کودک

عمو امید مهربون و توصیه های خوبش

توصیه های تغذیه ایی و فردی عمو امید

( رای: 0 امتیاز: 0 )

عمو امید مهربون و توصیه های خوبش

عمو امید نازنین برای فینگیلی های خوشگل تو این ویدئو در باره ی خوردن شیر و واید اون و لزوم خوردن اون برای بچه ها صحیت میکنه

و بعد در باره ی غذا خوردن و اهمیت وعده ها غذایی و اینکه هرکی غذا بخوره قدش بلند میشه و قوی میشه براتون صحبت میکنه

و بعد از خوردن هر وعده ی غذایی اهمیت مسواک زدن رو برای بچه ها میگن و همچنین اشاره ایی یکنن به ارایشکاه رفتن به موقع چه ها!

که در کل این کلی بسیار آموزنده و خوب است برای کودکان!

پیشنهاد میشه شدیدا!!

عمو امید مهربون و توصیه های خوبش

عمو امید مهربون و توصیه های خوبش

پدر مادرای مهربون و بچه های گل توخونه عمو امید اومده تا براتون کلی آهنگ های شاد و قشنگ بخونه تا باهاش شاد باشید و خوشحال باشید.

میتونین توی این سایت تمام قسمت های جذاب و پر از هیجان شعر ها و اهنگ های عمو امید رو دانلود کنید و هر روز یه قسمت جدیدش رو برای خودتون پلی کنید و کلی باهاش شادی کنید!

شادی حق مسلم تمام شما کوچولوهای روی زمینه پس تا میتونید شاد باشید و خوشحال و انقدر بازی کنید تا از خستگی شب تو رخت خوابتون بیهوش بشین!

عمو امید شما رو خیلی دوست داره و امید واره بتونه با اهنگ ها و اشعارش شمارو شاد و خوشحال کنه!

روزهای خوب و قشنگ و پر ارژی در انتظارتونه!

عمو امید کیست ؟

عمو امید خواننده محبوب فینگیلی ها اسم واقعیش محمد داداشی هست . عمو امید بچه ها متولد 31فروردین 1371 هست و در رشته موسیقی و کامپیوتر درس خونده. به گفته ی خودش بچه ها رو خیلی دوست داره و از ته قلبش برای شادی فینگیلی ها آهنگ میخونه .
اهنگ های عمو امید علاوه بر اینکه شاد هستند خیلی هم آموزنده هستن و خیلی از مسائل تربیتی رو در قالب شعر و اهنگ شاد کودکانه به بچه ها آموزش میدن. شما میتونید از اینجا و صفحه اینستاگرام عمو امید همه اهنگ هاش رو ببینید و دانلود کنید .

فینگیلی های عزیز از این به بعد میتونید کلیپ های جدید و آرشیو تمام ویدیوها و کارهای عمو امید رو در بخش کودک ویمگز دنبال کنید.
به بقیه دوستان هم اطلاع بدهید

( رای: 0 امتیاز: 0 )

تماشای بقیه قسمت های « ترانه های کودکانه عمو امید »

از طريق
کلیپ های دیگر عمو امید
منبع
کلیپ های شاد دیگر کودکانه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.