فال و طالع بینیکلیپ تبریک تولد

پیشگویی سال 1399 برای متولدین 6 ماه دوم سال

طالع بینی سال 99 برای 6 ماه دوم سال

طالع بینی سال جدید متولدین مهر

متولدین مهر ماه

در فال سالانه شما آمده است که امسال با اقوام نزدیک خود اختلاف پیدا می کنید و آنها را ترک می کنید. سعی کنید با تفکر صحیح به رفع موانع و اختلافات بپردازید. گوش به حرف و شایعات و بدگوییها ندهید. به دیگران حرفهای نیش دار و طعنه آمیز نزنید. با کلام دلنشین می توانید دیگران را به سوی خود جلب کنید و به تقویت عشق و محبت بپردازید. علاوه بر این روی این موضوع کار کنید که همیشه خشم خود را کنترل کنید و کمی خونسرد باشید. تغییرات در خانه و یا یک حرکت و یا تغییر در ساختار خانواده نیز پیش بینی می شود. به هر صورت این اتفاق خواهد افتاد پس برای آن آماده باشید.

در فال و طالع بینی سالانه 99 شما آمده است که برخی از چهره های گذشته دوباره به زندگی شما باز خواهند گشت و زندگی شما باز هم با چیزهای فراموش شده و قدیمی روبرو خواهد شد. با نگرش مثبت و چشم انداز تازه به زندگی در این سال شاهد به ارمغان آمدن پاداشهای بسیاری برای خود خواهید بود.

از نظر پولی خیلی بسیار حسابگر هستید و این سال نیز از این نظر هیچ تفاوتی با قبل از خود نخواهید داشت. برای دستیابی به منابع جدید مالی برنامه های خود را توسعه دهید اما یادگیری لذت بردن از زندگی هم نیاز به زمان دارد. خبرهای بسیار شگفت انگیزی در سال 99 خواهید داشت. مراقب نخستین گام های خود باشید. سال قبل خجالتی و سست بودید اما امسال نه مطمئنا گاهی از خودتان می پرسید چگونه ممکن است که در این موقعیت باشید و در موقعیت دیگر نه.

نیمه سال نقطه عطفی برایتان خواهد بود. شما الآن باید سخت کار کنید تا سطح زندگی عادی تان را حفظ کنید. پاییز و زمستان زمان های مناسبی برای مسافرت و ریکاوری هستند. شما موفقیت شغلی را جشن خواهید گرفت و خبرهای خوشایند خانوادگی تان را دنبال خواهید کرد.

در اواخر سال موش ممکن است رکود اقتصادی پیش بیاید اگر احساس خسارت کردید از دوستتان بخواهید به شما مشاوره بدهد. همچنین هرگز فراموش نکنید که همیشه اول از خداوند بخواهید که کمکتان کند. تا قبل از پایان سال اهداف مالی و حرفه ای خود را اجرایی کنید و در این زمینه هیچ چیز را به تعویق نیندازید.

در آخر به یاد داشته باشید که بهتر است شما به شریک زندگیتان آزادی بیشتری در زندگی بدهید.مطمئن باشید این رفتار و جذابیت منحصر به فرد شما مجددا روابط شما را به حالت مطلوب قبل باز می گرداند.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : زندگی شما وارد مراحل پیچیده ای خواهد شد. همسرتان از دست شما بسیار عصبی می باشد سعی کنید که شادی را به شریک زندگی خود برگردانید آنگاه خواهید دید که همه چیز خود به خود خوب خواهد شد.

فال سال ۹۹ متولدین آبان

متولدین آبان ماه

سال نود و نه برای شما سالی همراه با الهام گرفتن از همه چیزهای جدید و دنیای اطراف شما می باشد. در طالع بینی سالانه شما آمده است که مسافرت های خارجی برای شما در پیش می باشد که این ممکن است بخاطر شغل شما یا فقط یک مسافرت تفریحی به منظور تفریح کردن با دوستان و خانواده باشد.فداکاری شما در این سال به تقویت روابط فعلی و ایجاد برخی تنش ها و حسادتها منجر می شود. اینها همه می توانند چالشهای امسال شما باشند اما یکی از وعده های امسال برای شما رشد درونی و بلند مدت شما و پاداش هاست.

