ترفندهای موبایل و کامپیوتر

چگونه در اینستاگرام از شادوبن خارج شویم؟

( رای: 1 امتیاز: 5 )

چگونه در اینستاگرام از شادوبن خارج شویم؟

اگر لایک و کامنتتان در اینستاگرام آمده پایین و دیگر پست هاتون وارد اکسپلور نمیشه یکی از اصلی ترین دلیل هاش این میتونه باشه که پیج شما شدوبن شده باشه . حالا اینکه شدوبن چی هست و چطوری میتوانیم ازش خارج شیم را در ادامه کامل با هم بررسی میکنیم . شادوبن جریمه ایست که اینستاگرام برای پیج هایی در نظر میگیرد که قوانینش را رعایت نکردند .

چه پیامد هایی برای پیج شما دارد ؟

  • در مرحله ی اول هشتگ های شما از کار خواهند افتاد
  • در مرحله ی بعد دیگر پست هاتون وارد اکسپلور اینستاگرام نمیشه
  • در آخر هم امتیاز نمایش از پیج شما گرفته میشود یعنی پست هایی که منتشر میکنید به درصد کمی از فالور هایتان نمایش داده میشود .

چگونه در اینستاگرام از شادوبن خارج شویم؟
چطور بفهمیم که شادوبن شدیم یا نه ؟
یکی از روش هاش این است که شما یک پست بزارید با یک هشتگ خاص یعنی هشتگی که تا حالا استفاده نشده باشه مثل اسم و فامیل خودتان ، بعد برید با یک اکانت دیگه ای که این پیج را فالو نداشته باشه این هشتگ را سرچ کنید در قسمت ریسنت ها ببینید این پست هست یا نه . اگر نبود احتمال اینکه شما شدو بن شده باشید وجود دارد . البته به این نکته توجه کنید که پیجتان حتما باید پابلیک باشد و آن اکانتی که داره سرچ میکنه نباید اکانت اصلی را فالو کرده باشیم .
همچنین اگر عبارت instagram shadowban Tester را در گوگل سرچ کنید در اینجا وبسایت های زیادی را می آورد که وقتی آیدی اینستاگرام خودتون را بزنید به شما میگه پیج شادوبن شده یا نه .

برای خارج شدن از شادوبن

1-سه چهار روز هیچ فعالیتی انجام ندهید

2- هشتگ های ممنوعه و تکراری را پاک کنید

3-رمز پیج اینستاگرام خود را تغییر دهید

4- قسمت وب سایت را از بایو پیج پاک کنید

( رای: 1 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.