زناشویی

تحریک پذیرترین نقاط بدن زنان در رابطه جنسی

کدام نقاط بدن زن تحریک پذیر است؟

برای بسیاری از زنان این سوال مطرح می شود که مردان چطور می توانند به سرعت تحریک شوند و رابطه جنسی داشته باشند؟

پاسخ این سوال این است که بدن زنان نقاط حساس متفاوتی نسبت به بدن مردان دارد. بنابراین پیدا کردن نقاط تحریک پذیر بدن زنان می تواند کشش آن ها را به رابطه جنسی بیشتر کند. اما کدام بخش بدن زنان حساس تراست؟

سینه ها
توصیه می شود در طول رابطه جنسی، قبل از دست زدن به نوک پستان شریک جنسیتان، به بافت های اطراف آن توجه کنید. این محیط غنی از رشته های عصبی است که می تواند ذهن را تحریک کند. درمانگر جنسی، دکتر کری گروو Kerrie Grow McLean می گوید که باید از این تکنیک به آرامی استفاده کنید. نوک پستان حاوی گیرنده هایی حسی فراوانی است. این گیرنده ها سلول هایی هستند که به محرک های متنوع مانند اصطکاک پیراهن یا رطوبت زبان واکنش نشان می دهند. هر چه لمس نواحی اطراف نوک پستان طولانی تر باشد، تحریک شدیدتر خواهد شد.

Image result for کدام نقاط بدن زن تحریک پذیراست؟

صورت
مغز زنان در زمان ارگاسم کاملا خاموش می شود. برای کمک به روند از مدار خارج کردن مغز بهتر است نواحی خاصی از صورت مانند منطقه بین ابروها و شقیقه ها به آرامی و با انگشت شست ماساژ داده شود. لب ها نیز یکی از اعضای صورت هستند که در طول رابطه جنسی زیاد تحریک می شوند. یادتان نرود که وقتی بدن تحریک می شود، ماهیچه هایی که فک را بسته نگه می دارند شل می شوند.

گوش ها
این بخش از بدن زنان به دو شکل جسمی و ذهنی تحریک می شوند. بنابراین توصیه می شد که لبه های گوش را با کمک انگشت شست و سبابه ماساژ دهید و سپس دست ها را به پشت سر بکشید. در این بین از لاله گوش غافل نشوید. حتی می توانید لبه های خارجی گوش را با نوک بینی نیز لمس کنید. گوش به قدری حساس است که فقط شنیدن نفس کشیدن طرف مقابل از طریق این اندام می تواند باعث تحریک شود.

گردن
تماس لب ها با نواحی بین گلو و چانه می تواند زنان را به شدت تحریک کند. در این روند گیرنده های حسی درگیر شده و پاسخ احساسی به وجود می آورند.

لب ها
بوسیدن لب ها اولین گام برای تحریک سایر نقاط بدن زنان است. اگر دهانتان بوی مطبوعی بدهد، مغز شریک جنسیتان بیشتر تحریک می شود. جالب است بدانید که لب بالا در زنان حساس تر از لب پایین است.

انگشتان
تراکم گیرنده های حسی در کف دست و انگشتان به شدت زیاد است. جالب است بدانید که این گیرنده ها، حس لامسه را بهتر از حس دردی که بر اثر فشار به انگشتان وارد می شوند، به مغز منتقل می کنند. بنابراین لمس کردن آرام انگشتان دست راهی برای تحریک همسرتان است.

ساعد
قسمت داخلی مچ دست به درجه حرارت بسیار حساس است. سعی کنید که مچ دست شریک جنسیتان را ابتدا خیس کرده و سپس با دمیدن به آن، این نقطه را سرد کنید. در این بخش از بدن گیرنده های مخصوصی برای تشخیص تفاوت دما طراحی شده است.

پشت زانوها
بسیاری از زنان، ترجیح می دهند که برای شروع رابطه جنسی خود، از این نقطه حساس تحریک شوند. فقط کافی است که با ۳ انگشت ابتدایی پاها به آرامی پوست پشت زانو را لمس کنید. یادتان نرود که باید آرام این کار را انجام دهید. لمس شدید می تواند باعث کاهش عملکرد گیرنده های عصبی حساس به فشار که در پوست واقع شده اند، شود.

کمر
عضلات بین دو تیغه شانه و ستون فقرات محلی خوبی برای تحریک جنسی زنان است. حرکت انگشتان دست روی این بخش از بدن باعث می شود اعصاب این ناحیه حساس تر شوند. در هنگام رابطه جنسی، برای به تاخیر انداختن ارگاسم، کمر را ماساژ دهید.

Image result for کدام نقاط بدن زن تحریک پذیراست؟پاها
بخش داخلی ران به سمت واژن، محل حساسی برای زنان است. برخورد نوک انگشتان دست به این نواحی می تواند به شدت زنان را تحریک کند. این کار حس متفاوتی به شریک جنسیتان می دهد.

در ویمگز بخوانید :  کلیپ تبریک ولنتاین با حرف W انگلیسی

مغز

مغز مرکزی ترین قسمت حساس در بدن زنان است. اگر حال مغز خوب نباشد، مانند زمانی که مغز خسته است، بقیه بدن توانایی لازم برای انجام رابطه جنسی را ندارند. بنابراین سعی کنید قبل از برقراری رابطه جنسی، همسرتان را از نظر ذهنی آماده کنید. به گفته دکتر اسکایلر، متخصص سکس درمانی در کلرادو، رابطه جنسی واقعی زمانی ایجاد می شود که قبل از رابطه فیزیکی، ذهن دو طرف با هم ارتباط برقرار کنند.

به این مطلب امتیاز دهید :
( رای: 1 امتیاز: 1 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.