در طالع بینی سالانه شما دیده می شود که امکان دارد یک پیشنهاد ازدواج داشته باشید که از یک رابطه پرشور و انرژی خاص می گردد که سراسر عشق است. امسال زمانی است که شما نیاز دارید که به شدت مراقب امور عاطفی خود باشید و توجه کنید. درست است که سال گذشته برای شما خیلی خوب نبود ولی امسال بالاخره خبرهای خوبی خواهید شنید.

در سال ۹۹ سعی کنید این اخلاق خود که همیشه حق را به جانب خودتان می دهید و مدام در پی تصدیق خود می باشید را ترک کنید و از درگیر شدن در یک جنگ لفظی اجتناب کنید.

در تابستان امسال متحمل شکست های می شوید اما سعی کنید از این شکست ها درس بگیرید و اصلا به آن ها بیش از حد فکر نکنید وگرنه همچون سال گذشته هیچ تغییر و روند مثبتی را در زندگی خود احساس نخواهید کرد. سعی کنید وقتتان را صرف خانواده کنید، ابراز علاقه شما به آنها، خوشحالشان می کند.

در آخر به خودتان باور و ایمان داشته باشته باشید و بجای فکر های منفی سعی کنید به چیزهای مفید و سازنده که می تواند در آینده شما تاثیر گذار باشد فکر کنید.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : امسال برای شما و همسرتان سالی پر از شادی با روزهای خوش زیادی خواهد بود. سو تفاهم و جر بحث های بسیار کمی خواهید داشت که به سادگی قابل حل شدن می باشد.

فال و طالع سال 99 متولدین آذر

متولدین آذر ماه

فال سال ۹۹ : در طالع بینی امسال شما آمده است که در عرصه مالی و اقتصادی وضعیت بسیار پایدار و ثابتی خواهید داشت. از این رو شما امسال می توانید با یک کاسه کردن منابع مالی خود وضعیت مالی خود را تحکیم بخشید.از این رو امسال برایتان سفرهای کاری نیز پیش خواهد شد.با این وجود سعی کنید به منظور استراحت و تجدید قوا سفرهای تفریحی را با اعضای خانواده نیز داشته باشید. یکی از اخبار خوبی که امسال خواهید شنید این است که در نهایت شما فرد مورد علاقه تان برای زندگی مشترک را پیدا خواهید کرد.

بخاطر مشغله های فراوانی که دارید ممکن است بدخلقی هایی با همسر خود داشته باشید و او را از خود رنجور کنید با او صحبت کنید و ایشان را در جریان اضطراب و تنشی که در محل کار با آن مواجه هستید قرار دهید تا شما را درک کند.

مشکلاتی دارید که تنها خداوند می تواند آنها را حل کند ، می توانید نذر و نیاز کرده و از خداوند درخواست کمک کنید تا موانعی که در سر راه شما قرار گرفته است را کنار بزند.

در فال سال ۹۹ شما آمده است که اگر درگیر بحث و جدالی شدید، به یاد داشته باشید که حتما آرامش و کنترل خود را حفظ نمایید. ممکن است در جریان درگیری سخنی بگویید که بعد ها از آن پشیمان شوید. به روابط خود توجه بیشتری داشته باشید. در این زمینه می توانید از هارمونی و آرامش لذت ببرید.

در پایان سال بر اساس طالع بینی های انجام شده ممکن است برخی هزینه های پیش بینی نشده مانند خرید های گران قیمت و هزینه های درمانی برای شما پیش آید،بنابراین بهتر است آینده نگر بوده و به بعد از این سال و خروج از این دوره طلایی نیز نگاهی داشته باشید. همچنین علیرغم برنامه شلوغی که در این سال دارید،سعی کنید خانه و خانواده مرکز توجه شما باشد.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : از طریق دوستان با کسی آشنا می شوید که بسیار مناسب ازدواج و تشکیل خانواده می باشد. وقت را تلف نکنید و به خانواده خود همه چیز را بگویید. در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.

فال سال ۹۹ متولدین دی

متولدین دی ماه

بر اساس فال سال 99 شما امسال بر خلاف قبل هیچ چیز نمی تواند اعتماد به نفس شما را کم کند زیرا به درک متقابلی از خود و توانایی هایتان رسیده اید. در ابتدای سال اخبار خوبی می شنوید که مزد زحماتی است که قبلا کشیده اید. در سه ماه دوم سال فرصت های خوبی برای مسافرت به دور و نزدیک برای شما فراهم خواهد شد.فرصت را از دست ندهید اغلب چنین فرصت هایی در زندگی نصیب شما نمی شود. امسال در زندگی عاطفی خود لذت زیادی را احساس خواهید کرد. با کسی آشنا می شوید که به خودی شما را درک می کند و می تواند باعث پیشرفت شما در هر زمینه ای بشود.

