عکس و کلیپ استوری

کلیپ احساسی ویژه پدران مسن + متن و عکس

( رای: 0 امتیاز: 0 )

تبریک روز پدر از طرف دختر

پدرها؛ یگانه حامی و قهرمان داستان زندگی شماها هستند. آنها را دوست بدارید، که دوست داشتن، خالصانه‌ترین هنر پدرهاست. روز پدر مبارک
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
پدر قربون خستگی‌هات، فدای شونه‌های مردونه‌ات. روزت مبارک.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
عشق از هدیه‌های گران قیمت و ابراز علاقه‌هایی با صدای بلند به وجود نمی‌آید، بلکه عشق در لحظه‌های کوچک دیده می‌شود که مطمئناً عشق به پدر مهم‌ترین آنهاست. پدرم روزت مبارک.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
پدرم تنها کسی است که باعث می‌شود بدون شک باور کنم که فرشته‌ها هم می‌توانند مرد باشند. روزت مبارک بابا.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
پشت‏گرمی من، پدر خوبم!
نمی‏‌دانم اگر تو نبودی، زبانم چطور می‏‌چرخید، صدایت نزنم!
راستش را بخواهی، گاهی، حتی وقتی با تو کاری ندارم، برای دل خودم صدایت می‏‌زنم؛ بابا!
آن‏قدر با دست‌‏هایت انس گرفته‌‏ام که گاهی دلم لک می‌زند، دستانم را بگیری.
هر بار دستانم را می‌‏گیری، خیالم راحت می‏‌شود؛ می‏‌دانم که هوایم را داری و من میان ازدحام غریبی، گم نمی‏‌شوم و تو هیچ وقت دستم را رها نمی‏‌کنی…
روز پدر مبارک
ممکن است شاهزاده‌ام را پیدا کنم اما پدرم همیشه پادشاه من خواهد بود. بابای دوست‌داشتنی خودم روزت مبارک.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
پدر بلندترین شعر عاشقانه من است. روزت مبارک پدر خوبم.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
شانه‏‌هایت، ستون محکمی است پناهگاه امن خانه را. دست در دستانم که می‏‌گذاری، خون گرم آرامش، در کوچه رگ‏‌هایم می‏دود. در برابر توفان‏‌های بی‏‌رحم زندگی می‌‏ایستی؛ آن‏ چنان که گویی هر روز از گفت‏ وگوی کوهستان‏‌ها باز می‌‏آیی. لبخند پدرانه‏‌ات، تارهای اندوه را از هم می‏‌دراند. تویی که صبوری‏‌ات، دل‌‏های ناامید را سپیده‏‌دم امیدواری است. مرامنامه دریا را روح وسیعت به تحریر می‏‌آید؛ آن هنگام که ابرهای دلتنگی، پنجره‏‌های خانه را باران می‏‌پاشند. آسمان همواره بوسه بر پیشانی بلندت را آرزومند است. روز پدر مبارک.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
پدر، تو تپش قلب خانه‌ای؛ وقتی هر صبح، با تلنگر عشق، از خانه بیرون می‌روی و با کشش عشق، دوباره باز می‌گردی. تو را به من هدیه دادند و من امروز، تمامی خود را به تو هدیه خواهم کرد؛ اگر بپذیری. روزت مبارک.
♥❆♥❆♥❆♥❆♥❆♥
پدر عزیزم، ای كاش توان آن را داشتم كه از عرش تا فرش را برایت گلباران كنم و بر دستان پر از مهر و عاطفه‌ات كه مظهر عشق و ایثار است بوسه زنم. تو در تمام طول سال‌های عمرم همچون خورشیدی بر زندگی من تابیدی. روز پدر را با سبدی از گل‌های یاس تبریک می‌گویم.
( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.