زناشویی

11 نقطه ی تحریک پذیر بدن زنان در رابطه جنسی

هشدار+۱۸
هشدار+۱۸

کدام بخش بدن زنان در رابطه جنسی حساس تراست؟

 1. سینه ها
  توصیه می شود در طول رابطه جنسی، قبل از دست زدن به نوک پستان شریک جنسیتان، به بافت های اطراف آن توجه کنید. این محیط غنی از رشته های عصبی است که می تواند ذهن را تحریک کند. درمانگر جنسی، دکتر کری گروو Kerrie Grow McLean می گوید که باید از این تکنیک به آرامی استفاده کنید. نوک پستان حاوی گیرنده هایی حسی فراوانی است. این گیرنده ها سلول هایی هستند که به محرک های متنوع مانند اصطکاک پیراهن یا رطوبت زبان واکنش نشان می دهند. هر چه لمس نواحی اطراف نوک پستان طولانی تر باشد، تحریک شدیدتر خواهد شد.
 2. صورت
  مغز زنان در زمان ارگاسم کاملا خاموش می شود. برای کمک به روند از مدار خارج کردن مغز بهتر است نواحی خاصی از صورت مانند منطقه بین ابروها و شقیقه ها به آرامی و با انگشت شست ماساژ داده شود. لب ها نیز یکی از اعضای صورت هستند که در طول رابطه جنسی زیاد تحریک می شوند. یادتان نرود که وقتی بدن تحریک می شود، ماهیچه هایی که فک را بسته نگه می دارند شل می شوند.
 3. گوش ها
  این بخش از بدن زنان به دو شکل جسمی و ذهنی تحریک می شوند. بنابراین توصیه می شد که لبه های گوش را با کمک انگشت شست و سبابه ماساژ دهید و سپس دست ها را به پشت سر بکشید. در این بین از لاله گوش غافل نشوید. حتی می توانید لبه های خارجی گوش را با نوک بینی نیز لمس کنید. گوش به قدری حساس است که فقط شنیدن نفس کشیدن طرف مقابل از طریق این اندام می تواند باعث تحریک شود.
  همچنین بخوانید : فال میل جنسی و طالع بینی آن در ماه های مختلف
 4. گردن
  تماس لب ها با نواحی بین گلو و چانه می تواند زنان را به شدت تحریک کند. در این روند گیرنده های حسی درگیر شده و پاسخ احساسی به وجود می آورند.
 5. لب ها
  بوسیدن لب ها اولین گام برای تحریک سایر نقاط بدن زنان است. اگر دهانتان بوی مطبوعی بدهد، مغز شریک جنسیتان بیشتر تحریک می شود. جالب است بدانید که لب بالا در زنان حساس تر از لب پایین است.
 6. انگشتان
  تراکم گیرنده های حسی در کف دست و انگشتان به شدت زیاد است. جالب است بدانید که این گیرنده ها، حس لامسه را بهتر از حس دردی که بر اثر فشار به انگشتان وارد می شوند، به مغز منتقل می کنند. بنابراین لمس کردن آرام انگشتان دست راهی برای تحریک همسرتان است.
 7. ساعد
  قسمت داخلی مچ دست به درجه حرارت بسیار حساس است. سعی کنید که مچ دست شریک جنسیتان را ابتدا خیس کرده و سپس با دمیدن به آن، این نقطه را سرد کنید. در این بخش از بدن گیرنده های مخصوصی برای تشخیص تفاوت دما طراحی شده است.
  همچنین بخوانید: رابطه جنسی بین زن و شوهر در اسلام و روایات
 8. پشت زانوها
  بسیاری از زنان، ترجیح می دهند که برای شروع رابطه جنسی خود، از این نقطه حساس تحریک شوند. فقط کافی است که با 3 انگشت ابتدایی پاها به آرامی پوست پشت زانو را لمس کنید. یادتان نرود که باید آرام این کار را انجام دهید. لمس شدید می تواند باعث کاهش عملکرد گیرنده های عصبی حساس به فشار که در پوست واقع شده اند، شود.
 9. کمر
  عضلات بین دو تیغه شانه و ستون فقرات محلی خوبی برای تحریک جنسی زنان است. حرکت انگشتان دست روی این بخش از بدن باعث می شود اعصاب این ناحیه حساس تر شوند. در هنگام رابطه جنسی، برای به تاخیر انداختن ارگاسم، کمر را ماساژ دهید.
 10. پاها
  بخش داخلی ران به سمت واژن، محل حساسی برای زنان است. برخورد نوک انگشتان دست به این نواحی می تواند به شدت زنان را تحریک کند. این کار حس متفاوتی به شریک جنسیتان می دهد.
 11. مغز
  مغز مرکزی ترین قسمت حساس در بدن زنان است. اگر حال مغز خوب نباشد، مانند زمانی که مغز خسته است، بقیه بدن توانایی لازم برای انجام رابطه جنسی را ندارند. بنابراین سعی کنید قبل از برقراری رابطه جنسی، همسرتان را از نظر ذهنی آماده کنید. به گفته دکتر اسکایلر، متخصص سیکس درمانی در کلرادو، رابطه جنسی واقعی زمانی ایجاد می شود که قبل از رابطه فیزیکی، ذهن دو طرف با هم ارتباط برقرار کنند.

