فال و طالع بینیکلیپ تبریک تولد

پیشگویی سال 1399برای متولدین 6 ماه اول سال

طالع بینی برای 6 ماه اول سال 99

طالع بینی برای 6 ماه اول سال 99

در فال سال ۹۹ برای شما فروردین ماهی های عزیز سالی سرشار از پستی و بلندی پیش بینی شده است همچنین با نتایج مختلفی هم روبرو خواهید شد. ممکن است احساس کنید که زندگی شما دچار یک سری ناراحتی ها شده است، زیرا که فرصت هایی برای مشکلات مالی شما فراهم می شود و یا توسط اشخاص دیگر مورد انتقاد قرار می گیرید.

اگر برای خود برنامه های طولانی مدت دارید و مدت زمان زیادی است که صبر کرده اید در بخش دوم سال به نتایج بسیار عالی در ماه های مرداد تا آذر دست پیدا خواهید کرد.

امسال باید از ریسک کردن های مالی اجتناب کنید. زیرا زمان خوبی برای انجام این کار نمی باشد. زمان خود را آزاد کنید و به پیاده روی بپردازید . امسال به شما توصیه می شود که بیشتر مواظب سلامتی تان باشید و رژیم غذایی مناسب بگیرید و حرکات یوگا را هر روز انجام دهید.

در طالع بینی میلادی 2020 شما پیش بینی می شود که زندگی خانوادگی و مسائل مربوط به عشق و احساسات تان مانند یک گل زیبا در باغ شکوفا خواهد شد. امسال موفق خواهید شد که کارهایی را انجام دهید که سال پیش ناتمام مانده است و سالی لذت بخش برای شما خواهد بود. امسال تصمیم می گیرید که سخت کار کنید مخصوصا در حیطه آموزش و پرورش، اما طبق گفته های گانش باید بیشتر احتیاط کنید. اعتماد به نفسی که دارید باعث افزایش کارایی شما در این سال خواهد شد. سطح اعتماد بنفس زیادی دارید که باعث می شود به موفقیت های زیادی در سال 99 دست پیدا کنید.

در آخر بر اساس فال سال ۹۹ خود همیشه به خود بگویید در طول این سال ها افت و خیزهای زیادی داشته ام ، اما امسال پیشرفت چشمگیری خواهم داشت. به یاد داشته باشید که سخت کار کردن مزایای زیادی نیز دارد!

🧡 فال سالانه عاطفی شما : در طی سال جاری سوء تفاهم هایی با شریک زندگی خود خواهید داشت. همه ی دعواهای شما به خاطر مسائل غیر مهم خواهد بود که بعد شما از آن پشیمان خواهید شد.

فال سالانه 99 متولدین اردیبهشت

متولدین اردیبهشت ماه

مطابق فالنامه سال 99 دو ملاقات مهم خواهید داشت که یکی در مورد مسائل تحصیلی و شغلی است و دیگری درمورد زندگی آینده تان. همچنین در اوایل سال ۱۳۹۹ ممکن است از طرف دوست یا برخی افراد نزدیک، مشکلاتی برای تان ایجاد شود.

همچنین در فال سال ۹۹ شما آمده است که بهتر است زیاد اهل تظاهر نباشید ؛ بگذارید اطرافیان شما حقایق را ببینند با این اوصاف شما را بیشتر دوست خواهند داشت و موفق تر از گذشته خواهید بود.

در سال های گذشته همیشه لحظاتی داشته اید که دچار استرس و اضطراب شده اید. یان مشکل ریشه در عدم اعتماد به نفس شما دارد. اگر در سال 2020 میلادی سعی نکنید که این مشکل خود را بر طرف نکنید دچار دردسرهای زیادی خواهید شد که می تواند فرصت های زیادی را از شما بگیرد.

در سال ۹۹ آهسته پیش بروید و بنیادی ایجاد کنید که به اندازه کافی مستحکم باشد که تا آخرین زمان همینجور باقی بماند. سعی کنید روابط خود را با خود خدا قوی تر کنید. زیرا تنها اوست که می تواند به شما کمک کند. مطمئن باشید که نگاه و لطف پروردگار شامل حال شما شده و درهای رحمت به رویتان باز خواهد شد.

