، اما نه موقع شنیدن”زانوی چپ”. ما از درک صحیح از رابطه جنسی خودداری می‌کنیم. و قدم اول این است که بپذیریم که آن چیزی متفاوت از تلاش‌های تبلیغاتی برای فروش محصولاتی مثل بطری آب یا قهوه است. و یا از تصورات غلط فیلم‌ها یا کلیپ‌هایی که اتفاقی در اینترنت می‌بینید.

۰۳:۱۹ت‌ک‌م: اوهوم. پس برای درمان این بیماری، باز هم به ما اجازه دهید اقرار کنیم که برخی عقاید سردرگم در خصوص رابطه جنسی داریم.

۰۳:۲۸س ک: و نفس بکشید–

۰۳:۲۹(صدای استنشاق)

۰۳:۳۱ و حالا هوا را بیرون دهید. واقعا همه اینها ناسالم به نظر می‌رسد– که فرهنگ و اجتماع در پاسخ به نیاز ما به مقاربت، ناکام مانده است. اما موضوع این نیست. چیز‌هایی در گذشته هست که می‌تواند با آموزش به پیشرفت وضعیت کنونی ما کمک کند.

۰۳:۴۸ت ک‌م: پس حال اگر من یک گیلاس شراب داشتم– که واقعاً ایکاش داشتم– برای اجدادمان یک گیلاس می‌ریختم، چونجوامع آفریقایی به روش‌هایی مسائل جنسی را پیش از چیزی که اسم آن را نمی‌برم، گردآوری کرده‌اند–

۰۴:۰۰س‌ک: (به نجوا) استعمار.

۰۴:۰۱ت‌ک‌م: جان به‌در بردند. در جوامع آفریقایی، فضا‌های اجتماعی و روحی وجود داشت که به نهادینه کردن حرکات جنسی سالم کمک می‌کرد. ما مدارس جنسی داشتیم که نشانه‌های اجتماعی و جنسی را تدریس می‌کردند. ما فضا‌هایی داشتیم که در آن نوجوانان می‌توانستند به درستی نیاز‌های جنسی خود را دوست بدارند، درک کنند و به آن‌ها رسیدگی کنند. و جا‌هایی که افراد بالغ می‌توانستند به استرس‌ها و سرخوردگی‌های بلوغ رسیدگی کنند.

نتیجه تصویری برای چگونه رابطه جنسی سالم تر و مثبتی داشته باشیم ؟

۰۴:۲۸س ک: از طریق روش‌هایی غیر از مخفی کردن رسید کارت اعتباری یا پاک کردن شماره‌های تماس مجانی از تلفن شما. این فضاها از گذشته برای بانوان بسیار مهم بودند.

۰۴:۳۷ت ک‌م: تمرین‌های جنسی آفریقایی بود که زن‌ها و خصوصاً لذت‌هایشان را در مرکز توجه قرار می‌داد.

۰۴:۴۲س‌ک:و قصد داریم در خصوص یکی از این تمرینات به نام”اوشنالیتی” صحبت کنیم.

۰۴:۴۶ت ک‌م: که به نام روابط جنسی آفریقایی نیز شناخته می‌شود. بله، دوستان، به طوفان خوش آمدید. همین که دور دنیا سفر می‌کنید، روابط جنسی فرم‌ها و شکل‌های متفاوت پیدا می‌کنند. حالا بیایید به متن کاما سوترا که اولین کتاب جهان در خصوص لذت بردن و زندگی احساسی است، نگاهی بیندازیم. این کتاب چیزی بیش از ترسیم حالت‌های روابط جنسی است، و راهنمای جامعی برای داشتن یک زندگی خوب است. آنچه برای ما جالب است، این است که این کتاب بر روی زنان و ایجاد حس لذت برای آنان تمرکز دارد.

در ویمگز بخوانید :  بارداری بیشتر وسلامت خانمها

۰۵:۱۹ت‌ک‌م: ضمن تشکر از کاما سوترا، به موضوع روابط جنسی آفریقایی برمی‌گردیم.

