بارداریمجله بانوان

نشانه های پسر بودن جنین

بعد از ورود به دوره حاملگی بحث بارداری پسر و یا دختر با بروز علائم و نشانه هایی ثابت شده در مادر آغاز می شود ، تغییراتی در جسم و روحیات زن حامله که خبر از پسر یا دختر بودن جنین می دهد.به عنوان یک مادر بادرار ، هیجان انگیز است که بدانید نوزاد درون شکم شما یک دختر کوچولوی زیباست یا یک پسر کوچولوی بامزه ، این یک سوال است که احتمالا با آن آشنا هستید .

نشانه های پسر بودن جنین

وقتی پوست دستهایتان خشک شده و یا اینکه اکنه دوران بارداری در صورت شما ظاهر می شود باید منتظر تولد جنین پسر باشید چرا که اینها از نشانه های بارداری پسر است.نشانه هایی وجود دارد که میتواند مشخص کننده جنین پسر درون رحم باشد.

همچنین بخوانید : فال تعیین جنسیت شیخ بهایی

 1. احساس تهوع صبحگاهی
  تهوع صبحگاهی یکی از نشونه های بزرگی که در طول بارداری احساس میشود.بخصوص اگر این تهوع صبح ها باشد میتواند مشخص کننده نوزاد پسر باشد.
 2. ضربان قلب بالا
  می توانیم فرض کنیم نوزاد پسر است اگر ضربان قلب اطراف 140 بار در دقیقه باشد.
 3. مشاهده آکنه
  اگرمتوجه جوش روی صورت خود شدید ، می توانید حدس بزنید صاحب فرزند پسر شده اید .
 4. تمایل به غذاهای ترش و شور
 5. موقعیت شکمی مادر
  نشانه های پسر بودن جنین
  نشانه های پسر بودن جنین
 6. جنسیت نوزاد شما تاثیر کمی بر رفتار شما دارد ، زنانی با طبیعت تهاجمی،جسورانه و غالب بیشتر احتمال دارد که یک نوزادپسر را حمل کنند و جنبه های رفتاری با افزایش سطح تستوسترون مرتبط است.
 7. سایز سینه های مادری که پسر بارداری است : در دوران بارداری سایز سینه های شما افزایش میابد برای تامین شیر و تغذیه ی نوزاد تازه متولد شده ، زمانی که شما یک نوزاد پسر را حمل میکنید،سینه راست شما بزرگتر از سینه چپتان است.
 8. سرد بودن پاها در بارداری پسر: احساس دائمی سرما در پاهایتان در طول بارداری یکی از نشانه های واضح این است که شما یک نوزاد پسر باردار هستید
 9. رشد موی سر در حاملگی و بارداری پسر:یکی دیگر از نشانه های رایج اینکه شما یک نوزاد پسر دارید،میزان رشد موی شما است ، اگرنوزاد شما پسر باشد، موهایتان سریع تر از همیشه رشد میکند.
 10. حالت خوابیدن در بارداری پسر :در طول بارداری،شما اغلب احساس خستگی میکنید،در چنین وضعیتی اگر شما بیشتر به سمت چپ میخوابید، نشان دهنده این است که شما یک نوزاد پسر دارید.

همچنین بخوانید : آیا میتوان با تغذیه تعیین جنسیت کرد ؟

( رای: 1 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.