در سال های گذشته همیشه بر اساس حدس هایتان تصمیم گیری کرده اید سعی کنید که امسال در تصمیم گیری های تان مردد نباشید بالاخره که باید تصمیم جدی بگیرید. در زمینه کاری بیشتر از هر زمانی حس رقابت را با همکارانتان حس خواهید کرد به جای حسادت به دنبال پیشرفت و آموختن چیزهای جدید باشید.

فال سال ۹۹ شما در زمینه کسب و کار میگوید که فرصت های پول سازی برای شما فراهم می شود مخصوصا اگر از برقراری ارتباط و اطلاعات و همچنین تکنولوژی بیشتر استفاده کنید. اگر در این مواردی که گفته شد تخصص خاصی دارید پس حتماً انتظار سود زیادی را داشته باشید. معمولا ساده ترین روش ها بهترین روش ها هستند و روش های سنتی از روشهای تجربی فراتر خواهند رفت. زمان آن است بزرگ فکر کنید و به همه نشان دهید که شغل خود را در اولویت قرار داده اید و موفقیت شما تضمین شده است.

در سال 99 شما 4 بار با چالش های سختی رو به رو خواهید شد که تحقیق و مشاوره با افراد با تجربه کلید موفقیت شما خواهد بود. همچنین ممکن است 6 هفته فکرتان درگیری یکی از دوستان و نزدیکانتان باشد ، اگر کمکی از دستتان بر می آید بی دریغ کمک کنید.

فال سال ۹۹ شما می گوید که یادگیری مهارت های جدید مخصوصاً زبان کاملا به نفع شما خواهد بود پس وقتی را به فراگیری مهارتی اختصاص دهید زیرا در آینده می تواند کلید حل مشکلات بسیاری باشد اما نکته‌ای که وجود دارد این است که باید صبور باشید تا به موفقیت کامل برسید. شما امکانات زیادی در اختیار خواهید داشت که نزدیکترین آنها در تحقق آرزوهایتان به شما کمک خواهند کرد و در آخر به شما توصیه می شود که سلامتی خود را مدیریت کرده و در هیچ چیز زیاده روی نکنید زیرا ممکن است تاثیرات منفی بر سلامت عمومی شما داشته باشد.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : زندگی زناشویی شما روز به روز قوی تر خواهد شد. علاوه بر این به نظر می رسد زندگی زناشویی شوخ طبعی دارید که باعث می شود سختی های زندگی را به خوبی پشت سر بگذارید. ایمان داشته باشید که شریک زندگی شما در تمام شرایط مانند نگهبان مراقب و پشتیبان شما خواهد بود.

فال و طالع بینی 2020 متولدین بهمن

متولدین بهمن ماه

در سال 99 اعمال نیک و خداپسندانه انجام میدهید که در قبال این عمل ، خداوند صد چندان آن را ارزانی خواهد کرد و خودتان نیز خوشحال و مسرور خواهید شد. لازم است شما در مقابل همکاران و افراد صاحب منصب برای دفاع و اثبات موقعیت خود به اندازه کافی جسور و با شهامت باشید. این تنها راهی است که در این سال شما می توانید از نردبان موفقیت بالا بروید. اعتماد به نفس ذاتی شما برا انجام تکالیف در زمان مقرر ستودنی است و این احساس را به زیر دستان و اطرافیان خود انتقال می دهید.

بر طبق فال سال ۹۹ شما اگر مجرد هستید ممکن است یک پیشنهاد ازدواج داشته باشید که شریک زندگی تان بسیار پایبند و متعهد به رابطه است. در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه برای شما سالی پر هیجان و سرشار از رضایتمندی با احساساتی رمانتیک و عاشقانه پیش بینی می کند.

در زمینه کسب و کار قراردادهای بزرگی با توجه به شغلتان بدست می آورید. می توانید در امور مالی محتاطانه تر اقدام کنید و سعی کنید به سرمایه گذاری های بهتری بپردازید. شما در تمام معاملات مالی خود با موفقیت روبرو خواهید شد و پول و نقدینگی زیادی در این سال برای شما پیش بینی می شود. بنابراین شما می توانید به اندازه کافی خرج کنید زیرا پول و ثروت زیادی از طریق معاملات مالی نصیب شما خواهد شد. علل الخصوص در نیمه دوم سال معاملات مطلوب و خوبی پیش بینی می شود. تا قبل از پایان سال اهداف مالی و حرفه ای خود را اجرایی کنید و در این زمینه هیچ چیز را به تعویق نیندازید.

