مذهبی

طریقه ختم سوره نجم

طریقه ختم سوره نجم برای حاجت روایی

طریقه ختم سوره نجم

سوره نجم برای حاجت روایی

حافظ قرآن شدن، هدیه حضور من در اعتکاف بود - زیارت نیوز | پایگاه ...
.
👈بیست و یک مرتبه سوره ی نجم را در یک جلسه تلاوت کنید به نیت حاجت روایی،این ختم بسیار مجربه.(حتما باید پشت سر هم خونده بشه)
.

سوره نجم؛ پنجاه و سومين سوره قرآن است و62 آيه دارد.این سوره مكي بوده و دارای 62 آیه است. بد تنیست بدانید این سوره سجده دار است.رسول خدا صلي الله عليه و آله وسلم در فضيلت سوره نجم فرموده است: هر كس سوره نجم را قرائت كند ده برابر تعداد تصديق كنندگان و تكذيب كنندگان پيامبر صلي الله عليه وآله وسلم به او پاداش داده مي شود.

از امام صادق عليه السلام نيز روايت شده: هر كه بر قرائت سوره نجم مداومت داشته باشد در بين مردم زندگي خواهد كرد در حالي كه او را مي ستايند و خداوند گناهان او را مي بخشد و مردم او را دوست دارند.

آثار و بركات سوره نجم

طریقه ختم سوره نجم

1) زياد شدن قوت و قدرت قلبي:

از رسول خدا صلي الله عليه وآله وسلم نقل شده است: اگر سوره نجم را بر پوست حيواني بنويسند و با خود داشته باشند در مقابله با هر حاكمي كه با او روبرو مي شود، قوت و قدرت قلبي پيدا مي كند و آن حاكم و سلطان به او احترام مي گذارد.

2) رفع گريه كودكان

مرحوم كفعمي در كتاب المصباح آورده: اگر آيات 61-59 سوره «نجم» را بنويسد براي جلوگيري يا رفع گريه زياد كودكان بر آنان بياويزد يا به همراه آنان قرار دهند آرام مي شوند. 4

ختم مجرب سوره نجم
جهت برآورده شدن هر حاجتي «21» بار اين سوره را در يک جلسه بخواند انشاءالله نتيجه مي گيرد.

 

( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.