آموزش کاربردی

آموزش قدم به قدم رقص شافل

( رای: 2 امتیاز: 5 )

چگونه یک رقصنده حرفه‌ای باشیم

اگر در حال حاضر شما یک رقصنده هستید، پس هدف‌تان این است که یک رقصنده‌ی خوب، حتی حرفه‌ای باشید، درست است؟ بسیاری از رقصنده‌ها همیشه سخت تلاش می‌کنند تا رقص‌شان پیشرفت کند. حرفه‌ای شدن در رقص مستلزم پشتکار، انگیزه، تجربه، تمرین، شخصیت قوی، و از همه مهم‌تر صبوری و توانایی جا نزدن است. هم‌چنین حرفه‌ای بودن به سطوح مختلف تقسیم می‌شود. برخی آدم‌ها به سطح نیمه‌حرفه‌ای می‌رسند چون می‌خواهند در کنار آن یک موقعیت حرفه‌ای معمولی داشته‌باشند. برخی دیگر می‌خواهند یک رقصنده‌ی حرفه‌ای تمام‌وقت شوند و آن را شغل و حرفه‌ی خود می‌دانند. اگر یکی از افراد گروه دوم هستید، سوال این است: چگونه رقص را به شغل و حرفه‌ی اصلی‌تان تبدیل کنید. من توصیه می کنم نکات زیر را در نظر داشته‌باشید:

آموزش قدم به قدم رقص شافل

 بیش‌تر و بیش‌تر تمرین کنید

شما باید با تمرکز تمرین کنید چون تمرین شما را ماهر می‌کند. حتی وقتی احساس خستگی و کسالت می‌کنید یا کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، مهم است که برای تمرین وقت بگذارید. هرچه بیش‌تر تمرین کنید به سطح بالاتری می‌رسید. به عبارت دیگر بسیاری از رقصنده‌ها بیش‌تر وقت‌شان را صرف تمرین سخت‌تر می‌کنند، بنابراین اگر می‌خواهید عقب نمانید، باید پای به پای آن‌ها تمرین کنید.

رژیم غذایی و برنامه‌ی تمرین متعادل داشته‌باشید

داشتن یک برنامه‌ی غذایی سالم و یک برنامه‌ی تمرین رقص مناسب در پیشرفت رقص شما نقش مهمی دارد. فقط به خاطر رقص‌تان نباید هروقت هرچه دل‌تان خواست بخورید. باید مطمئن باشید بدن‌تان در بهترین وضعیت است، پس باید به شیوه‌ای درست و سالم از آن مراقبت کنید.

در پیش گرفتن رژیم غذایی متعادل و سالم سطح انرژی شما را بالا نگه می‌دارد و شما را قادر می‌سازد بیش‌تر تمرین کنید. چنین رژیمی به شما توانایی تقویت بنیه‌تان را می‌دهد و کمک می‌کند از آسیب پیشگیری کنید و در صورت آسیب دیدن زودتر خوب شوید.

( رای: 2 امتیاز: 5 )

از طريق
کلیپ استوری دخترونه
منبع
رقص زیبا شافل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.