همچنین بخوانید: هنگام پاره شدن کاندوم چه کنیم؟

نقاط تحریک پذیر بدن زنان در رابطه جنسی
نقاط تحریک پذیر بدن زنان در رابطه جنسی

از کجا بفهمیم تحریک شدیم و آماده رابطه جنسی هستیم

آمادگی دستگاه تناسلی هیچ ارتباطی به آمادگی روحی شما ندارد.دستگاه تناسلی شما بعد از مدتی استراحت و همچنین تغذیه مناسب آمادگی خود را برای فعالیت مجدد بدست می آورد ولی آمادگی روحی زمانی بدست می آید که حس شما درخواست کند.متاسفانه این مورد اصلاً رعایت نمی شود و زوجین به محض آمادگی در اعضای تناسلی و بدلیل فراهم بودن بستر مناسب دلیلی برای خودداری نمی بینند و رابطه را ایجاد میکنند.سپس براحتی بعد از مدتی دچار دلزدگی جنسی خواهند شد.زیرا درست است که شما فیزیکی ارضا شده اید اما حس جنسی شما ارضاء روحی نمی شود و شما همچنان تشنه روحی هستید.حالا هی می خواهید روحتان را سیراب کنید و به محض آمادگی مجدد دوباره رابطه برقرار میکنید ولی میبینید که اوضاع خرابتر میشود.روابط جنسی سریعاً جذابیت خود را از دست داده و شما را به دالانی از افسردگی پرتاب میکند.
شما اشکال را از همسر خود میبینید و کم کم وی را فردی سربار،سرد، تکراری و خسته کننده می یابید.چون امکان بروز هم ندارید سر هیچ و پوچ کارتان به مشاجره میکشد.سرخوردگی از ازدواج به شما دست خواهد داد و در انتها زنها و مردها به خود حق می دهند که زیر آبی بروند!!چرا که همسرشان را عامل این مورد میدانند.آن دسته از زنها و مردها هم که پایبند ترند مجدداً شروع به خود ارضائی میکنند.این مورد قبل از ازدواج بدلیل کمبود رابطه جنسی اتفاق می افتد ولی بعد از ازدواج بدلیل عدم سیرابی روحی بوجود می آید.و فرد هم دلیلش را نمی داند.فرد خود را مریض قلمداد کرده و فکر میکند که توان جنسی اش تحلیل رفته و با خود ارضائی سعی در بردن لذت جنسی میکند زیراکه فکر میکند دیگر همسرش قادر به ارضاء روحی و جنسی وی نیست.
بهترین عامل برای تازه نگهداشتن طراوت جنسی این است که زمان را به عشق واگذار کنیم. در صورتیکه بگذارید علاقه و عشق باعث کشش گردد روح شما سریعاً آماده میگردد.بدانیدکه برای 2 نفر ، رابطه جنسی باید نهایت میزان ابراز علاقه به یکدیگر باشد و نه وظیفه زناشویی و یا عامل ارضاء جسمی.

همچنین بخوانید:راهنمای شروع رابطه جنسی و تجربه اوج لذت جنسی

شما باید برای پالایش روح و عشقتان از رابطه جنسی استفاده کنید و نه برای خلاص شدن از یک حالت فیزیکی.رابطه جنسی یک ابزار قدرتمند در خدمت روح برای ابراز علاقه میباشد نه یک وسیله برای ایجاد زنگ تفریح…پس بگذارید که کشش عشقی شما را وادار به ایجاد رابطه کند و نه فشار جسمی…در اینصورت در هیچ مقطعی همسرتان برای شما تکراری نخواهد شد و شما همیشه در یک آرامش روحی قرار خواهید داشت…

اما نکته مهمتر: برخی مواقع فشارها و مشکلات زندگی در خارج از خانه (چه برای زن و یا مرد)آنها را نیازمند یک رابطه عاطفی با جنس مخالف می کند. در این هنگام نوازش، لامسه، بوسه و… بسیار مناسب است.

