مجله هنرمندان

بیوگرافی و عکس های بازیگر نقش کژال سریال نون خ – صبا ایزد پناه

اینستاگرام صبا ایزد پناه نقش کژال

به این مجموعه عکس امتیاز دهید :
( رای: 2 امتیاز: 5 )

صبا ایزد پناه – Saba Izadpanah

وی دانش آموخته رشته بازیگری تئاتر در مقطع فوق لیسانس می باشد.

بازیگری و کارگردانی

بازیگری را از تئاتر شروع کرده و یکی از بازیگرانی است که در زمینه نمایش فعالیت زیادی داشته و کارنامه پرباری دارد.

صبا ایزدپناه همچنین در زمینه کارگرانی نیز کار کرده و نمایشی را روی صحنه برده است. این هنرمند جوان به جز نقش آفرینی در تاتر به عنوان مدرس بازیگری در موسسه و دانشگاه نیز تدریس می کند.

اینستاگرام صبا ایزد پناه نقش کژال

https://www.instagram.com/sabaizadpanah/

 

آیا نقش کژال در سریال نون خ ۲ حذف شده است؟

نقش کژال در سریال نون خ ۲ یکی از نقش های جذاب و البته متفاوت سریال است که در فصل اول نون خ بسیار خوش درخشید.دختری که برای گرفتن حق پدرش پشت او ایستاده بود و البته گاه با اخلاق تندش برای خانواده دردسر هم درست می‌کرد، کژال با بازی صبا ایزدپناه با وجود استقبال مخاطبان از بازی او در سری اول مجموعه، در این فصل شخصیت نورالدین عنوان کرد حضور ندارد ولی تاکنون توضیحی برای آن در سریال مطرح نشده‌است. بازیگر نقش کژال در نون خ صبا ایزدپناه بازیگر موفق تاتر است که در این نقش بسیار خوش درخشید. حالا با توجه به پخش فصل دوم سریال نون خ و عدم حضور کژال در این سریال، بسیاری از طرفداران این نقش از عوامل سریال درخواست توضیح داده اند که آیا کژال در نون خ ۲ حضور خواهد داشت یا خیر!

وضعیت ازدواج و همسر صبا ایزد پناه

از وضعیت ازدواج و همسر صبا ایزدپناه اطلاعات دقیقی در دست نیست.

فیلمشناسی

این هنرمند تاکنون در نمایش هایی چون دولوروسا ، مدآ ، رویای یک نیمه شب ، تابستان ، سرزمین بادکنک ها و ….ایفای نقش کرده است. نمایش ها و آثار ایشان در کارنامه هنری نشان دهنده پرکار بودن و تجربه زیاد در تاتر است و با کارگردانان معروف و بنام در این عرصه همکاری کرده است.

نقش کژال در سریال نون خ

اولین تجربه بازی در سریال را در مجموعه تلویزیونی نون خ ایفا کرده که به کارگردانی سعید آقاخانی و در نقش دختری به نام کژال می باشد.

کژال دختر خانواده نورالدین خانزاده که این نقش را سعید آقاخانی بر عهده دارد می باشد و در کنار هدیه بازوند و ندا قاسمی و شیدا یوسفی قرار گرفته و ایفای نقش کرده است.

( رای: 2 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *