مجله هنرمندانحواشی
موضوعات داغ

عکس دو نفره مهدی طارمی و سحر قریشی

آیا ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی صحت دارد؟

از سال 96 بود که رابطه این مهدی طارمی و سحر قریشی رسانه ای شد. اما مروری میکنیم بر اتفاقات این چند سال و عکس هایی جنجالی که مشخص است در آتلیه گرفته شده است. این عکس ها مربوط به بهمن 1398 بوده و بروز می باشد.

عکس های مهدی طارمی و سحر قریشی

همچنین بخوانید :واکنش مردم به لایو جنسی پسر 14 ساله

عکس جنجالی مهدی طارمی و سحر قریشی

توییت جنجالی مهدی طارمی و حسین ماهینی

پیش از این نیز بارها حرف هایی مبنی بر رابطه این دو بوده است. یک نمونه از آن توییت های دو بازیکن پرسپولیس هست که در تصویر زیر می بینید:

توییت مهدی طارمی درباره سحر قریشی

انتشار خبر رابطه سحر و مهدی

دقایقی بعد از این توئیت بود که خبر ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی در فضای مجازی پخش شد، قریشی در واکنش به این شایعه گفت : نه تایید می کنم و نه تکذیب، چون نمی خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شومعکس سحر قریشی در استادیوم ورزشی فوتبال بازی پرسپولیس

سحر قریشی و بازی طارمی

درست دو ماه قبل از انتشار خبر ازدواج این دو سحر قریشی به همراه یکی از دوستان خود بنام شیما شهریور 96 در کشور امارات بازی پرسپولیس و الاهلی را با حضور مهدی طارمی از نزدیک دیدند.

عکس بکگراند مهدی طارمی و سحر قریشی

واکنش برادر سحر قریشی به قرارداد مهدی طارمی

انتشار این خبر ازدواج آن زمان مصادف با ماجرای قرارداد مهدی طارمی با پرسپولیس بود در حالی که او در اختیار بخاطر حضور ترکیه ای ریزه اسپورت نمی توانست با پرسپولیس قرارداد ببندد.

به همین دلیل سپهر قریشی برادر سحر بخاطر محکومیت سنگینی مالی که در انتظار طارمی بود به او تاخت و در شبکه اجتماعی اش نوشت : اگر می خواهید جعل قرارداد و دزدی از بیت المال رو بایکوت رسانه ای کنید بجای شایعه ساختن برای خانواده ما، یکی دیگه رو انتخاب کنید. ما راضی نیستیم گربه های کوچمون هم با سارقان بیت المال نشست و برخاست کنند

عکس سحر قریشی و برادرش سپهر

انتشار فیلم لو رفته

اردیبهشت 97 بود که فیلم از راه دور مهدی طارمی و سحر قریشی را در یکی از مراکز تجاری کشور قطر نشان می داد.

این فیلم بخاطر اینکه از دور فیلمبرداری شده کیفیت زیادی برای تایید موضوع ندارد اما دیدن حرکات و رفتار آشنا در فیلم می تواند شما رو به نتیجه واقعی برساند

پایان رابطه مهدی طارمی و سحر قریشی

اما چندی از رسانه ها اذعان داشتند که یک بازیگر سینما در ازای دریافت 50 هزار دلار حاضر به اتمام رابطه با یک فوتبالیست شده است. بدیهی است این خبر میتواند بسیار بسیار به رابطه این دو نزدیک باشد.

خانم بازیگر 50 هزار دلار ستاره ملی پوش را تیغ زد روزنامه خبر ورزشی

و اینکه سحر قریشی با تیغ زدن مهدی طارمی تنها از او سوء استفاده کرده است.

( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.