نقاط تحریک پذیر زنان که باید آقایان بشناسند

دو نقطه در بدن زنان وجود دارند که در لذت جنسی زنان مهم اند. اگر مایلید همسرتان به اوج لذت جنسی برسد باید یاد بگیرید که نقاط تحریک پذیر بدن وی را تحریک کنید.

مهم‌ترین تفاوت در فرایندهای بین زن و مرد، به تفاوت در نوع محرک‌هایی که باعث ایجاد میل و برانگیختگی در آنها می‌شود، بازمی‌گردد.

مردها بیشتر به محرک‌های روانی و ذهنی حساسند در حالی که میل جنسی زنان به تحریک فیزیکی آنها به‌وسیله مرد وابسته است و از این رو زنان تمایل دارند قبل از شروع رابطه زناشویی نوازش شوند.به علاوه، برنحوه نوازش در پیش نوازی تاکید می شود، پیش نوازی نباید به صورت یک کار اجباری یا با عجله انجام شود. در واقع، پیش نوازش می تواند ساعت ها پیش از رابطه آغاز شود و هر دقیقه آن، زن را برای رسیدن به اوج لذت جنسی آماده تر می کند.

 • از فکرتان استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که برای زنان تحریک ذهنی به اندازه تحریک احساسی حائز اهمیت است. یک یادداشت عاشقانه، تماسی تحریک کننده از محل کار و دیگر موارد این چنینی می توانند منجر به فکر کردن خانم در مورد رابطه عاشقانه با شما گردند. شمع، گل های تازه، همچنین موسیقی ملایم، اتمسفری عاشقانه و احساسی ایجاد می کنند.
 • لطافت لمس کردن حتی پیش از آغاز شروع رابطه ، میل جنسی را ایجاد می کند. او را بغل کرده، دستش را بگیرید یا به رانهایش دست بزنید. رسیدن به اوج لذت جنسی در زنان بیشتر زمانی رخ می دهد که مثلاً در حال بوسیدن او هستید و دستانتان بخش های حساستری از بدنش را لمس می کند. (سینه ها نقاطی شهوانی هستند اما تنها نقاط نیستند! نوازش پشت و ران هایش را امتحان کرده یا انگشتان خود را در موهایش فرو کنید.)
 • بوسیدن برای پیش نوازشی عالی بوسیدن خیلی مهم است. کشف نقاطی جدید برای بوسیدن که تحریک کننده است برای همسرتان بسیار جالب است. برای شروع پشت گردن ، یا شانه هایش را ببوسید.
 • خوش صحبتی حین پیش نوازش صحبت کردن با او را فراموش نکنید. زنان تمایل بیشتری برای شنیدن دارند و اعتراف به اینکه همسرتان چه احساس خوبی به شما می دهد، احساس آزادی بیشتر برای لذت بردن و باز بودن به او می دهد.

دو نقطه در بدن زنان وجود دارند که در اوج گیری لذت زنان مهم اند. در صورتی که مایلید همسرتان به اوج لذت برسد باید یاد بگیرید که این نقاط بدن وی را تحریک کنید.

 • کلیتوریس این بخش کوچک دارای تراکم شدیدی از پایانه های عصبی است که در بخش بیرونی و بالایی واژن قرار دارد. کلیتوریس به وسیله تکه کوچکی از پوست به نام “کلاهک کلیتوریس ” پوشانده شده است که از تحریک دائمی آن جلوگیری می کند، بنابراین می توانید با لیس زدن یا لمس کردن، کلیتوریس را نوازش کنید. پس از تحریک شدن، کلاهک کلیتوریس به عقب رفته و کلیتوریس اندکی بلند می شود.
 •  نقطه “G” این نقطه تحریک کننده داخل واژن قرار گرفته است. دسته ای ازپایانه های عصبی در محدوده ای حدود پنج سانتی متر بالاتر از استخوان زهاری برروی دیواره داخلی و بالایی واژن قرار دارد. برای یافتن نقطه G، به آرامی انگشت خود را به داخل واژن فروبرده، سپس انگشت خود را به صورت حرکت ” بیا نزدیکتر” خم کنید. بدانید که برخی زنان دوست دارند نقطهG آنها به طور مستقیم نوازش شود، درحالیکه دیگران فشار کمتری در این نقطه را ترجیح می دهند. تکنیک های مختلف را امتحان کرده و از همسر خود بپرسید که کدام روش را بیشتر دوست دارد.

