مجله هنرمندان

بیوگرافی ریحانه پارسا / ریحانه پارسا کشته شد

قتل ریحانه پارسا امروز صبح در استانبول ترکیه..
بنا بر برخی گفته ها ریحانه پارسا در استابول کشته شد

به گفته #بی_بی_سی فارسی، ساعت ۱۱ صبح خانم ریحانه_پارسا به قتل رسید

فوت ریحانه پارسا
فوت ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر سریال پرمخاطب پدر، در اینستاگرام اعلام کرد که به ترکیه مهاجرت کرده است. در این گزارش اختصاصی وبسایت ویمگز می‌توانید آخرین اخبار او را دنبال کنید.

ریحانه پارسا (زادهٔ ١ اسفند ۱۳۷۷) بازیگر ایرانی است. او نخستین فعالیت حرفه‌ای خود را با نقش‌آفرینی در مجموعه پدر (۱۳۹۷) آغاز کرد.

زندگی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا اول اسفند ۱۳۷۷ در تهران متولد شد. او در رشتهٔ نمایش از هنرستان دیپلم گرفت. در ۲۱ سالگی با مهدی کوشکی هم‌خانه، و کمتر از یک سال بعد از وی جدا شد.

فعالیت‌ های ریحانه پارسا

فروردین ۱۳۹۸، پارسا مهمان برنامهٔ خندوانه بود. میان‌برنامه‌ای که او به همراه سینا مهراد در آن شرکت کرد از لحاظ بازتاب در شبکه‌های اجتماعی و تعداد بینندگان تلوبیون رکورددار شد. بهمن ۱۳۹۷ هم در برنامهٔ خیابان جام جم حضور یافت و پس از پخش صحنه‌هایی از سریال پدر، اشک در چشمانش حلقه زد.اولین حضور پارسا در گفتگوهای تلویزیونی در برنامهٔ ایرانیوم در مرداد ۱۳۹۷ صورت گرفت.

حواشی زندگی ریحانه پارسا

پارسا در شبکه‌های اجتماعی حاشیه‌هایی ایجاد کرد که باعث شده او را به خامی و تلاش برای دیده شدن متهم کنند. پس از پایان سریال پدر، بلافاصله تمامی عکس‌هایش از نقش‌آفرینی در این سریال را از صفحهٔ اینستاگرامش حذف کرد و عکس‌هایی «با ظاهری متفاوت» مشابه عکس‌های مدل‌ها منتشر کرد. او نوشت: «من، ریحانه پارسا دختری که از الان تا همیشه اگر کسی میشناستش به واسطهٔ سریال پدر هست (این رو هیچ وقت یادش نمیره) از همین پست میگم اگر این روزها عکسی دیده شده که فرق زیادی با تصویر این ماه‌های اخیر داره بی هیچ جبهه‌گیری خاصی و موضع داشتن بوده و هست، صرفاً توجیهی است که ریحانه هیچ شباهت (ظاهری) به لیلای دیده شده نداره!» او به علت انتقادهای فراوان، صفحهٔ اینستاگرامش را از حالت عمومی خارج کرد و امکان نظردهی را سلب کرد.روزنامهٔ کیهان رفتارهای او را «سوءاستفاده از صداوسیما»، «نامتعارف»، و «هنجارشکنی» خواندو او به گفتهٔ خود شش ماه ممنوع‌الکار شد.پس از انتشار خبر ازدواجش با مهدی کوشکی، توئیتی منتشر کرد که از مردان می‌خواست حق طلاق را به زنانشان ندهند. پارسا در توئیتر نوشت: «حق طلاق میدید به زنهاتون بعد اسم خودتون رو هم گذاشتید مرد ؟»

حرکات ریحانه پارسا پس از اکران فیلم خوب، بد، جلف ۲ در جشنوارهٔ فیلم فجر ۱۳۹۸ واکنش‌های متفاوتی را برانگیخت. برخی او را به فرصت‌طلبی برای جلب توجه متهم کردند و برخی در دفاع از پارسا، انتقادها را ناشی از جنسیت‌زدگی دانستند.[۱۶]

او در یک لایو اینستاگرامی حجاب خود را که یک کلاه بود از سر برداشت و مدعی شد چون طول موهایش کمتر از دو سانتیمتر است، «هنوز» قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض نکرده‌است.

فوت ریحانه پارسا

مرگ ریحانه پارسا

حضور ریحانه پارسا در موزیک ویدیو شادمهر با عنوان «بارون دلم خواست»

موزیک ویدیو شادمهر با ریحانه پارسا
موزیک ویدیو بارون دلم خواست با صدای شادمهر عقیلی و بازی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در جدیدترین پست اینستاگرامی اش با انتشار یک فیلم از خودش در آهنگ جدید شادمهر عقیلی بنام بارون دلم خواست حضور دارد
مشاهده موزیک ویدیو با حضور ریحانه پارسا

آخرین تصاویر از کشف حجاب ریحانه پارسا در ترکیه

برای مشاهده تصاویر روی آنها کلیک کنید

کشف حجاب ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در یک لایو اینستاگرامی حجاب خود را که یک کلاه بود از سر برداشت و مدعی شد چون طول موهایش کمتر از دو سانتیمتر است، «هنوز» قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض نکرده .