۰۵:۲۴س‌ک: باشد، ببخشید، آن را برمی‌گردانیم. نکیرو نگوو می‌گوید که در روش “اوشان” که یکی از خدایان مردم یورابا است،معمولاً با آب مرتبط است، پاکی، باروری، عشق و مهم‌تر از همه، شهوانیت انرژی زن محور و تغییر دهنده‌ای ارائه می‌دهد که به انسان نفوذ می‌کند و زندگی می‌بخشد. او معتقد است که زنی‌ که نمایانگر نیروی “اوشان” است اندام‌های جنسی خود را کاملاً آزادانه و ناخودآگاه به نمایش می‌گذارد. و در ادامه می‌گوید…

۰۵:۵۵ت ک‌م: خب بگذارید جمله‌اش را برایتان بگویم.. «این جریان نیازی ندارد که حتماً به حاملگی و زایمان ختم شود اما اصول لذت بردن را در محور دخول قرار نمی‌دهد. این اصول لذت بردن در مرکز انرژی خلاق به‌صورت استعاری با نام “عسل اوشان” شناخته شده است. ببخشید، نمی‌خواستم اشتباهی نقل کنم. خب حالا، عسل اوشان و اوشانیتی عادی بودن لذت جنسی و شهوانی را مجدداً تایید می‌کند. اوشان، همچون سایر خدایان مونث باروری در آفریقا بذون آنکه حالت‌های جنسی مردان را نفی کند، بر اهمیت حالت‌های جنسی زنان تاکید نموده است. ما مدارسی همچون تونگا، بمبا، سانده و سایر مدارس فلسفه جنسی داشتیم که به زنان جوان در خصوص قدرت این نیروی درونی آموزش می‌داد.

۰۶:۴۳ ت ک‌م: بنابراین در همین قاره آفریقا مباحث فراوانی در خصوص سرشت هماهنگ بخش‌های رابطه جنسی و نحوه وابستگی اینها بهم بعنوان مسئله‌ای اجتماعی هست. به‌عنوان مثال در رواندا این ایده وجود دارد که با عمل ارضا شدن یک زن رودخانه‌ها دوباره پر آب می‌شوند.

نتیجه تصویری برای چگونه رابطه جنسی سالم تر و مثبتی داشته باشیم ؟

۰۶:۵۸(خنده حضار)

۰۷:۰۰س‌ک: اما در تفکرات دوران نوین در خصوص رابطه جنسی، یک نوع مبارزه وجود دارد که در آن تمام ما سعی می‌کنیم که دیگری را تضعیف کنیم.

۰۷:۰۸ت‌ک‌م: ما به اندام جنسی زنان ضربه می‌زنیم و از واژن خود بعنوان سلاحی برای ناز کردن و غلبه کردن استفاده می‌کنیم– جنگ قدرتی دائمی.

۰۷:۱۸س‌ک: و جنگی که همیشه یک بازنده دارد.

۰۷:۲۲ت‌ک‌م: پس حال توانایی اینکه آزادانه اندام جنسی خود را حرکت دهید و در آن کنکاش کنید بدون اینکه تهدیدی برای دیگران باشید از جمله تمرین‌های اصلی برای رابطه جنسی سالم است.

۰۷:۳۴ س‌ک:حالا این دقیقاً جایی است که رابطه جنسی به عملی خیلی خوب تبدیل می‌شود.

۰۷:۳۹ت‌ک‌م: خب، ایجاد تصویری از رابطه جنسی، فراتر از تصور مخفی کردن هیولایی در شب، به چه معناست؟ کدام نیروی بالقوه برای انجام صحیح رابطه جنسی بر روی پیشخوان آشپزخانه، ساحل اختصاصی، صندلی عقب ماشین و یا زیر پتو لازم است؟ اکنون پس از یادگیری از گذشته و حرکت به سمت حال یک تئوری افراطی در خصوص رابطه جنسی باید ظلم و بی عدالتی جنسی را تشخیص و توضیح دهد و محکوم کند.

۰۸:۰۸ ت‌ک‌م: مثبت نگری جنسی از ‌ جمله حوزه‌هایی است که می‌توان مسائل جدیدی از آن آموخت و کشف کرد.

۰۸:۱۳س‌ک: ما از شما می‌خواهیم که “عسل اوشان” را مطالعه کنید تا با ایده‌های جدید در خصوص رابطه جنسی و لذت بردن آشنا شوید تا بتوانیم هویتی جدید را ایجاد کنیم که عوض آن که به تابوت چوبی شبیه باشد که زندگی را از وجود ما می‌گیرد، شبیه لباسی مناسب و خوش قواره است. امروزه بسیاری از مردم مسیر تعالی جنسی خود را برنامه ریزی می‌کنند. اما به واسطه سایت‌هایی همچون HOLAAfrica

۰۸:۳۶ س‌ک: ما به‌صورت آنلاین رابطه جنسی برقرار می‌کنیم.