دانشیار دانشگاه شاهد در پایان خاطرنشان کرد: «محرکات ذهنی و روانی مرد برای رابطه جنسی می‌تواند شامل ظاهر فیزیکی، رنگ مو، نوع رفتارهای جنسی زن، لحن و کلام زن، بوی زن و… و البته تماس فیزیکی و…. باشد درحالی که تحریک جنسی در زنان قبل از دخول ضروری است و نباید فراموش کرد که هر زنی نقطه تحریک ویژه‌ای دارد که برای داشتن رابطه زناشویی موفق باید به آن توجه شود.

همچنین بخوانید: تغدیه مناسب و افزایش میل جنسی

تحریک حواس پنجگانه در رابطه جنسی

رابطه جنسی که در اون همه حواس پنجگانه تحریک و برانگیخته بشه، میتونه زن و شوهر رو از نظر عاطفی و احساسی بهم نزدیک و نزدیکتر و دلبسته تر بکنه و باز همین چرخه ادامه دار میشه و باعث رابطه جنسی لذت بخش تر میشه

تحریک حواس پنجگانه در رابطه
تحریک حواس پنجگانه در رابطه
 • تحریک حس بینایی :
  خب اگه شما یک خانوم هستید، خوشبختانه امکانات و انتخاب های زیادی دارید که باش براحتی میتونید یه مرد رو از پا دربیارید!!!
  خیلی مطلب در این مورد هست و دیگه لزومی به تکرار نیست . فقط یادتون باشه مردها تنوع طلبن، پس اول با آزمون و خطا پی ببرید که همسرتون مثلا با چه مدل لباس و رنگ پوشش ، مدل مو و رنگ مو ، آرایش صورت و… بیشتر تحریک میشه بعدش کم کم ظاهر و استایل متفاوت تری رو براش رونمایی کنید تا بتدریج ازتون دلزده نشه!
  اما اگه شما یک مرد هستید این امکانات رو دارید که باش میتونید خانوم تون رو از لحاظ بینایی برانگیخته بکنید موی بدن، البته حتما سلایق متفاوته ولی کلا موی ورت ( ریش یا ته ریش یا گاهی شش تیغه، بسته به سلیقه همسرتان ) ، موی قفسه سینه مرد ، موی دست و پای مرد برای تحریک حس بینایی یک خانوم مفیدند پس آقایون لطفا موهای بدنتون رو کاملا از بین نبرید یا اگه خیلی پرمو هستید و اذیت میشید حداقل خیلی ملایم کوتاه و مرتب شون بکنید
  وضعیت بدنی یعنی اگه خیلی چاق یا خیلی لاغر هستید وقت و انرژی بذارید و بدنی عضلانی، ورزیده بسازید هرچند خانوم ها برخلاف ما مردها خیلی انعطاف پذیرند و براحتی از ظواهر میگذرن ولی اینو بدونید که بازوی توپر و قوی مرد ، سینه ستبر مرد ، قامت راست و خوش استیل مرد امتیازهای بصری ویژه ای هستند که باعث جذابیت بیشتر شما درنظر یک خانوم می شوند
  دوستان رعایت موارد بالا باعث میشه که یک خانوم در کنار جسم زمخت و مردانه شما احساس زنانگیش رو کشف بکنه و لذت ببره، به همین سادگی!
تحریک حس شنوایی در رابطه جنسی
تحریک حس شنوایی در رابطه جنسی
 • تحریک حس شنوایی
  متاسفانه سکوت مطلق و نبود رابطه کلامی بین زن و شوهرها خصوصاااا در حین رابطه جنسی خیلی شایع و این شکل از رابطه اصلا خوب نیست و مثل سم کشنده ای میمونه که بتدریج اثر مهلکش رو نشون میده!
  رابطه کلامی بین زن و شوهر برای تجربه یه رابطه موفق تقسیم میشه به رابطه کلامی قبل از رابطه جنسی ، حین رابطه جنسی ، بعد از رابطه جنسی اما مهمترین قسمتش رابطه کلامی حین سک.سه که باعث تحریک و برانگیختگی حس شنوایی مرد و زن میشه
