ترفندهای شبکه های اجتماعی

چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم ؟

( رای: 2 امتیاز: 5 )

تیک آبی اینستاگرام (Verified Badge) چیست؟

تیک آبی یا همان Verified Badge شامل یک تصویر مشابه نمونه روبه‌رو است که در کنار نام پروفایل نمایش داده می‌شود و نشان از رسمی بودن یک اکانت شبکه اجتماعی دارد. در هر اکانتی که این تصویر به صورت یک تیک آبی رنگ وجود داشته باشد، به این معنی است که فرد یا برند مورد نظر درخواستی را برای رسمی کردن اکانت برای اینستاگرام انجام داده است که برای رسمی کردن اکانت اینستاگرام از شما اطلاعاتی همچون نام، زمینه فعالیت و تصویر پاسپورت، گواهینامه یا هر مدرک هویتی که نشان دهد اکانت شما رسمی است اخذ خواهد شد. بنابراین در حالتی که برای یک فرد یا برند چندین اکانت وجود داشته باشد که نتوان اکانت رسمی را از اکانت فیک تشخیص داد یک راهکار مناسب خواهد بود.

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟

قبل از پرداختن به این مسئله باید بررسی کنیم که شرایط مورد نیاز را داشته باشید .

  • پیج معتبر باشد .
  • حساب شما باید نماینده ی یک شخص حقیقی یا یک شرکت تجاری یا یک نهاد ثبت شده باشد .
  • هر فردی فقط یک اکانتش تیک آبی میگیرد .
  • حساب حتما باید پابلیک باشد ( پرایوت نباید باشد )
  • دارای یک عکس بیوگرافی
  • حداقل یک پست داشته باشد
  • حساب برای یک شخص مشهور باشد که بسیار جست و جو شده باشد یا یک نهاد معروف باشد
  • حساب باید در چندین منبع خبری ارائه شده باشد ( منظور منبع خبر موثق میباشد )

در ادامه با ما همراه شوید تا مراحلی که نیاز است در قسمت تنظیمات انجام دهید را آموزش ببینید .

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا کرده و سپس به صفحه پروفایل خود مراجعه کنید.

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام (Verified Badge) و تایید رسمی بودن اکانت

حال مشابه تصویر فوق به صفحه تنظیمات رفته و گزینه Request Verification را برای ارسال درخواست رسمی کردن اکانت اینستاگرام به منظور Get Verified on Instagram in Bio and Story انتخاب کنید.

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام (Verified Badge) و تایید رسمی بودن اکانت

در این صورت پنجره‌ای مشابه تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد که باید اطلاعات برند یا کسب و کار آنلاین خود را بر اساس توضیحاتی که در ادامه شرح خواهم داد درج کنید.

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام (Verified Badge) و تایید رسمی بودن اکانت

حال همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید ابتدا آی‌دی شما در فیلد Username نمایش داده خواهد شد که باید بررسی کرده و ببینید که دقیقا همان آی‌دی باشد که قصد رسمی کردن اکانت اینستاگرام را برای آن دارید. سپس در فیلد دوم که با عنوان Full Name قرار دارد، لازم است که نام کامل خود را وارد کنید. دقت کنید که این نام باید مطابق با همان چیزی باشد که در مدارک هویتی شما مانند گواهینامه رانندگی یا پاسپورت درج شده باشد. در نهایت لازم است روی گزینه Choose File که در مقابل گزینه Please attach a photo of your ID کلیک کرده و تصویر شناسنامه، گذرنامه یا گواهینامه رانندگی خود را انتخاب کنید. برای ما که در ایران زندگی می‌کنیم لازم است که از پاسپورت برای این کار استفاده شود.

در نهایت بعد از پر کردن کلیه این فیلدها کافی است روی دکمه Send کلیک کرده و چند روزی منتظر بمانید تا درخواست شما توسط واحد پشتیبانی اینستاگرام بررسی شود. بعد از اینکه درخواست شما بررسی شد، چه درخواست شما تایید شود و چه رد شود به صورت هشدار پیغامی در صفحه نوتیفیکیشن برای شما ارسال خواهد شد که با مشاهده آن می‌توانید ببینید که نتیجه درخواست رسمی کردن اکانت اینستاگرام چه چیزی است.

پس از درخواست اول اگر پیامی مبنی بر تایید برایتان ارسال نشد بعد از 30 روز میتوانید مجددا اقدام به ارسال اطلاعات کنید.

( رای: 2 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.