مجله خبری
موضوعات داغ

فرزندان واقعی فائزه منصوری در حالا خورشید

حاصل زندگی مشترک فائزه منصوری و عبدالحمید ریگی سه فرزند است: فرزندان واقعی فائزه منصوری یک پسر به نام محمد متین و دو دختر (دوقلو) به نام های مبینا و مونا.

بچه های فائزه منصوری بعد از ۱۳ سال به اتفاقی که برای مادرشان افتاده پی می برند و در این سالها در پاکستان زندگی می کرده اند.در ماه مبارک رمضان سال ۱۳۹۷ سه فرزند فائزه منصوری از پاکستان به زاهدان منتقل شده اند و خانم اعظم محسنی دوست موفق می شود نوه هایش را بعد از چندین سال ببیند و هم اکنون محمد متین و مبینا در کنار مادربزرگشان در کرج زندگی می کنند ولی مبینا در سن ۱۳ سالگی ازدواج کرده و در زاهدان ساکن است.

همچنین ببینید : مواجهه واقعی مادر فائزه منصوری با عبدالحمید ریگی

این بخشی از صحبت های مادر فایزه منصوری در مورد اتفاقات آن سالهاست : “الان بچه‌های فائزه پیش من هستند. همین الان که با شما صحبت می‌کنم، سرش را گذاشته روی پای من خوابیده. شش ماهه بوده و الان ۱۴ سالش است. متین سه ساله بوده، الان ۱۸ سالش تمام می‌شود.

از آن دوقلو‌ها یکی‌اش آن‌جا مانده نگذاشتند بیاید.

زندگی مشترک فائزه و عبدالحمید ٧تا ٨ سال طول کشید. من فردا باید در پیشگاه خدا جوابگو باشم. عبدالحمید واقعا عاشق فائزه بود. وقتی با مخالفت من برای ازدواجشان مواجه شد گفت من شیعه می‌شوم. آنها سنی هم نبودند. به هیچ چیزی اعتقاد نداشتند.”

فرزندان واقعی فائزه منصوری یک پسر به نام محمد متین و دو دختر (دوقلو) به نام های مبینا و مونا.
فرزندان واقعی فائزه منصوری یک پسر به نام محمد متین و دو دختر (دوقلو) به نام های مبینا و مونا.

دست خانم آبیار و همسرش را می‌بوسم که فرزندان من را از گمنامی درآوردند.الناز شاکردوست و پدرام شریفی انگار فرزندان من هستند. با هر جفتشان در ارتباطم. وقتی پدرام شانه‌های مرا بوسید انگار شهاب من برگشته بودم.

( رای: 3 امتیاز: 4.7 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.