آموزش کاربردی

چگونه رمز دوم پویا بانک صادرات را دریافت کنیم

( رای: 0 امتیاز: 0 )

برای بدست آوردن رمز دوم پویای بانک صادرات ابتدا برنامه ی ریما را از سایت بانک صادرات www.BSI.ir دانلود کنید یا از لینک رمز پویا در اپلیکیشن پرداخت صاپ استفاده کنید . شماره تلفن همراهتان را در کادر مورد نظر وارد  کنید . کد فعالسازی برنامه برایتان پیامک خواهد شد کد فعالسازی را در کادر مورد نظر وارد کرده و برای ورودهای بعدیتان به برنامه رمز ورود و یا الگوی دلخواهتان را تعین کنید . بعد به نزدیکترین دستگاه خود پرداز بانک صادرات ایران مراجعه کنید . کارت بانکی خود را وارد کنید و وارد صفحه ی اصلی شوید . از منوی عملیات رمز گزینه ی فعالسازی رمز اول یا دوم یکبار مصرف را انتخاب کرده و شماره همراه را وارد کنید . در صورت تطابق شماره همراه ، علاوه بر اینکه کد فعالسازی به شماره تلفنتان پیامک میشود . رسید رمز 8 کاراکتری را هم از دستگاه دریافت می کنید . در غیر اینصورت باید برای اصلاح شماره به نزدیک ترین شعبه بانک مراجعه کنید .

چگونه رمز دوم پویا بانک صادرات را دریافت کنیم

با همان رمز یا الگویی که قبلا تعین کرده بودید وارد برنامه ی ریما یا صاپ شده و منوی افزودن رمز اول یا دوم کارت را انتخاب کنید . رمزی را که از خودپرداز دریافت کردید در کادر اول و کد فعالسازی را که از طریق پیامک دریافت کردید در کادر دوم کپی کنید . خب الان دیگه سپهر کارت شما فعال شده و به راحتی میتوانید از اپلیکیشن ریما یا صاپ رمز یکبار مصرف را دریافت کنید .

چگونه رمز دوم پویا بانک صادرات را دریافت کنیم

نکات و پیش نیازها

  • پبرای استفاده از نرمافزار رمز یک بار مصرف، کاربر باید ساعت و تاریخ تلفن همراه خود را روی حالت خودکار پtime and date Automatic پتنظیم کند. برای این کار می تواند در بخش مربوط به تنظیمات پSettings پگوشی خود، تنظیمات روز و تاریخپtime and Date پگوشی را بر روی حالت خودکار قرار دهد.
  • حتماً تنظیمات گوشییی روی حالت خودکار تنظیم شییود. اگر تنظیمات زمان و تاریخ دسییتگاه کاربر روی حالت خودکار نبا شد، این برنامه به در ستی کار نخواهد کرد و رمزهای تولید شده برای کارتهای بانکی نامعتبر خواهد بود.
  • .نسخه اندروید تلفن همراه باید باالتر از API19 ، 2.4 باشد.
  • .تلفن همراه شما نباید ROOT شده باشد.
  • .شماره تماس وارد شده در درگاه برای دریافت توکن باید با شماره تماس وارد شده برروی نرم افزار هنگام ثبت نام یکسان باشد.
( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.