مجله آموزشی
موضوعات داغ

طرز بافت پاپوش نوزادی

آموزش بافت پاپوش

( رای: 17 امتیاز: 3 )

آموزش گام به گام بافت پاپوش

با نزدیک شدن به فصل سرما، بسیاری از خانم های با سلیقه دست به کار شده و با انواع نخ و کامواهای رنگارنگ و متنوع برای خود یا عزیزان شان انواع لباس های بافتنی مثل پلیور بافت، ژاکت، شال، کلاه، دستکش، پاپوش و … می بافند.

بافت پاپوش نوزاد

در بخش آموزش قلاب بافی مجله تصویر زندگی با آموزش بافت پاپوش نوزادی در خدمت شما عزیزان هستیم. این پاپوش زیبا را با هر رنگی که مایل باشید می توانید ببافید. هم برای دختربچه ها مناسب است و هم پسر بچه ها.

پاپوش نوزادی

برای بافتن این کار لازم هست برای اندازه گیری لازم هست از سانتی متر استفاده کنیم.

100تا دونه لازم داریم برای این اندازه ایی که من گرفتم لازم هست 100تا دونه سر بگیریم برای سر انداختن به طور کامل داخل فیلم توضیح داده است. یک حلقه درست میکنیم و گره کوه نوردی میزنیم و دونه ی اول رو روش میزنیم البته اگر تمامش رو به این شکل بندازیم شل خواهد شد برای اینکه شل نشه لازم هست از بین دوتا دونه یک حلقه در بیاریم و بزاریم روش.

بعد از سه رج که بافتیم از یک رنگ دیگه استفاده میکنیم.

طرز بافت پاپوش نوزادی

ارتفاع پاپوش:

برای اندازه گیری ارتفاع با استفاده از اندازه ایی که از کف پا گرفتیم اندازه میگیریم که مقیاسش این هست: اینجا 17 رج ابری بافتیم(100 تا دونه رو)بعد از سمت راست 10 تا دونه کم میکنیم و بعد دوباره 8 رج ابری میبافیم و از نخ و سوزن استفاده میکنیم و این قسمت میشه روی کار ما.

طرز بافت پاپوش نوزادی

اولین مرحله:

سه گوشی که درست کرده بودیم با نخ و سوزن میدوزیم(نازک بگیریم که پامونو اذیت نکند) انتهای کار رو میاریم میزاریم روش و تا انتها میدوزیم

طرز بافت پاپوش نوزادی

دومین مرحله:

پاپوش رو برمیگردونیم و به شکلی که در تصویر هست در میاریمش.

این پاپوش کامل شد امیدوارم که استفاده ی کافی رو برده باشید

طرز بافت پاپوش نوزادی

( رای: 17 امتیاز: 3 )

از طريق
آموزش جلیقه دخترانه
منبع
مدل پاپوش دخترانه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.