مجله آموزشی

آموزش بافت کیف گرد مکرومه

( رای: 5 امتیاز: 4 )

آموزش بافت کیف گرد مکرومه بسیار آسان

این آموزش اینقدر جامع و دقیق هم داخل فیلم و هم داخل متن توضیح داده شده است که حتی شمایی که تا به حال دست به بافتن مکرومه نزده ایید هم به خوبی میتونین این کیف زیبارو ببافید .

برای شروع کار با حلقه ی جادویی شروع میکنیم و داخل حلقه پایه کوتاه میزنیم که برای نخ های مکرومه 6 تا پایه کوتاه کافی است . برای رج دوم دو برابر میزنیم یعنی از هر یک دونه دوتا پایه کوتاه لازم هست که ببافیم .

حلقه ی جادویی

یک حلقه با نخ درست میکنیم و داخل اون حلقه یک زنجیره میزنیم و داخل این گردی رو پایه کوتاه میزنیم.پایه کوتاه هم به این شکل هست که یک دونه در میاری و دوتا رو یکی میکنیم.

همچنین بخوانید : آموزش بافت پادری بسیار زیبا

در ردیف سوم لازمه که یکی در میون دوتا رو یکی کنیم یعنی یدونه دوتا یدونه یکی میزنیم.اول کار رو لازم هست یک علامت بزنیم تا گم نکنیم.

ردیف چهارم یدونه دوتایی و دوتا یدونه ایی میزنیم و دوباره بعدیش دوتا به اندزه ی بزرگی و اندازه ی کیفی که یخوایم داشته باشیم.(برای بافت هایی که میخوایم مرکزش پیدا نباشهلازمه از حلقه جادویی استفاده کنیم)

آموزش بافت کیف گرد مکرومه
آموزش بافت کیف گرد مکرومه

ردیف پنج یدونه دوتایی میشه سه تا یکی و ردیف ششش یدونه دوتایی میشه و چهارتا یکی به همین شکل ادامه میدیم تا گشادی کیفی که نیاز داریم رو درست کنیم.

از اینجا به بعد دیگه دوتایی نداریم و تک میزنیم همه رو . یعنی گردی رو که بافتیم دیگه دوتایی نداریم چون نمیخوایم کیفمون گشاد بشه . دوتا تیکه به این صورت که توضیح داده شد میبافید و و از کناره به هم وصلشون میکنید بابست این کار رو انجام میدیم یعنی یدونه از زنجیره هارو نخشو میگیریم و با نخ سو وصلش میکنیم.

آموزش بافت کیف گرد مکرومه
آموزش بافت کیف گرد مکرومه

برای روی کار هم میتونین با زیپ کیف رو جمع کنین.

( رای: 5 امتیاز: 4 )

از طريق
آموزش بافت کلاه پسرانه
منبع
آموزش کیف با قلاب بافی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.