در آخر اینکه توانایی مهم شما این است که در کارهای عملی هم به اندازه کارهای فکری ، توانمند،‌ خلاق و ماهر هستید اما نمی توانید به خوبی از آن استفاده کنید کمی وقت بگذارید تا در این زمینه پیشرفت کنید.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : طالع بینی ازدواج 99 میگوید که زمان مناسبی برای ازدواج و تشکیل خانواده می باشد. ممکن است تفاوت هایی داشته باشید اما نیازی به فکر کردن در مورد فراز و نشیب های زندگی زناشویی نیست ، همه مشکلات با سر رسیدن خوشحال ترین لحظه ها به پایان می رسند. نزاع ها پیوند عشق شما را قوی تر می کند.

فال سال ۹۹ متولدین اسفند

متولدین اسفند ماه

در سال 1399 «موش» برخلاف سال های گذشته تمام اقدامات آغاز شده از سوی شما با موفقیت انجام انجام خواهد شد. امسال برای شما بسیار هیجان انگیز خواهد بود، سرشار از شگفتی ها و سوپرایز ها. نکته مهم این که قرار دادن زندگی عاطفیتان در راه رسیدن به اهدافتان بسیار سخت است اما باید انجام شود تا بتوانید به آن چیزی که می خواهید برسید.

امسال یک سال بسیار کم استرس خواهد بود و همه چیز در روال عادی خود و به سلامتی در حال حرکت مثل یک قایق در برکه ای آرام است.

اگر مجرد هستید و قصد ازدواج دارید امسال بهترین فرصت می باشد زیرا در همه ی زمینه ها موفق می باشید و مشکلات کمی خواهید داشت. طبق پیش بینی های انجام شده برای سال ۱۳۹۹ رویاهای شما با کار سخت و پشتکار به یک واقعیت تبدیل خواهد شد.

فال سال ۹۹ به شما توصیه می کند که مواظب سلامتی پدرتان باشید و از او مراقبت کنید. زیرا شرایطی که دارد ممکن است بر بدن او اثر منفی بگذارد.

در نیمه دوم سال برای شما معاملات مطلوب و خوبی پیش بینی می شود اما شما نباید بدون داشتن آگاهی سریعا همه را قبول کنید. سعی از افرادی که قبلا تجربه این گونه معاملات را داشته اند مشورتی خوب بگیرید.

در بخش ارتباطات شما همه چیز مرتب است تا ماه اردیبهشت، اما ممکن است روابط شما بین ماه های خرداد تا آذر دچار محدودیت شود. ممکن است با یک شخص نزدیک دعوا کنید و یا وارد یک بحث شوید، در کل باید از این مورد اجتناب کنید.

یک دوره عقب نشینی در ماه های آخر سال برای شما شروع می‌شود که باید در آن رفتار و اخلاق خود را در رابطه با وضعیت مالی تان مورد بررسی قرار دهید، و اگر احساس کنید که رفتاری ناخوشایند و نامطلوب دارید که متناسب با شخصیت شما نمی باشد زمان آن فرا رسیده است که آن را کنار بگذارید.

در آخر اینکه در محیط کاریتان به دنبال این نباشید که انگیزه های دیگران را بفهمید. سعی کنید یک عضو کارآمد در گروه باشید و طوری عمل کنید که در جهت منافع همه باشد. کمی با همکاران خود سازش داشته باشید و زیاد لجباز و یک دنده نباشید. حریص نباشید و سعی کنید قدم به قدم به اهدافتان برسید. با توجه به فال سال ۹۹ خودتان می شود فهمید که یک شبه نمی توان راه صد ساله را طی کرد. به مقصد رسیدن مهم نیست بلکه آموختن در مسیر است که به موفقیت شما معنا می دهد.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : با توجه به فال ازدواج شما امسال شرایط بسیار مثبت است. بعد از ماه شهریور تا پایان سال زمان مناسبی برای ازدواج است. اما افرادی که قبلاً ازدواج کرده اند ، در طول این سال تجربه های مفیدی خواهند داشت.

انواع فال و طالع بینی؛ چه سرنوشتی در انتظار شماست؟

( رای: 0 امتیاز: 0 )

از طريق
مطالب مرتبط
منبع
کلیپهای طالع بینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.