کشف حجاب ریحانه پارسا در ترکیه

فیلم کشف حجاب ریحانه پارسا در لایو اینستاگرام


مصاحبه ریحانه پارسا با مسیح علینژاد

ریحانه پارسا، بازیگر و چهره جنجالی این روزهای شبکه های اجتماعی که به ترکیه مهاجرت کرده در لایو اینستاگرامی با مسیح علینژاد ناگفته هایی از زندگی خصوصی اش را بازگو کرد و از دلایل کشف حجابش و ازدواج سفید با مهدی کوشکی گفت.در این لایو اینستاگرامی که حدود 68 هزار بیننده داشت ریحانه پارسا از سابقه کشف حجابش در ایران خبر داد و گفت بعد از کمپین ضد حجاب علینژاد موسوم به چهارشنبه های سفید در ایران تلاش کرده تا در خیابان و مترو بی حجاب باشد.در این گفتگوی اینستاگرامی که علینژاد سعی داشت این بازیگر جوان را وادار به موضع گیری علیه کشور کند، ریحانه پارسا از واقعیت های پنهان زندگی اش پرده برداشت و با اشاره به بازی در سریال پدر گفت: بعد از این سریال به دلیل اینکه چادر به سر داشتم می خواستم بگویم من به لحاظ ظاهری طوری که در سریال بازی کردم نیستم به همین دلیل شروع به فعالیت در شبکه های اجتماعی کردم. و…

لایو ریحانه پارسا با مسیح علینژاد

مهاجرت ریحانه پارسا به ترکیه

خبر مهاجرت ریحانه پارسا توسط سام درخشانی در فضای مجازی منتشر شد و  ریحانه پارسا  در استوری اینستاگرام ، حال و روز خود را در خارج از کشور به تصویر کشید. ریحانه پارسا  در لایو خود اظهار به تهدید از یک مقام بالا را فاش کرد و با انتشار استوری در اینستاگرام خبر از این داد که احتمال دارد سکوتش را بشکند و دیگران را به دردسر بیندازد!

مهاجرت ریحانه پارسا به ترکیه

ازدواج ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در لایو اینستاگرامی با مسیح علینژاد بصورت تلویحی به ازدواج سفید با مهدی کوشکی اشاره کرد. ریحانه پارسا متولد 77 با آقای مهدی کوشکی متولد 59 یه اختلاف سنی 18 ساله دارد، کوشکی همچنین صاحب یک پسر نوجوان نیز می باشد. مهدی کوشکی سالها پیش با خانمی بنام شمس ازدواج کرده و از او صاحب یک فرزند پسر بنام آرسام می باشد، او سپس با خانم صحرا فتحی (بازیگر) ازدواج کرد. او سابقه 5 سال تدریس در رشته گرافیک رو نیز دارد.  این بازیگر در 23 اسفند 1398 با انتشار عکس دونفره خود با ریحانه پارسا خبر ازدواج خود را رسانه ای کردند.

ازدواج سفید ریحانه پارسا

ماجرای ازدواج سفید با مهدی کوشکی

یکی از جنجال های زندگی شخصی پارسا ماجرای ازدواج با مهدی کوشکی و جدایی اش از او بود. او در مصاحبه با مسیح علینژاد در این باره گفت: اسفند 98 با مهدی کوشکی دوست بودم اما ازدواج ما سفید بود. هیچ وقت با کوشکی عقد نکرده بودم و شناسنامه ام سفید است. مجبور بودم به همه بگویم که ازدواج کرده ام تا از نگاه همکارانم در امان باشم. من مجبور بودم که بگویم شوهر دارم. به همه گفته بودم که ازدواج کرده ام که در امان باشم. اما وقتی رابطه ما علنی شد، تماس های تلفنی شروع شد و …

فیلم اعتراف ریحانه پارسا به ازدواج سفید با مهدی کوشکی برای اولین بار


بیوگرافی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا متولد 1372 در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه سوره درسال 94 است، به جز بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد، میگوید در زندگی همیشه بلند پرواز بودم.

شروع فعالیت

خانوم پارسا فعالیت حرفه اي خودرا از تئاتر و کارهای دانشجویی دانشگاه سوره شروع کرد، میگوید اینقد بلند پرواز بودم که یک روزی میدانستم موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

نخستین نقش در سریال پدر

نخستین و حرفه اي ترین تجربه رسمی او در تلویزیون با سریال پدر نقش لیلا شروع شده است، این سریال از تیر ماه 97 از شبکه دو پخش می‌شود.

نحوه انتخاب برای سریال پدر

برای نقش لیلا در سریال پدر حدود 250 نفر که حتی برخی از آنها بازیگران شناخته شده بودند تست دادند اما در نهایت من پذیرفته شدم و خیلی خوشحالم. خداروشکر توانایی هاي من به چشم کارگردان آقای توفیقی و نویسنده آقای عنقا آمد، این سریال هر شب به جز جمعه ها ساعت 21:30 از شبکه دو پخش میشود.

ریحانه پارسا بازیگر نقش لیلا در سریال پدر
ریحانه پارسا بازیگر نقش لیلا در سریال پدر

بلند پروازی در زندگی

همیشه در زندگی بلند پرواز بودم و فکر می‌ کنم از همین رو چنین موقعیتی برایم پیش آمد؛ البته برنامه خودم هم بود. با اتمام مدرسه و حین تحصیل در دانشگاه، تصمیم گرفتم کار تئاتر رابه صورت حرفه‌ اي شروع کنم و تصور می‌ کردم بعد از چند سال چنین اتفاقی برایم می‌افتد. لیلای سریال پدر یک دختر امروزی است که به خاطر برخی اتفاقاتیکه در دانشگاه می‌ افتد با پسری به نام حامد تهرانی آشنا می‌ شود و کل سریال جریان رابطه این دو نفر است.

( رای: 1 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.