آموزش کاربردی
موضوعات داغ

توزیع سیم کارت رایگان برای دانش آموزان

سيم كارت دانش آموزی رايگان

سیمکارت رایگان دانش آموزی

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان خراسان رضوی، معاون تجاری شرکت مخابرات خراسان رضوی با اشاره به اینکه سیم کارت دانش آموزشی، سیم کارتی اعتباری که  به طور خاص برای استفاده تمام دانش آموزان ایرانی است گفت :این سیم کارت ضمن پوشش دادن تمامی نیازهای مکالمه و پیامک دانش آموزان، امکان استفاده از فضای اینترنتی سالم و امن، متناسب با سن آنها را فراهم می کند.

نائبیان گفت: این سیم کارت دانش آموزی که به طرح سیم کارت انارستان معروف است دارای شارژ اولیه به مبلغ ۵۰۰ تومان می‌باشد که بعد از فعال شدن سیم کارت، بسته خوش آمد گویی شامل اینترنت پر سرعت نسل سوم به آن تعلق می‌گیرد.

وی افزود: ارائه اینترنت پرسرعت امن و سالم از بستر سرور هوشمند، قابلیت فعالسازی کلیه بسته های دیتای موجود مختص سیم کارت های اعتباری، اختصاص شماره تلفن به سیم کارت در لحظه فعالسازی و امکان مکالمه و ارسال پیامک در سرتاسر ایران از دیگر مزایای این سیم کارت می‌باشد.

معاون تجاری شرکت مخابرات خراسان رضوی با اشاره به اینکه هر دانش آموز تنها مجاز به ثبت نام و دریافت یک عدد سیم کارت دانش آموزی خواهد بود بیان کرد: مالکیت سیم کارت به نام والدین دانش آموز می‌باشد و فعال سازی این سیم کارت برای مشترک رایگان و تنها در صورت حضور یکی از والدین با ارائه شناسنامه و کارت ملی صورت می پذیرد و این سیم کارت غیر قابل واگذاری می باشد.

نائبیان گفت: مدارک لازم جهت دریافت سیم  کارت دانش آموزی، اصل کارت ملی یکی از والدین و دانش آموز نیاز می باشد و والدینی که درصدد تهیه سیم کارت دانش آموزی برای فرزندان خود هستند می‌توانند این سیم کارت ها را از مدارس و یا از طریق نماینده انارستان تهیه کنند.

وی در خصوص تعرفه مکالمه، پیامک و دیتای سیم کارت دانش آموزی افزود: تعرفه مکالمه (درون شبکه، تلفن ثابت و تماس با سایر اپراتورهای داخل کشور)، تعرفه پیامک فارسی یا انگلیسی (درون شبکه و سایر اپراتورهای داخل کشور) و تعرفه دیتای PAYG این سیم کارت ها مشابه سیم کارت های اعتباری عادی همراه اول است.

طریقه فعالسازی

سیمکارت رایگان دانش آموزی همراه اول با پیش شماره ۰۹۹۰

ااین سیمکارت توسط سایت انارستان و در سراسر کشور در حال توزیع به دانش آموزان هست

نحوه دریافت سیمکارت رایگان انارستانی :

ابتدا باید عدد ۲۲۵ رو به ۳۰۰۰۶۸۶۰ ارسال کنید تا کد فعالسازی سیمکارت رایگان رو دریافت کنید

🔹ارسال این پیام از تمامی سیمکارت ها (ایرانسل-همراه اول-رایتل) امکان پذیره🔹

سپس توسط والدین ,و همراه داشتن کارت ملی و کپی شناسنامه و کد فعالسازی به یکی از دفاتر خدماتی مراجعه کنید و سیمکارت رایگان دانش آموزی رو دریافت کنید.

✅ همچنین در صورتی که سیمکارت دریافتی رو تا مبلغ ۱۰هزار تومان شارژ کنید  یک بسته هدیه شامل ۱ گیگ اینترنت + ۲۰ دقیقه مکالمه + ۲۰۰ پیامک رایگان هم دریافت خواهید کرد.

↩️ مهلت دریافت بسته هدیه ۳۰ روز پس از فعالسازی سیمکارت است.

به این مطلب امتیاز دهید :
( رای: 0 امتیاز: 0 )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.