مجله هنرمندان

بیوگرافی و عکس های صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک در سریال نون خ 2

اینستاگرام صهبا شرافتی

به این مجموعه عکس امتیاز دهید :
( رای: 2 امتیاز: 4 )

صهبا شرافتی پدیده نوظهور تلویزیون ایران است که نقش روناک خواهرزاده نوری را در سریال نون. خ بازی کرده است. با بیوگرافی این هنرمند جوان آشنا شوید.

صهبا شرافتی متولد 8 مهر ماه سال 79 است.

اینستاگرام صهبا شرافتی بازیگر روناک نون خ 2

https://www.instagram.com/sahba_sherafati/

 

روناک وارد می‌شود:  یکی از انتخاب‌های درست «نون خ 2» اضافه کردن شخصیت روناک و گزینش بازیگر جوانی به نام صهبا شرافتی است. کسی که تا اینجای کار در هر صحنه‌ای حضور داشته، به بار کمدی ‌آن افزوده است. روناک، دختر خواهر نورالدین خانزاده است که با منطق در سفر بودن والدینش در خانه دایی مانده و با ماجراهای خانواده او همراه شده است. این شخصیت حامی آقای «نون خ» و مدافع اوست، ویژگی‌هایی مشابه کژال دارد و گویی در نبود شخصیت او جایش را در قصه پر کرده است. دور از ذهن هم نیست و می‌شود انگار جدی و قلدر بودن در برخی دختران این خانواده موروثی است.این دختر 20 ساله هرچند مدتی است که در عرصه کار می کند اما اولین کار حرفه ای او سریال طنز نون.خ ساخته سعید آقاخانی است. صهبا شرافتی در این سریال نقش روناک خواهرزاده  نوری خانزاده با بازی سعید آقاخانی را بازی می کند.

او به رونی کلمن هم در این سریال معروف است. چهره خشن روناک و کارهای همراه با جدیت و خشونتش باعث شده تا مردان روستا از او بترسند. رفتار خشن روناک از او شخصیتی خاص ساخته است.

صهبا شرافتی تیپ و شخصیتی بسیار ساده دارد و برخلاف نقشی که در سریال نون.خ بازی می کند دختری بسیار لطیف با طبعی شاعرانه است.

او در پیامی که در صفحه اینستاگرامش برای سعید آقاخانی در روز تولدش نوشته آورده است: ورود شما به زندگی، مصادف بود با بهترین روز زندگی من تولدت مبارک سعید آقاخانی ،ممنون که با من با صبربرخورد کرد و انرژی مثبت دادی.

شباهت کژال و روناک در سریال نون-خ

عکس های صهبا شرافتی از سریال نون. خ و شرح عکسی که برای آنها نوشته نشان دهنده صمیمیت او با گروه فیلم برداری و دست اندرکاران این سریال است.

او مانند کژال یکی از دختران نورالدین خانزاده نقش حامی را برای دختران نودالدین دارد و از آنها محافظت می کند.

نوشته های صهبا شرافتی نشان می دهد او تلاش زیادی برای رسیدن به بازیگری کرده است اودر شرح عکسی که از خودش در سریال نون.خ منتشر کرده  نوشته: برای خواسته هایت بجنگ و پیگیر باش و از هیچ چیز خجالت نکش.

شخصیت روناک در سریال نون.خ بسیار نزدیک به شخصیت کژال دختر ته تغاری نورالدین خانزاده است و به دلیل شباهت چهره و گریم و شخصیت این دو بسیاری از کاربران این دو را اشتباه گرفتند اما روناک شخصیت تازه وارد سریال نون.خ است.

زندگی شخصی صهبا شرافتی

صهبا مجرد است و هنوز ازدواج نکرده. اسم خاص او باعث شده نامش بیشتر از سایر بازیگران مورد توجه قرار گیرد.

( رای: 2 امتیاز: 4 )

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *