مجله خبری
موضوعات داغ

مواجهه واقعی مادر فائزه منصوری با عبدالحمید ریگی

( رای: 5 امتیاز: 3.4 )

یکی از تلخ ترین یکانی های فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد مشاهده بریدن سر شهاب منصوری توسز ریگی در شبکه العربیه بود . اما ببینید مواجهه واقعی مادر شهاب منصوری و فائزه منصوری با عبدالحمید ریگی برادر عبدالمالک ریگی پس از دستگیری وی.

روایت کامل قتل خواهر و برادر منصوری از زبان شخصیت های واقعی شبی که ماه کامل شد.مادر شهیده فائزه منصوری در روز مادر مهمان حالا خورشید بود، گفتگوی شنیدنی رضا رشیدپور با این مادر را مشاهده می‌کنید. اعظم محسنی دوست، مادر شهیده فائزه منصوری د توضیحاتی درباره عدم تمایل دخترش برای ازدواج با عبدالحمید ریگی بر خلاف آنچه که در فیلم «شبی که ماه کامل شد» به تصویر کشیده است ارائه داد.

عبدالحمید ریگی برادر عبدالمالک ریگی است. او تحت تأثیر آموزه های وهابیت, معتقد است همه شیعیان کافر هستند و باید کشته شوند. عبدالحمید ریگی, تفنگ به دست می گیرد و همسر خود را می کشد. او بر این باور است که همسرش چون شیعه است باید کشته شود. او در حالی همسر خود را می کشد که همسرش به نام فائزه منصوری در کنار فرزندانش خوابیده است. شهاب منصوری برادر فائزه نیز توسط عبدالمالک ریگی به جرم شیعه بودن کشته شد .

همچنین بخوانید  : روایت واقعی داستان عبدالحمید ریگی و فائزه منصوری شخصیت های واقعی شبی که ماه کامل شد

مادر فائزه منصوری مهمان امروز حالا خورشید
مادر فائزه منصوری مهمان امروز حالا خورشید

برادر عبدالمالک ریگی، عبدالحمید عاشق دختری به نام فائزه منصوری می شود ولی عشق آنها مستدام نمی ماند و تحت تاثیر عبدالمالک ریگی دست به فجایعی می زند که نرگس آبیار داستان زندگی این خانواده را در فیلم شبی که ماه کامل شد به تصویر کشید.

فائزه به دلیل اصرارهای نا پدریش با عبدالحمید ریگی ازدواج می کند و زندگی مشترک آنها ۵ سال بیشتر به طول نمی انجامد و سرانجام فائزه در خواب به دستور عبد المالک ریگی توسط عبدالحمید ریگی با ضرب گلوله کلت به شهادت می رسد.عبدالحمید در ابتدا عاشق فائزه بود و بخاطر ازدواج با فائزه شیعه می شود.پس از مدتی ساکن زاهدان می شوند و بعد از مدتی به پاکستان می روند و مشکلات زندگی فائزه شروع می شود و …

حاصل زندگی مشترک فائزه منصوری و عبدالحمید ریگی سه فرزند است: یک پسر به نام محمد متین و دو دختر (دوقلو) به نام های مبینا و مونا.

بچه های فائزه منصوری بعد از ۱۳ سال به اتفاقی که برای مادرشان افتاده پی می برند و در این سالها در پاکستان زندگی می کرده اند.در ماه مبارک رمضان سال ۱۳۹۷ سه فرزند فائزه منصوری از پاکستان به زاهدان منتقل شده اند و خانم اعظم محسنی دوست موفق می شود نوه هایش را بعد از چندین سال ببیند و هم اکنون محمد متین و مبینا در کنار مادربزرگشان در کرج زندگی می کنند ولی مبینا در سن ۱۳ سالگی ازدواج کرده و در زاهدان ساکن است.

( رای: 5 امتیاز: 3.4 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.