  شما چه خانوم باشید چه آقا حتما حتمااا بایستی بهانه هایی مثل این که خجالت میکشم ، روم نمیشه و نمیتونم! ، بلد نیستم و نمیدونم چی بگم!؟ ، غرور دارم و میترسم کوچیک بشم ، اگه این حرف ها رو بزنم، خانومم یا شوهرم درموردم چی فکر میکنه!؟ و… یکبار برای همیشه کنار بذارید خودتون رو کاملا رهااا بکنید و حین رابطه جنسی تون حرف های داغ و رکیک جنسی رو که همیشه دوست داشتید به زبان بیارید و نیاوردید! یا حرف هایی که فقط و فقط همون لحظه از درونتون میجوشه و به ذهنتون میرسه رو به همسرتون بگید و سورپرایزش و شایدم دیووونه ش بکنید مثلا اگه یک خانوم هستید با این الفاظ و صداها حس شنوایی همسرتون رو تحریک و داغش بکنید : آه و ناله خصوصا ملتمسانه ، اسم بردن از نام واقعی آلت ( نه اسم کودکانه آلت ) طوریکه همسرتون حس بکنه خیلی خواستار و مجذوبش شدید!
  تعریف و تمجید از نماد مردانگیش ، درخواست و اظهار نیاز برای ادامه رابطه جنسی مثلا باز هم می خوام و …
  اگه شما یک مرد هستید:
  از زیبایی ها و جذابیت های بدنش ( از نوک پاش تا موهای سرش) بگید، عاشقتم ، دوستت دارم اونم با حرص و ولع زیاااد ، بش بگید که دوست دارید باش چیکارا بکنید. هرچی حرف ها جنسی تر و جسورانه تر باشه بهتره،دنبال اجازه گرفتن نباشید بهتره محکم عمل کنید گاهی هم غافلگیرانه ، همزمان با دخول از حس و حال تون بش بگید هرچی داغ تر و بیشرمانه تر، بهتر ، مثلا چقد… داغه، گرم و نرمه ، دوست دارم تا ت.ه.ش فرو کنم و یا …
  یا گاهی همزمان با عمل جنسی که انجام میدید ازش بپرسید دارید چیکار یا چیکارا باش میکنید؟
  اینطوری همسرتون فقط شنونده نیس و وارد بازی میشه و کم کم با پرسش های بیشتر و داغ تر شما، هم ترغیب میشه و هم کم کم روش بازتر میشه حتی شاید از شمام جلوتر بیفته!
تحریک حس چشایی در رابطه جنسی
تحریک حس چشایی در رابطه جنسی
 • تحریک حس چشایی
  خب مسلما بوسیدن و لب گرفتن از لب های عاشق و معشوقه میتونه خوشایندترین حس چشایی باشه که هر مرد و زنی در طول عمرش تجربه ش میکنه حتی گفته شده اولین بوسیدن و لب گرفتن خیلی خیلی مهمه طوریکه اگه زن و مرد بعد از اولین تجربه شون بازم میل و رغبت زیادی برای تکرار این تجربه داشته باشند میتونه نشانه خوبی باشه
  برای ادامه رابطه شون طوریکه میتونه باعث میل و تمایل بیشتر یا عدم تمایل فرد به ادامه رابطه بشه!
  همینطور اگه با رابطه دهانی مشکلی نداشته باشید (بشرط رعایت اصول بهداشتی)
  لیسیدن، مکیدن و خوردن اندام جنسی کسی که صمیمانه دوستش دارید هم میتونه حس خوشایندی برای شما بهمراه داشته باشه خصوصاااا که می بینید با این عمل شما همسرتون به مرز اوج خوشی و لذت جنسی میرسه
تحریک حس بویایی در رابطه جنسی
تحریک حس بویایی در رابطه جنسی
 • تحریک حس بویایی 
  این ثابت شده که بدن یه مرد ( با رعایت اصول بهداشتی) رایحه و بوی خاصی داره که برای هر زنی خوشاینده و حس بویایی ش رو تحریک و برانگیخته میکنه
  رایحه و بوی بدن مرد در این قسمت ها قابل حس هستند : قفسه سینه مرد ، بازوهای مرد ، بیضه های مرد ( توجه :خانوم هایی که با رابطه دهانی راحت نیستن حداقل خودشون رو از حس بویایی تحریک کننده این ناحیه محروم نکنند!) پس آقایون پیش و بعد از رابطه جنسی تون، همسرتون رو در آغوش بگیرید و سرش رو روی سینه تون یا روی بازو هاتون بذارید تا رایحه و بوی بدن شما رو حس بکنه و بیادش بمونه ، شک نکنید که اینطوری بیشتر و بیشتر دلبسته تون میشه!