در سال موش قبل از آغاز یک پروژه بهتر است مطمئن باشید که تمام ابزار و تجهیزات را فراهم و مهیا کرده اید سپس قبل از اینکه شروع به کار کنید بیندیشید و مطمئن شوید که همه جوانب کار را در نظر گرفته‌اید. اگر قبل از هر کاری اول وظایفی که در خانه دارید را انجام دهید خود و دیگران را از یک دردسر و گرفتاری بزرگ نجات داده‌اید. برای سلامتی، فعالیت در فضای باز و در هوای تمیز و خوب برایتان مناسب خواهد بود. می توانید هر هفته یک بار قدرت خود را بازیابی کنید.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : در سال 99 زندگی متفاوتی خواهید داشت. طبق اخترشناسی ازدواج شما امسال سرپرست خوبی برای خانواده خواهید بود. در این سال شادی ترین لحظه ها را تجربه خواهید کرد. مطمئناً از شریک زندگی خود خبر خوبی خواهید گرفت.

طالع بینی میلادی 2020 متولدین خرداد

متولدین خرداد ماه

با کمک خدا و سعی و تلاش خودتان سال ۹۹ برای شما در مسیر زندگی شغلی و شخصی تان موفق خواهد بود. بر طبق فال سالانه شما در سه ماهه اول سال در زمینه مراودات شانس خوبی خواهید داشت. نیمه اول سال نقطه عطفی برایتان خواهد بود. اما شما الان باید سخت کار کنید تا سطح زندگی عادی تان را حفظ کنید. سه ماه آخر سال به نفع آنهایی که هنوز همسر ندارند می باشد 😁. در این سال تغییرات زیادی در شغلتان ایجاد می شود. پارسال سخت کار می کردید و صبورانه انتظار می کشیدید و امسال بالاخره پاداش دریافت خواهید کرد. طالع بینی 99 می گوید که بهترین فصل برای شما پاییز پایدار، خواهد بود.

در سه ماهه سوم سال افتی پدید می آید. کسی درصدد سرقت خوشبختی شماست. از مشکلات فرار نکنید و با آنها روبرو شوید. زمانی که با افراد خائن نسبت به خود، مواجه می شوید خواهید دید قدرتمند تر از آن چیزی که فکر می کنید هستید.

به سراغ وجدانتان بروید و مطالب را بازگو کنید. عشق نزدیک تر از آن چیزی است که فکر می کنید. طبق طالع بینی امسال مجردها شانس بزرگی برای ملاقات با دلبر خود در این دوره خواهند داشت و آنهایی که در این مراودات هستند، دوباره به استقبال صلح و آرامش شان می روند.

شما از رقیبان خود هیچ چیز کمتر ندارید و با تصمیماتی عقلانی موفق خواهید شد پس آهسته پیش بروید و بنیادی ایجاد کنید که به اندازه کافی مستحکم باشد که تا آخرین زمان همینجور باقی بماند. به دلتان بد راه ندهید و به خدا توکل کنید و مطمئن باشید خداوند شما را همراهی خواهد کرد.

در سال 99 سعی کنید یک اخلاق بسیار خوب به ویژگی های شخصیتی تان اضافه کنید. مثلا به جای اینکه سعی کنید حق را به جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید آرام بگیرید و از درگیر شدن در یک جنگ لفظی اجتناب کنید.

تا قبل از پایان سال اهداف مالی و حرفه ای خود را اجرایی کنید و در این زمینه هیچ چیز را به تعویق نیاندازید. اگر شما در محیط کار در همه روابط خود دچار مشکل هستید،مطمئن باشید که روابط شما با همه خوب خواهد شد. تمایل به کشف افق های جدید و چشم اندازهای بهتر از سال جاری برایتان به دست می آید.

در آخر اینکه در فال سال ۹۹ شما پیش بینی شده است که از انرژی های ستاره ای خوب امسال بهره مند خواهید شد بنابراین، می توانید، با آرامش، آینده خود را بسازید و حفظ کنید.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : در سال 99 شما قبل از ازدواج شانس ملاقات چندین باره با شریک زندگی خود را خواهید داشت. علاوه بر این ، شما با شریک زندگی خود دوستی خوبی خواهید داشت و به دنبال ازدواج خود خواهید بود.

