مجله هنرمندانپیشنهاد ویمگز

بیوگرافی و عکس های سارا رسول زاده

سارا رسول زاده متولد 18 شهریور 1368 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. خانم رسول زاده در یک خانواده 6 نفره بدنیا آمده و دو خواهر و یک برادر بزرگتر دارد.

  • نام و نام خانوادگی : سارا رسول زاده
  • رشته تحصیلی : لیسانس مدیریت صنعتی
  • تاریخ تولد : سال ۱۳۶۸

سارا رسول زاده این شب ها با سریال نجلا پس از مدت ها کناره گیری از مجموعه های تصویری و حضور مطلق در تئاتر، مجدادا حضوری قابل توجه را تجربه کرده و بر سر زبان ها افتاده است. سارا رسول زاده بعد از تجربه موفق سریال عاشقانه منوچهر هادی این بار در سریال نجلا به کارگردانی خیرالله تقیانی پور حضور متفاوت دارد و در کنار حسام منظور که بعد از سریال بانوی عمارت به شهرت رسید، عاشقانه نجلا و عبد را ساخته اند.

عکس سارا رسول زاده

سارا رسول زاده با سریال عاشقانه منوچهر هادی به شهرت رسید اما قبل از این سریال که سه سال قبل در شبکه خانگی به نمایش گذاشته شد نخستین بار در سال 1393 در سریال پرده‌نشین به کارگردانی بهروز شعیبی بازی کرده بود و اجراهای تئاتر بسیار موفقی داشت. اینکه پس از شهرت در سریال عاشقانه تقریبا همه پیشنهادهای سینمایی و تلویزیونی خود را رد کرد تا بالاخره نقشی متفاوت را تصاحب کند از طرفی جای تعجب و از سوی دیگر تحسین آمیز است. سارا رسول زاده حالا در ۳۱ سالگی، اینبار به عنوان بازیگر به تلویزیون بازگشته است (او کارش را با مجری گری برنامه نوجوانان از تلویزیون آغاز کرده بود). باید تا پایان مجموعه نجلا منتظر ماند و دید آیا این همان شاه نقشی بوده که سارا رسول زاده دنبال آن می‌گشته است؟

عکس سارا رسول زاده


سارا رسول زاده مجری جوانی هست که بعد از مصاحبه بین ۳۰۰ نفر در شبکه دو تلویزیون برای مجری برنامه زنده انتخاب میشه و به تلویزیون راه پیدا میکند این مجری جوان حضوری موفق را در برنامه های نوجوان از خود به نمایش گذاشته و بطور چشمگیری با مخاطبان نوجوان ارتباط برقرار کرده و هم اکنون محبوبیت خاصی دارد محبوبیتی که بچه های اوایل دهه شصت را به یاد علاقه ای که به مجریان برنامه نیم رخ داشتن می اندازد. اصالتا اهل تبریز است و در یک خانواده ۶ نفره زندگی میکند که دو خواهر و یک برادر دارد و پدرش علاقه داره که سارا به ورزش اهمیت بدهد تا اونجایی که سارا در تیم هندبال نفت بازی میکرده و بدلیل مشکلات و کمبود وقت از این تیم جدا میشه ! برای مادر سارا رسول زاده ادامه تحصیل و رسیدن به مدارج عالی مهم است . یکی از خواهرانش مشغول تحصیل در مقطع دکتری است خواهر دیگرش حقوق می خواند و برادرش مکانیک طبعا با رشد کردن در چنین خانواده ایی سارا سراغ تحصیل در رشته ی هنر نرفت و در حال حاضر دانشجوی رشته مدیریت صنعتی هست. او دیده شدن براش مهم نیست و بیشتر علاقمند هست که به کار تئاتر بپردازد او نقش آملیا را در تئاتر «یرما» از دکتر علی رفیعی را بازی کرد و امیدوار است اگر روزی بخواهد حضوری در سینما به عنوان بازیگر داشته باشد در کارهای دکتر رفیعی باشد.

عکس سارا رسول زاده در نجلا
سارا رسول زاده در نجلا

عکس سارا رسول زاده در نجلا
سارا رسول زاده در نجلا

عکس سارا رسول زاده عکس سارا رسول زاده

( رای: 3 امتیاز: 4.7 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.