مجله خبری

چگونه سهام عدالت خود را بفروشیم؟

( رای: 2 امتیاز: 5 )

فرآیند آزادسازی سهام عدالت با مراجعه به سایت www.samanese.irامکان پذیر است ، که با رفتن به این سایت نشان میدهد که آیا سهام عدالت دارند یا نه، و اگر دارند، مراحل آزادسازی آن را انجام دهند.

با آزادسازی سهام عدالت دو روش برای مالکیت سهام پیش روی مشمولان قرار داده شد. در روش مستقیم افراد می‌توانند از طریق غیر حضوری و اینترنتی با مراجعه به سامانه سهام عدالت و وارد کردن کد ملی سهام شرکت‌های سهام عدالت را به مالکیت خود در بیاورند و یک ماه برای این کار فرصت دارند.اما افرادی که وارد سامانه نشوند، بصورت خودکار گزینه غیرمستقیم را انتخاب کرده اند و از طریق شرکت‌های سرمایه‌گذار استانی اقدام خواهند کرد.

در این فیلم روش مسقیم و نحوه وارد کردن کد ملی در سامانه سهام عدالت (samanese.ir) با جزئیات از سوی طریحی معاون فناوری اطلاعات سازمان خصوصی سازی توضیح داده می شود.

چگونه سهام عدالت خود را بفروشیم؟

وارد صفحه ی اصلی سامانه سهام عدالت میشوید . در اینجا 2 باکس قرار دارد که لینک بالایی مربوط به سامانه سهام عدالت است و لینک پائینی مربوط به اطاعیه ، اخبار های مربوط به سهام عدالت میباشد .

وارد لینک بالایی شوید ، کد ملی و کد تصویری را وارد کنید . پس از تائید هویتی 3 مرحله ای ، وارد صفحه ی صورت وضعیت یا داشبورد منحصر به فرد شخص خواهید شد . در این صفحه آخرین وضعیت از سهام شما در دسترس خواهد بود . که خلاصه ای از عملکرد شما ، سهام شما خواهد بود . در داشبورد خدماتی نظیر مشاهده صورت وضعیت دارایی ، ثبت شماره شبای بانکی ، شماره تلفن همراه شخص وجود دارد که به تازگی امکان جدیدی تحت عنوان آزاد سازی سهام اضافه شده که با انتخاب این گزینه سهام دار میتواند مدیریت سهام عدالت خود را به مالکیت خود در آورد .

برای این کار روی قسمت آزاد سازی سهام زده و وارد صفحه ای خواهید شد که پس از مطالعه شرایط و قوانین باید ادامه را زده تا به سمت اصلی بروید و روش مستقیم و غیر مستقیم را انتخاب کنید و در نهایت با زدن ثبت ، کدی 6 رقمی برایتان ارسال خواهد شد که پس از تایید نهایی میتوانید صفحه ی مربوطه را چاپ کرده و نزد خود دارید .

( رای: 2 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.