آموزش کاربردی

اموزش رقص ساده شافل دنس

( رای: 2 امتیاز: 3.5 )

با احساس خجالت از رقص کنار بیایید

یاد گرفتن این‌که چگونه رقصنده‌ی خوبی باشیم فقط به معنی یاد گرفتن حرکات و تکنیک‌ها نیست، بلکه باید یاد بگیرید چگونه با مشکل خجالت و سرزنش کنار بیایید. از قضاوت شدن نترسید. شما باید با ذهنی آزاد برقصید؛ احساس خجالت فقط مانع از پیشرفت شما می‌شود. این موارد را در نظر داشته‌باشید:

اموزش رقص ساده شافل دنس

– حرکات را احساس کنید. هرچه بیش‌تر بدن‌تان را با تمرکز بیش‌تری به رقص وادار کنید، بهتر می‌توانید حرکات را بدون فکر تکرار کنید.

– اگر درباره‌ی رقص شما انتقادی وجودداشت، آن را جدی نگیرید. شاید دیگران بخندند، اما آن‌ها این کار را می‌کنند چون رقص خودشان هم همین‌طور است. شاید آن‌ها همراه با شما می‌خندند، نه به شما. نگران نباشید. هم‌چنین آدم‌های دیگر پیشنهاداتی به شما می‌دهند که آسان‌تر برقصید. در این صورت به توصیه‌شان فکر کنید. این به نظر شما بستگی دارد. اگر دوست ندارید مجبور نیستید آن توصیه را به کار بگیرید.

– آینه را کنار بگذارید. آینه باید اجرای رقص شما را بهبود ببخشد، نباید تاثیر منفی بر شما داشته‌باشد. بنابراین اگر هنگام رقصیدن مقابل آینه احساس بدی نسبت به خودتان دارید، تا زمانی که حس بهتری ندارید از آن استفاده نکنید.

( رای: 2 امتیاز: 3.5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.