  بیضه ها کارخانه اسپرم سازی یک مرد هستند و بخاطر فعل و انفعالات شیمیایی و فعالیت جنسی که در اونها انجام میشه معمولا بو و رایحه خاصی از خودشون منتشر میکنند که میتونه حس بویایی یک خانوم رو تحریک و برانگیخته بکنه
  چه کارهایی باید انجام بدیم تا رایحه و بوی بدنمون خاص و جذاب باشه!؟
  زود به زود استحمام بکنید، لباس زیر از جنس نخی یا پنبه ای بپوشید یا حتی گاهی شبها بدون لباس زیر بخوابید تا اندام جنسی تون براحتی نفس بکشه! ، اندام جنسی تون رو با شوینده های معطر نشورید بجاش میتونید از ژل بهداشتی مخصوص استفاده بکنید موهای زاید دور آلت و روی بیضه هاتون رو بزنید ، آلت تون رو با آب ولرم بشورید نه خیلی داغ و نه خیلی سرد ، سبزیجات تازه و معطر مثل ریحان حتما بخورید چون روی بوی بدن و حتی بوی تعریق تون تاثیر گذاره ، آب زیاد بنوشید همینطور عرقیات خوشبو و مفیدی مثل عرق بهار نارنج ، تا می تونید از خوردن غذاهای سرخ کردنی و فست فودها پرهیز بکنید چون بشدت باعث بدبویی بو و رایحه بدنتون میشند
تحریک حس لامسه در روابط زناشویی
تحریک حس لامسه در روابط زناشویی
 • تحریک حس لامسه
  معمولا اینطور برداشت میشه که فقط وظیفه مرد هست که در رابطه جنسی حس لامسه خانوم رو تحریک و برانگیخته بکنه درحالیکه خانوم هم میتونه اینکار رو برای همسرش انجام بده
  اما نکته قابل توجه اینه که اگه در رابطه جنسی حس بینایی خاموش و غیرفعال بشه اونوقت حس و لذتی که از حس لامسه درک میشه خیلی قویتر و لذت بخش تر میشه!
  راهکارش چیه؟
  اگه شما یک مرد هستید میتونید با یک چشم بند مخصوص خواب یا روسری یا یه پارچه نرم چشم های همسرتون رو ببینید اینطوری همسرتون در موقعیتی قرار میگیره که هم نمیتونه تشخیص بده شما میخواید چیکار باش بکنید پس براش هیجان انگیزه ، هم اینکه اینطوری با حس بینایی خاموش همه حواس و دقتش متمرکز میشه روی لمس ها و نوازش هایی که شما براش انجام میدید حالا این شما هستید که میتونید غافلگیرانه ، نرم و آروم یا بافشار و محکم ، با ملایمت یا با کمی درد ، بدنش و اندام جنسیش رو لمس و تحریک بکنید ،حتی میتونید دونفری چشم بند بزنید و با چاشنی شیطنت جنسی همدیگه رو لمس و نوازش بکنید ، مطمئنا اینطوری حس متفاوت تری رو تجربه خواهید کرد

  • یا اینکه درحالیکه بدنتون بخاطر فعالیت بدنی زیاد گرم و داغ شده همسرتون رو محکم در آغوش بگیرید تا حس گرما و فشار رو همزمان با هم درک بکنه
  •  یا اینکه تکه های یخ کوچیک رو روی بدنش سر بدید تا حس سرما همراه با عشق بازی رو درک بکنه
   البته ماساژ جنسی قبل از رابطه و مقاربت بسیار تحریک کنده و لذت بخش است
( رای: 2 امتیاز: 4.5 )

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

 1. باسلام و وقت بخیر بنده بعد از هر بار رابطه ی نزدیک باهمسرم از طریق الت ارضاع نمیشم و از طریق انگشت ارضا میشم میخام بدونم باتوجه ب مشکل من و نزدیکی جهت بارداری اگر بعداز ریختن مایع منی در رحم و سپس ارضاع شدن من باانگشت توسط همسرم آیا مقدار منی ک دررحم من ریخته شده دچار مشکل میشود؟امکان دارد ک بارور شدن دچار مشکل شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.