۰۸:۳۸ ت‌ک م: احمقانه است اگر از عصر دیجیتال صحبت نکنیم. زنانی هستند که بصورت آنلاین مکالمه‌های عجیبی در خصوص اندام‌های جنسی زنانه و رابطه جنسی دهانی و حالت‌های جنسی برقرار می‌کنند.

۰۸:۵۳ س ک:عبارت”سکس دهانی” را دوست دارم.

۰۸:۵۵ ت‌ک‌م: حتما همینطور است. اما نکته این نیست. به هر حال این زنان فعالیت اجدادشان در خصوص صحبت کردن درباره مسائل جنسی را که در گذشته کاملاً کنار گذاشته شده است، احیا می‌کنند.

۰۹:۰۶ س ک: آن‌ها در خصوص مسائلی که ما از پرسیدن آن‌ها ترس داریم، سوال می‌کنند، بنابراین ما دیگر به دردسر نمی‌افتیم.

۰۹:۱۳ ت‌ک‌م: درست است. و یکی دیگر از فضا‌هایی که می‌توان در آن ترسیم مسیر جدید رابطه جنسی را دید، فضای زنان تراجنسیتی هستند که در روابط جنسی عجیب شرکت می‌کنند.

۰۹:۲۳س ک: حالا به فیلم پنجاه طیف خاکستری، بدون حضور آن پسر پولدار وحشت زده که معنای رضایت جنسی را نمی‌فهمد، فکر کنید.

۰۹:۳۰(خنده حضار)

۰۹:۳۱ ت‌ک‌م: خب، یکی از زیرمجموعه‌های جذاب روابط جنسی عجیب، طناب پیچ کردن است.

۰۹:۳۶س‌ک: شیباکی یا همان کیباکو، هنر ژاپنی طناب پیچ کردن است. که در اصل برای محدود نمودن زندانیان از آن استفاده می‌شد. سپس به روش ارتباط جنسی تبدیل شد و در سراسر جهان به عنوان نوعی از محدودیت همراه با احترام و لذت جنسی، گسترده شد.

۰۹:۵۳ت‌ک‌م: و کشتی ما پهلو گرفت. چه کسی فکر می‌کرد که زنان آفریقایی در انواع عجیب روابط جنسی شرکت کنند. همان زنانی که دارای تاریخچه‌ای از خشونت جنسی، بردگی و عدم تسلط بر جسم خود هستند. می‌پرسید، خیلی زود نیست؟

۱۰:۰۶ س ک: نه نیست. و این زنان به ما آموخته‌اند که جدای از تاریخچه تاریکی که تن زنان را از اقلیم زیبای ما گرفته است، این زنان به زیبایی و فعالانه در حال ساخت معنای لذت و رابطه جنسی هستند.

۱۰:۲۰ ت‌ک‌م: خب به این معنی نیست که همه باید با عجله در روابط جنسی عجیب شرکت کند. اما اگراین زنان بتوانند از تاریخی پر از خشونت جنسی، برده داری، استعمارگری و تمامی رفتارهای اشتباه سنتی، مذهبی و فرهنگی خارج شوند تا معنای رابطه جنسی و لذت آن را مجدداً مفهوم سازی کنند و پس شاید هم بتوانید.

۱۰:۴۱س‌ک: شما هم می‌توانید انجام دهید. بله می‌توانید.

۱۰:۴۵(خنده حضار)

۱۰:۴۶ت‌ک‌م: موضوع ایده‌هایی است که در خصوص رابطه جنسی داریم، با شناسایی بدها با آن‌ها‌ مبارزه کنیم، با نگهداشتن ایده‌های خوب و ساخت ایده‌های جدید است که می‌توانیم تعامل باورنکردنی در طبیعی‌ترین و پربارترین فعالیتهای بشر داشته باشیم.

۱۱:۰۱س‌ک: موضوع فهمیدن نقص سیستم است.

۱۱:۰۴ت‌ک‌م: روش کلاسیک کدام است.

۱۱:۰۶س‌ک: و چه ویژگی‌هایی را باید به آن اضافه کنیم. بشر بدنام است بخاطر قدرت فراوانش در ارتقاء یافتن. این مسئله در رابطه جنسی نیز لحاظ می شود.

۱۱:۱۵ت‌ک‌م: ممنونم.

۱۱:۱۷(تشویق حضار)

۴ مدل پوزیشن قاشقی رابطه جنسی (مخصوص زوجین) +۱۸هشدار +۱۸

پستهای مرتبط

رابطه جنسی

به این مطلب امتیاز دهید :
به این مطلب امتیاز دهید
( رای: 1 امتیاز: 1 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.