فال سال ۹۹ برای تیر ماهی ها

متولدین تیر ماه

در فال سالانه میلادی 2020 شما تیرماهی عزیز آمده است که امسال برای شما سالی پرمشغله اما ثمربخش خواهد بود. برنامه شلوغی خواهید داشت، اما این شلوغی از سرعت شما کم نخواهد کرد. برعکس، هرچه بیشتر کار می کنید انرژی بیشتری هم می گیرید. شما اغلب اجازه می‌دهید که فلسفه بافی بر شعور عادی تان برتری پیدا کند ولی این کار می‌تواند در سال 99 شما را به دردسر بیندازد ؛ فکر و گمان می‌تواند مفید و سازنده باشد اما ممکن است شما را از مسیرتان منحرف کنند ، تفاوت‌هایی که با دیگران دارید را تقویت کنید و در پی این نباشید که خود را همرنگ جماعت کنید.

شما با استفاده از استعداد و تجربه خود ممکن است احساس خوبی در دیگران در محل کار ایجاد کنید. بر اساس فال و طالع بینی سال 1399 امسال رشد کسب و کار شما بسیار مطلوب خواهد بود و در واقع این هم زمانی است که شما ممکن است در مورد بازسازی درونی خود کارهایی انجام دهید. مطمئن باشید در سال پیش رو شما قدرت خود را بدست می آورید و هر چیزی که شما همیشه می خواستید و در طلب آن بودید را بدست می آورید.

متاسفانه امسال در زندگی عاطفی تان چیز زیادی رخ نخواهد داد. اگر مجرد هستید شانس زیادی برای آشنایی با کسی که دوستش داشته باشید را نخواهید داشت و ممکن است گیر آدم نادرستی بیافتید. حتی ممکن است کسی که در قلب خود دوستش دارید و از عشق شما بی خبر است با شخص دیگری ازدواج کند.

در طرف مقابل اما متاهل ها اوضاع تقریبا ثبات خود را حفظ خواهد کرد به شرطی که از کاه کوه نسازید و سر مسائل کوچک با همسرتان بحث نکنید. تا جای ممکن سعی کنید خودتان را به همسرتان نزدیک کنید و صمیمیتتان را افزایش دهید.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : در فال شما آمده است که ممکن است تأثیرات مثبت و منفی در زندگی متاهلی خود داشته باشید. طبق گزارش پیش بینی ازدواج ممکن است با همسرتان سوء تفاهم هایی داشته باشید.با آرام بودن و داشتن روابط خوب با همسرتان از نزاع های ناخواسته جلوگیری کنید. برای هر مسئله ای وحشت نکنید ، با شریک زندگی خود صحبت کنید تا همه مشکلات به خوبی حل شوند.

فال امسال متولدین مرداد

متولدین مرداد ماه

در آغاز سال 99 ، انرژی خوب و مثبت زیادی را دریافت خواهید کرد. در طالع بینی شما آمده است که سرسختی و پافشاری، شما را در رسیدن به اهداف کاری تان به جلو پیش می برد. شما درست از توانایی های خودتان استفاده نمیکنید زیر صحیح است که شما یک رهبر بسیار خوبی هستید، اما متاسفانه خیلی “سرمست” موفقیت های خود می شوید و به ریاست بازی کشیده می شوید ، سعی کنید این رفتار خود را تصحیح کنید تا پیشرفت بیشتری داشته باشید.

سال جدید ممکن است یکی از دگرگون کننده‌ترین سال‌های دهه‌های اخیر زندگی شما باشد.  در سال جدید به هر کاری متوسل خواهید شد تا راه و روش خود را پیاده کرده و به هدف‌تان دست پیدا کنید.

طالع بینی سال جدید می گوید که اگر خانم هستید امسال در تلاش باشید که عادت غیبت کردن را سریعا کنار بگذارید چرا که دعواهای ناخوشایندی برای شما به همراه خواهد داشت. اگر کسی رازی را با شما در میان گذاشت، سعی کنید رازدار باشید و ذهن خودتان را زیاد درگیر آن نکنید.

