زناشویی

آموزش نحوه انجام پوزیشن ماشین لباس شویی در رابطه جنسی

توضیح کامل شیوه اجرای پوزیشن رابطه جنسی ماشین لباس شویی

این پوزیشن دارای ترفند زیادی نمی باشد، ولی به یک حالت حادثه جویی نیاز دارد.این پوزیشن دارای دو ورژن می باشد: در ورژن اول، زن در حین سیکل چرخشی ماشین لباسشویی بر روی آن می نشیند و مرد در حالت ایستاده دخول را انجام می دهد؛در این روش زن از طریق دخول و لرزش ایجاد شده از طریق ماشین تحریک می شود.در مکان هایی که شوینده و خشک کن در نزدیکی یک دیگر قرار دارند، حتی هر دو نفر می توانند به بالای ماشین بروند. “مردها این موقعیت را خیلی دوست دارند

همچنین بخوانید :پوزیشن های رابطه جنسی مناسب برای زوجین + تصویر

ماشین لباس شویی
پوزیشن ماشین لباس شویی

توضیحات نحوه انجام پوزیشن ماشین لباس شویی

دختران در پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی چه کاری باید انجام دهند؟

پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی جزء آن دسته از پوزیشن‌ها است که در آن مرد شما کنترل و تسلط در رابطه را بر عهده دارد. در حالی که شما فقط در این پوزیشن استراحت می کنید، خودتان را رها کنید و از انجام رابطه جنسی لذت ببرید. اما اگر دوست داشته باشید، می توانید خیلی هم فعال باشید. بیشتر ماشین های لباسشویی در کنار یک دیوار قرار دارند، بنابراین می توانید دستان خود را بر روی دیوار بگذارید و به سمت مرد خود را فشار دهید. با این کار مردتان نفوذ بیشتری در شما خواهد داشت.

همچنین بخوانید :رابطه جنسی دوران عقد و نامزدی بدون دخول

مردان در پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی چه کاری باید انجام دهند؟

مرد شما باید بیشتر کارها را در پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی انجام دهد. هنگامی که شما به حالت ایستاده‌اید فشار زیادی به مردتان وارد می شود. اما اگر به ماشین لباسشویی تکیه داده اید، مرد شما می تواند به باسن شما تکیه دهد و رابطه شما صمیمی‌تر خواهد بود. پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی برای هر دو رابطه جنسی مقعد و واژن مناسب است. اگر با مرد خود رابطه جنسی مقعد دارید، او می تواند ابتدا کمی اطراف مقعد شما را مالش دهد و انگشت خود را در درون شما کند و سپس یک رابطه مقعدی عالی را شروع کند. اگر او می خواهد رابطه عمیق‌تری داشته باشد، آنگاه مرد شما باید با دست خود کمر یا باسن شما را بگیرد و شما را به سمت خود بکشد. اگر او می خواهد حتی سختتر فشار بیاورد، می تواند شانه های شما را بگیرد. کشیدن مو نیز در این پوزیشن جنسی خوب است.

همچنین بخوانید :مدل رابطه جنسی (مخصوص زوجین) +۱۸

تجربه افراد از پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی

 تعداد افراد کمی از پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی برای روابط خود استفاده کرده اند. و ما سعی نموده ایم این افراد را بیابیم و نظرات آنها را در مورد این پوزیشن جنسی ایستاده بپرسیم. این افراد چند نکته اضافی در مورد این پوزیشن گفته اند که ما در ادامه ان را برای شما آورده ایم.

  • شما در حین اجرای انجام این پوزیشن جنسی سریعترین لرزش را از ماشین لباسشویی خواهید گرفت. که این لرزش معمولا قبل از خاموش شدن ماشین لباسشویی بسیار زیاد می شود.
  • سعی کنید از ویبراتور  در پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی استفاده کنید تا لذت بیشتری از رابطه جنسی داشته باشید!
  •  حتماً به مردتان اطلاع دهید که آیا از انجام رابطه جنسی لذت می برید.

به این مطلب امتیاز دهید :
( رای: 1 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.