ترفندهای شبکه های اجتماعی

هزینه های رومینگ در خارج از کشور با واتساپ

( رای: 0 امتیاز: 0 )

پیام رسان واتساپ از همان اینترنت گوشی استفاده می کند که شما برای ایمیل یا مرور اینترنت استفاده می کنید.اگر استفاده از اینترنت موبایل هنگام رومینگ باعث ایجاد هزینه می‌شود،استفاده از واتساپ هنگام رومینگ این هزینه را افزایش می‌دهد.با اپراتور تلفن همراه خود تماس بگیرید تا درباره کشورهای رومینگ بین‌المللی،سیم کارت ها، هزینه ها و سیاست‌گذاری‌ها بیشتر بدانید.اگر بسته اینترنت بین المللی ندارید، توصیه می کنیم رومینگ اینترنت را غیر فعال کنیدتا مانع از ایجاد هزینه های اضافی شوید. به شرط اینکه شما اینترنت بی‌سیم داشته باشیدو سرویس واتساپ شما فعال باشد، استفاده از واتساپ روی شبکه اینترنت بی‌سیم کاملا رایگان خواهد بود.

هزینه های رومینگ در خارج از کشور با واتساپ‬‎

برای خاموش کردن رومینگ اینترنت:

اندروید ۲/۳
به تنظیمات گوشی > شبکه و بی سیم > شبکه‌های موبایل بروید و مطمئن شوید که رومینگ داده خاموش است.

اندروید ۴/۰ و بالاتر
برنامه تنظیمات گوشیتان را باز کنید و در قسمت شبکه و اینترنت > شبکه موبایل > رومینگ را خاموش کنید.

اگر رومینگ داده روی گوشی شما فعال باشد، توصیه می کنیم برای جلوگیری از هزینه های اضافی دانلود خودکار رسانه را حین رومینگ از تنظیمات واتساپ خود غیر فعال کنید. برای اینکه بدانید چگونه تنظیمات دانلود خودکار رسانه را انجام دهید لطفا این مطلب را بخوانید.

همچنین هنگام مسافرت به خارج، توصیه می کنیم که درباره واتساپ خود را بگذارید روی «رومینگ در خارج، با Wi-Fi جواب خواهم داد». به این ترتیب مخاطبین خواهد دانست چرا بلافاصله به پیام ها پاسخ نمی دهید.

( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.