فصل پاییز می تواند برای شما سرنوشت ساز باشد پس باید به روابط فردی اهمیت بدهید و لجباز نباشید. می توانید مشکلات را با سازش به آسانی حل کنید. به یاد داشته باشید که یک هدیه کوچک مثل گل رز می تواند هر کسی را خوشحال کند. امسال بیشتر به شرایط فیزیکی و بدنی خود اهمیت بدهید ، زمان مناسبی برای ورزش کردن است. بدن و ایمنی شما هر دو تقویت خواهند شد.

در پایان سال 1399، انرژی شما کمی کم خواهد شد و می توانید خستگی را در خود به راحتی احساس کنید. به گونه ای که انگار نزدیک است به خواب زمستانی بروید. شروع به بدتر شدن در کار و حرفه خود می کنید، اما بعد از این سال شلوغ، این ها طبیعی است و لازم نیست نگران باشید.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : در سال 99 زندگی عاطفی شما بیشتر از هر زمان دیگری به نحوه برخورد شما به همسرتان بستگی خواهید داشت. درست است که شما سرپرست خوبی برای فرزندانتان هستید اما سعی کنید در زمینه برخورد با همسرتان نیز پیشرفت هایی داشته باشید.

فال سال ۹۹ متولدین شهریور

متولدین شهریور ماه

امسال بالاخره تسلیم تغییرات جدید می شوید با کمال تعجب شروع به خواندن کتابهای شعر و سرودن شعر خواهید کرد. در طالع بینی شما آمده است که در مرداد و آذر باید بیشتر مراقب باشید و موقع امضای هر کاغذی دقت زیادی به خرج دهید.

اگر خانم هستید امسال بسیار مراقب چرب زبانها و ظواهر فریبنده ی افراد باشید. هر کار بدون مشورتی که انجام دهید قطعا عواقب آن تا پایان عمر با شما خواهد بود. افراد جدیدی سر راهتان قرار می گیرند که جاذبه ی زیادی دارند و پیشنهادهای عجیب و غریبی را مطرح می سازند. دقت کنید جاذبه ی این پیشنهادها در دراز مدت از بین می رود. اگر متاهل هستید مراقب حال همسرتان باشید مخصوصا اگر متولد خرداد باشد او گاهی عصبانی می شود و بی خود بهانه می گیرد و رفتارهای بدی از خود نشان می دهد نگران نباشید این ها گذرا است و به مرور حل خواهد شد.

با فرا رسیدن فصل بهار دیگر تصمیمات مهم را به تاخیر نیندازید. اگر آخرین مهلت را از دست دهید، تاوان آن می تواند شغل شما باشد. تمرکز کنید و اطلاعات شخصی خود را با کسانی که مورد اعتماد شما نیستند در میان نگذارید زیرا ممکن است آسیب ببینید.

با توجه به فال سال ۹۹ شما بهتر است که سعی کنید هم به خانواده و هم به دوستان بفهمانید که چقدر به آنها احترام می گذارید و می توانند بر روی شما حساب باز کنند. طالع بینی شما را نصیحت می کند که از دوست محبوب و صمیمی خود قدردانی کنید و خودخواه نباشید.

در آخر همه چیز برای شما به خوبی و خوشی خواهد گذشت در صورتی که در درگیریهای کاری ، شغلی و دعوائی دخالت نداشته باشید و یا آنها را ایجاد نکنید که در اینصورت گرفتار خواهید شد. همیشه یاد خدا را به خاطر داشته باشید و تنها از او کمک و یاری بخواهید.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : شما باید در طول این سال با همسرتان آرام و مهربان باشید. پیش بینی های اخترشناسی ازدواج در سال 2020 می گوید که زندگی زناشویی شما تا فروردین ۹۹ بسیار شاد خواهد بود. اما ممکن است بعد از گذشتن از ماه فروردین در ماه مهر با مشکلاتی روبرو شوید.

تعداد روز‌های تعطیل سال 99 - ایران اکونومیست

( رای: 0 امتیاز: 0 )

از طريق
مطالب مرتبط
منبع
طالع بینی همه ماه هاکلیپهایطالع بینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.