ترفندهای شبکه های اجتماعی

چگونه سریع آنفالوی گروهی کنیم در اینستاگرام؟

آنفالوی گروهی کردن در اینستاگرام

( رای: 2 امتیاز: 5 )

آموزش تصویری آنفالو سریع در اینستاگرام اندروید

اینستاگرام یکی از رایج ترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی است. اینستاگرام کاربران خود را به دو نوع فالور و فالوینگ تقسیم می کند. افرادی که فالویینگ های زیادی دارند گاهی می خواهد که بسیاری از آنها را آنفالو کنند و به دنبال راهکاری برای آنفالو سریع در اینستاگرام هستند. در این مطلب راهکارهایی را توضیح می دهیم.

آموزش تصویری آنفالو سریع در اینستاگرام

فالور ها کاربرانی هستند که اجازه دارند تا آپدیت ها و پست های جدید شما را مشاهده و دنبال کنید. فالوینگ ها کاربرانی هستند که شما اجازه دارید تا آپدیت ها و پست ها جدید آن ها را مشاهده و دنبال کنید. این کاربران ممکن است یک فرد، شرکت یا شاید یک هشتگ باشند.

همانگونه که می دانید در اینستاگرام می توان حداکثر 7500 کاربر را فالو کرد. اگرچه این محدودیت می تواند برای شما خوشایند نباشد، اما هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید بیش از این تعداد را فالو کنید. فقط می توانید برخی از کاربرانی که فالو کرده اید را آنفالو کرده و به جای آن ها کاربران دیگری را فالو کنید. همچنین ممکن است برخی از کاربران را به این امید فالو کرده باشید که آن ها هم شما را فالو کنند. و ممکن است با این کار تعداد زیادی از کاربرانی را فالو کرده باشید که آن ها شما را فالو نکرده اند و بخواهید این کاربران را آنفالو کنید.

علاوه بر این موارد، هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید کاربرانی که هیچ گونه فعالیتی در اینستاگرام ندارند را فالو کنید. از طرفی در اینستاگرام امکان آنفالو کردن تعداد زیادی کاربر به صورت هم زمان وجود ندارد و آنفالو کردن پروفایل های زیادی به صورت یک به یک هم کار خسته کننده ای است و اینستاگرام هم اجازه آنفالو کردن بیش از 160 کاربر را در یک ساعت نمی دهد.

چگونگی آنفالو سریع در اینستاگرام

در روش اول، با استفاده از امکانی که در اینستاگرام وجود دارد، توضیح خواهیم داد که چگونه کاربران را به صورت یک به یک آنفالو کنید و در روش دوم از اپلیکیشن Insta Cleaner برای آنفالو کردن تعداد زیادی کاربر به صورت هم زمان استفاده خواهیم کرد. در اپلیکیشن Insta Cleaner تبلیغات کمتری وجود دارد و در تمام گوشی های هوشمند با سیستم عامل های اندروید و iOS به صورت موثری کار می کند. این اپلیکیشن رایگان است و قابلیت خرید درون برنامه ای دارد.

روش اول: آنفالو کردن سریع کاربران به صورت یک به یک

مرحله اول

اپلیکیشن اینستاگرام را باز و اکانت مورد نظر خود را انتخاب کرده و log in کنید.

مرحله دوم

با زدن ضربه به عکس پروفایل خود در سمت راست و پایین صفحه ی نمایش، وارد حساب کاربری خود شوید.

مرحله سوم

در سمت راست و بالای صفحه ی نمایش، تعداد پست ها، فالورها و فالوینگ های خود را مشاهده خواهید کرد. بر روی Following ضربه بزنید تا فهرست افرادی که آن ها را فالو می کنید را مشاهده کنید. اگر می خواهید هشتگی را آنفالو کنید به قسمت Hashtags بروید.

مرحله چهارم

  از بین کاربران موجود در این فهرست، کاربری را که می خواهید آنفالو کنید، انتخاب کنید.

آنفالو سریع در اینستاگرام

آنفالو سریع در اینستاگرام

مرحله پنجم

اگر در مقابل نام آن فرد عبارت “Following” نوشته شده باشد به این معنی است که در حال حاضر آن فرد را فالو می کنید. بر روی Following ضربه بزنید تا آن فرد را آنفالو کنید.

مرحله ششم

یک پیام تایید نمایش داده می شود. با زدن بر روی گزینه ی Unfollow عملیات آنفالو کردن تکمیل خواهد شد. همچنین اگر از آنفالو کردن کاربر منصرف شده باشید می توانید گزینه ی Cancel را انتخاب کنید.

همانطور که گفتیم این روش ساده آنفالو سریع در اینستاگرام است.

روش دوم: آنفالو کردن تعداد زیادی کاربر با استفاده از اپلیکیشن Insta Cleaner

مرحله اول

در اولین مرحله باید Insta Cleaner را برای سیستم عامل اندروید یا iOS دانلود کنید.

این برنامه در iPhone 6s و Honor 8 تست شده است. برای نمایش هر مرحله از تصاویر اندروید استفاده شده است، این مراحل برای گوشی های با سیستم عامل iOS نیز مشابه همین تصاویر هستند.

مرحله دوم

پس از نصب برنامه، آن را باز کنید. در این مرحله باید نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود را وارد کنید تا وارد حساب کاربری خود شوید.

مرحله سوم

هنگامی که وارد حساب کاربری خود شدید، فهرست کاربرانی که آن ها را فالو می کنید نمایش داده می شود.

آنفالو سریع در اینستاگرام

آنفالو سریع در اینستاگرام

مرحله چهارم

بر روی پروفایل کاربرانی که قصد دارید آنفالو کنید کلیک کرده و سپس گزینه آنفالو را بزنید.

توجه داشته باشید که در نسخه رایگان این اپلیکیشن، شما می توانید فقط 5 کاربر را همزمان آنفالو کنید. و اگر می خواهید تعداد زیادی کاربر را همزمان آنفالو کنید باید نسخه pro این اپلیکیشن را خریداری کنید.

آنفالو سریع در اینستاگرام

آنفالو سریع در اینستاگرام

مرحله پنجم

در این مرحله پیامی نمایش داده می شود که باید با انتخاب گزینه OK آن را تایید کنید.

آنفالو سریع در اینستاگرام

آنفالو سریع در اینستاگرام

مرحله ششم

این اپلیکیشن با آنفالو کردن تمام کاربرانی که انتخاب کردید به کار خود ادامه خواهد داد.

حساب کاربری خود را در اینستاگرام بررسی کنید. شما متوجه خواهید شد که تمام کاربرانی که انتخاب کرده بودید از فهرست کاربرانی که فالو می کنید، حذف شده اند.

به همین سادگی و با همین سرعت می توانید تعداد زیادی کاربر را هم زمان آنفالو کنید. با این حال، نسخه Pro این اپلیکیشن امکانات بسیار بیشتری نسبت به نسخه رایگان آن دارد. شما می توانید ابتدا نسخه رایگان آن را امتحان کنید تا اگر دوست داشتید نسخه ی پرو آن را خریداری کنید.

در نظر داشته باشید که با آنفالو کردن کاربران، دیگر قادر نخواهید بود کاربر مورد نظر را دنبال کنید و برای دنبال کردن آن کاربر باید یک بار دیگر از او درخواست فالو کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.